reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Romeczko, doskonale Cie rozumiem:( Na pewno Ci prykro kochanie. Mój M> tez baaaardzo chce dzidzię, ale teraz znowu nagaduję żebysmy jeszcze raz razem jesienia pojechali do pracy. Ja nie chcę bo chcę dziecko i mam nadzieję że uda nam się i nie będzie możliwości wyjazdu...a jesli sie nie uda??? :(:( on wyjedzie a ja zostanę sama na 2 miesiące i tez wielkie ***** bo sama sobie dziecka nie zrobię.:(:( Już sama nie wiem:(

ja juz nie wiem co jest leprze...ja moge poczekac max te pol roku jak On chce.I tak planuje mierzyc tempke i go atakowac kiedy trzeba..nie mam pojecia,rozumiem facetow to milo z ich strony,ze chca nam zapewnic godziwe warunki itp...ale kurde rozum mowi tak a serducho rwie sie do macierzynstwa..

Witajcie Kochaniutkie :-)

Pamietacie mnie jeszcze ??? Romka - jak przygotowania do insem. - co u Was?? :-)

kobito ale nam wszystkim stracha napedzilas,laski juz Cie wszedzie szukaly...
wiesz ja poki co lykam tabletki ale czy dojdzie do zabiegu....:confused: zobaczymy..

:szok: Masakra :szok:

Wiesz kochana, gdyby moj M teraz wyskoczyl do mnie z takim tekstem po tak dlugim czasie staran to by dostal w leb :wściekła/y:
Nie wiem ale jak dla mnie to to jest troche dziwne, jakos do tej pory nie przeszkadzalo mu ze macie za male mieszkanie czy za malo pieniedzy odlozonych :confused:



Ja stwierdzilam ze test zrobie w poniedzialek :tak: i nie wiem czy sobie wkrecam ale z dnia na dzien coraz czesciej mnie muli i intensywniej :baffled:

wiesz co...to jest chyba tak,ze nie przywiazywalismy znaczenia do dni w ktorych sie staramy,nie udawalo sie i on czul sie bezpiecznie,teraz sytuacja moze sie zmianic,bo zabieg moze sie udac za pierwszysm razem i moze to go przestraszylo istwierdzil ze nie jest w pelni gotowy....nie wiem,ja tak to sobie tlumacze!
A Ty pewni sobie pipko nie wkrecasz.zobaczymy w poniedzialek ale ciiiiiichutenko gratuluje...!

Wiecie co.... a ja mam 26 lat i właśnie z mężem stwierdziliśmy że pomimo tego że nie mam obecnie pracy zdecydujemy się na dziecko. Uważam że nie ma na co czekać (chyba instynkt mi się włączył). Czekam na to maleństwo jak szalona. W tym momencie nie praca jest ważna, tylko ono. .

na pewno sie doczekasz kruszynki! ja wiem ze praca nie jest najwazniejsza...moj M nie brnie slepo w prace,ma czas dla mnie i na pewno mialby dla dziecka..ale chcemy zmienic mieszkanko i sie urzadzic i to na pewno pochlonie sporo kasy...ja wiem ze dalibysmy sobie rade teraz,ale dla M to nie jest pewien!
Ale czy przy fasolce mozna nie miec zadnych innych obiawow takich jak bol piersi i ogolne ich powiekszenie ???

hehehhehh moja koleznaka przez cale 9 miesiecy nie miala zadnych objawow oprocz rosnacego brzucha..

wiecie co napisalam do M sms-a z pracy bo caly czas myslalam nad moja sytuacja
kochanie,moim marzeniem zawsez bylo moc zaplanowac dziecko i stworzyc rodzine z kims kogo kocham,magiczne jest dla mnie swiadome tworzenie nowego zycia.chce zeby ta sytuacja zblizyla nas do siebie a nie byla powodem sporow,czy niedomowien.Daj znac kiedy bedziesz pewnien tego,ze to odpowiedni dla Ciebie czas.ja poczekam bo wiem,ze warto.

a w glebi serca to mnie rozrywa...i taka prawda!
 
reklama
Romka pięknie to napisałaś... myślę że to go ruszy i plany się nie zmienią!
Accord01.gif
 
Hejka dziewczynki


Bylam dzisiaj u ginka. Mialam ladne endometrium - 11.6mm....i jajeczko wielkosci 20mm....
lekarz powiedzial ze wsio wyglada pieknie i jesli tylko mialabym pelmniki to stawia na to, ze zaszlabym w ciaze :-)
 
reklama
Hejka dziewczynki


Bylam dzisiaj u ginka. Mialam ladne endometrium - 11.6mm....i jajeczko wielkosci 20mm....
lekarz powiedzial ze wsio wyglada pieknie i jesli tylko mialabym pelmniki to stawia na to, ze zaszlabym w ciaze :-)

no pieknie!!!!!!! to naprawde swietne wiadomosci!

nie jest dobrze... boli mnie brzuch jakbym miała dostać @ ...

jak to nie jest dobrze! to moga byc rownie dobrze fasolkowe objawy i Ty Mala dobrze o tym wiesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry