reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

jeszcze takie

picture8814.jpg

picture8813.jpg
 
reklama
Romeczko ból jajników może oznaczać tworzenie się ciałka żółtego ...kurde właśnie luknęłam dziś twój 18 dc????

dzis 17dc..juz coraz blizej hehe

rimka co do owu mozemy ja potwierdzic po trzech wyzszych temokach.. wiec moze byc teraz taz ze jutro jeszcze bedzie nizsza albo wyzsza.. za dwa dni napisz to ci powiemy

za dwa dni...a wczesniej nie moge z Wami popisac?....:-D:-D:-D:-D:-D

Romka Mam jeszcze jedną teorie po clo mogą być 2 pęcherzyki które mogą pęknąć w odstępie od siebie w ciągu 24 h... więc działaj!

serio...?kurde ze tez wczoraj M sie za mnie nie wziął ze niby na przeprosiny..jakos musze zainicjiowac dzisiaj ale tak zeby wyszlo ze to niby z jego inicjatywy...

KASIU ZDJECIA MASAKRYCZNIE SLICZNE,NAPATRZEC SIE NIE MOGE...
 
niestety nie testuje bo mialam spadek temp. dzisiaj o 3 kreski, brzuch mnie boli na @, czyli planowo dostane prawdopodobnie jutro wrednote... niestety... czyli 6 cykl z clo... tak sobie myslalam i wydaje mi sie ze moze nie moge zajsc w ciaze przez ta moja ,,pustynie'' :tak:
No spróbuj poprawić śluz. Ja kiedyś byłam u ginka a on stwierdził, że jest super płodny śluz a na zewnątrz nic nie było.


A mnie od wczoraj bolą piersi u mnie to zły objaw bo zawsze bolą przed @ choć może to byc od duphastonu ?! Cały czas cierpliwie czekam choć wczoraj miałam kryzys i już mi się płakać chciało...dziś już lepiej:tak:
Mnie po duphastonie zawsze piersi bolały;-) Ciągle trzymam kciuki:tak:

to mój brzuchas z 23 i 5 dnia
Piękny brzusio ;-)

zalaczam Wam moje tempki co o nich sadzicie..
Niestety nie pomogę.

Aż poszłam się zmierzyć, ale ja mam 98 cm :-)
:-D:-D
Ale tak mi już wszyscy smęcą jaka płec, jaka płeć, jaka płec, że chyba długo nie wytrzymam nie znając jej :-)
W czwartek idę do gina na 17 00 to zobaczymy czy dalej będę twarda.
Wiem tylko, że ostatnio płeć było widać, ale co to nie wiadomo, bo lekarz miał zakaz mówienia :-)
U mnie na innym wątku przez całą ciążę miała być dziewczynka a urodził się chłopiec ;-);-)

chodziłm do szkoły fotograficznej:-):-):-) jak coś to zapraszam do mnie na sesję:-)
Super Kasiu zazdroszczę :tak: Ja bardzo lubię robić zdjęcia, marzy mi się profesjonalny aparat tylko talentu i kasy brak.
Zdjęcia masz naprawdę śliczne. Ja sobie robię sama bo jak mi M robi to jakoś dziwnie wychodzę tylko muszę zainwestować w statyw wtedy sobie poszaleje :tak:
 
Kinguś zapraszam do mnie na zdjęcia - mieszkasz Warszawie, mozesz do mnie wpaść na pogaduchy i foty:-)

a to jeszcze jedno
picture8815.jpg

Katarzynka czy ja dobrze widze ty bedziesz miec dziewczynke??:szok::-D:-D:-D
no i przegapilam jesli tak to przeogromne gratulacje mi tez sie marze skrycie dziewczynka mala hania lub oliwia no ale narazie moge tylko marzyc:tak:
 
reklama
Do góry