reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ale się dziś opaliłam to szok mam całe plecy czerwone ale jak sie pracuje na słońcu to takie sa skutki hehe
 
reklama
ja pierwszy miesiac na clo.....ale podczas kochania to nie mam z tym problemu ,,mokro na max,ale w ciagu dnia go niewidac.....czytałam ze clo moze uposledzac edometrium i wysuszac sluz.......czyli pewnie cykl stracony ..... a do tego moj pancio dzisiaj wyjechal na 6 tyg.

no to ja mam pewnie to uposledzenie i cykl stracony...

hej kochane... jestem na clo... jutro zaczynam 6 cykl i po nim to mam sucho jak na pustyni... owulacje mam na 100% a pomimo tego nadal nic... czy to moze miec wplyw na to ze nie moge zajsc w ciaze?? moze ktoras z was miala podobny problem??

no wlasnie o tym pisalysmy u mnei jest tak,ze niby mam sluz i mnie sie zdaje ze nawet sporo a jednak tam w srodeczku susza...

zalaczam Wam moje tempki co o nich sadzicie..?
3dc-36.6
4dc-36.7
5dc-36.6
6dc-36.7
7dc-36.6
8dc-36.6
9dc-37.2 mierzona o 16 po naprawde ostrej imprezie
10dc-36.7
11dc-36.7
12dc-36.5
13dc-36.6
14dc-36.6
15dc-36.5
16dc-36.6
17dc-36.8

co do sprawy z M to jestem aktualnie na fochu...

 
nie ma co zaliczac buraka, tylko dumnie przedefilowac przez cala kolejke wypinajac brzuszek :tak::-),a tymbardziej,ze M nie ma,wiec nie ma kto zakupkow nosic.Pewnie sie martwi bardzo,ze nie ma go przy Tobie,dobrze,ze choc na weekendy wraca.

Hehe muszę się jakoś tego nauczyć, ale to i tak jakies takie krępujące-w końcu ciąża to nie choroba. Rozumiem ustapić miejsce ciężarnej, ale żeby mnie bez kolejki obsługiwano to przesada. To dopiero połowa ciąży :-D
Co będzie potem ? Wszyscy się będą z drogi usuwać, bo Ola idzie :-)

:-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
wrocilam niedawno z pracy...posprawdzalam maile,wiadomosci..weszlam tez na nasza klase na profil mojego meza...a tam ku..wa cooo?pisal z jakas *****,zaraz po tym jak wyszlam do pracy,zapytal ja o numer tel,najgorsze jest to ze ta laska to siostra jego bylej z ktora dluuugo byl.nie wiem co robic..ryczec mi sie chce..
zaplanowalam na dzis romantyczna noc...swiece te sprawy...najgorsze jest to ze rzuclam fajki 2 dni temu a teraz az mnie trzesie zeby zapalis a nie mam jak na zlosc...

O kurka noszzzzzzzzz co za kur.....skie nasienie z tych facetów.
Mi ostatnio mój M oznajmił, że w delgacji odezwała się do niego jego znajoma i nagle sobie o nim przypomniała i chciała się na mieście spotkac bo "się jej nudziło"... Też była w jakiejs delegacji-kur.....wa jedna.
Ciekawe czemu we Wrocławiu się jej nie nudzi i nie dzwoni żeby się spotkać.
No ale Ty masz trochę inną sytuację, bo M ukrył przed Tobą coś i czeka na jakieś numery i niewiadomo co jeszcze.... Kurde musisz z nim poważnie pogadac.




Nie wiem czy macie w domach ten kanał telewizyjny ale na zone reality o 13:00 są opowieści o narodzinach:tak: takie odcinkowe, ale fajne:tak:

Buuuu chyba nie mam Zone.
A zresztą do 15 00 jestem w pracy :-(

Kinguś - 102 cm w biuście - o matko, w sumie mnie też nie wiele brakuje:-D

Aż poszłam się zmierzyć, ale ja mam 98 cm :-)

Dzięki za troskę dziewczyny:):) Jest mi baaaardzo miło.:-)
Chciałam dać Wam znac wcześniej ale od czwartku nie miałam możliwości...
Ale na szczęście wszystko było doooooobrze:-):-):-) I w sumie najgorszy z tego wszystkiego był stres...a najbardziej bolał.... zastrzyk przeciwbólowy:-):-) Po którym mi posladek zdrętwiał:-)

Super wiadomość !!!!
Witajcie BABY:-):-):-):-):-):-)

to mój brzuchas z 23 i 5 dnia

Wow Kaśka co Ty ? Komuś innemu fotkę trzasnęłaś czy tak Cię ostatnio wydęło ? :-)



Zaniepokojona wszystkiego najlepszego !!!!!!!!!
 
Romciu co do twoich tempek to niby a 9 dniu bylaby najwyzsza ale raczej nie mozliwa jest w tym dniu owulka pozatym bylas po imprezie wienc to chyba sie nie liczy a w 17 dni cyklu tempka rosnie wienc mozliwe jest ze 18 lub 19 dnia bedzie owu ale nie znam sie za bardzo natym ale tak przypuszczam co do twojego m to daj mu popalic niech wie co zrobil
 
Romciu co do twoich tempek to niby a 9 dniu bylaby najwyzsza ale raczej nie mozliwa jest w tym dniu owulka pozatym bylas po imprezie wienc to chyba sie nie liczy a w 17 dni cyklu tempka rosnie wienc mozliwe jest ze 18 lub 19 dnia bedzie owu ale nie znam sie za bardzo natym ale tak przypuszczam co do twojego m to daj mu popalic niech wie co zrobil

o jak milo,ze ktos sie odezwal...robilam testy w zeszlym miesiacu i wskazywaly na 17dc..nie wiem ale trzeba byloby atakowac co nie...?
tylko jak hehe

O kurka noszzzzzzzzz co za kur.....skie nasienie z tych facetów.
Mi ostatnio mój M oznajmił, że w delgacji odezwała się do niego jego znajoma i nagle sobie o nim przypomniała i chciała się na mieście spotkac bo "się jej nudziło"... Też była w jakiejs delegacji-kur.....wa jedna.
Ciekawe czemu we Wrocławiu się jej nie nudzi i nie dzwoni żeby się spotkać.
No ale Ty masz trochę inną sytuację, bo M ukrył przed Tobą coś i czeka na jakieś numery i niewiadomo co jeszcze.... Kurde musisz z nim poważnie pogadac.

A Twoj M poszedl na to spotkanie..? mysle ze nie,co? wiesz fajnie ze Ci o tym powiedzial,chociaz pewnie i tak sie wkurzylas ale juz nie tyle na niego ile na ta sucz co niewiadomo skad sie przypaletala..!
no fakt moj M chcial to ukryc,wczoraj mnie przepraszal ale udawalam ze spie..przysyla eski itp...ja juz kiedys mu powiedzialam co mysle na temat jego kolezanek,takze on wie nie chce mi sie powtarzac co jakis czas..
 
Moja tamp na ok godzinę 6 rano:
7dc - 36.8
8dc - 36.6
9dc - 36.6
10dc - 36.8
11dc - 36.5
12dc - 36.5
13dc - 36.3
14dc - 36.5
15dc - 36.3
16dc - 36.7
17dc - 36.7
18dc - 36.7
19dc - 36.7
20dc - 36.9
21dc - 37.2

Jeszcze 4 dni duphastonu.
 
no to ja mam pewnie to uposledzenie i cykl stracony...



no wlasnie o tym pisalysmy u mnei jest tak,ze niby mam sluz i mnie sie zdaje ze nawet sporo a jednak tam w srodeczku susza...

zalaczam Wam moje tempki co o nich sadzicie..?
3dc-36.6
4dc-36.7
5dc-36.6
6dc-36.7
7dc-36.6
8dc-36.6
9dc-37.2 mierzona o 16 po naprawde ostrej imprezie
10dc-36.7
11dc-36.7
12dc-36.5
13dc-36.6
14dc-36.6
15dc-36.5
16dc-36.6
17dc-36.8

co do sprawy z M to jestem aktualnie na fochu...

Zacznijmy od tego jakie długie masz cykle?
Jeżeli ta ostatnia 36.8 utrzyma się ok 3 dni to owu na mój nos była 15dc.
 
reklama
o jak milo,ze ktos sie odezwal...robilam testy w zeszlym miesiacu i wskazywaly na 17dc..nie wiem ale trzeba byloby atakowac co nie...?
tylko jak hehe



A Twoj M poszedl na to spotkanie..? mysle ze nie,co? wiesz fajnie ze Ci o tym powiedzial,chociaz pewnie i tak sie wkurzylas ale juz nie tyle na niego ile na ta sucz co niewiadomo skad sie przypaletala..!
no fakt moj M chcial to ukryc,wczoraj mnie przepraszal ale udawalam ze spie..przysyla eski itp...ja juz kiedys mu powiedzialam co mysle na temat jego kolezanek,takze on wie nie chce mi sie powtarzac co jakis czas..

Nie poszedł, jakby poszedł to już by nie żył :-)
Odrazu do mnie zadzwonił powiedzieć żebym odgadła kto do niego dzwonił-oczywiście jego męskie ego wzrosło, ale wiem , że w zyciu by nie poszedł z nią nawet na tą niby kawę...

olcia ty juz wiesz czy chlopiec czy dziewczynka bedzie no i kozystaj z przywilejow kochana ile sie da:)

Nie wiem i nie chcę wiedzieć póki co , bo na tym etapie lekarze co chwilę zmieniaja wersje wydarzen odnosnie płci, a ja się boję napalic i potem rozczarować.
Ale tak mi już wszyscy smęcą jaka płec, jaka płeć, jaka płec, że chyba długo nie wytrzymam nie znając jej :-)
W czwartek idę do gina na 17 00 to zobaczymy czy dalej będę twarda.
Wiem tylko, że ostatnio płeć było widać, ale co to nie wiadomo, bo lekarz miał zakaz mówienia :-)
 
Do góry