reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

:-D:-D:-D:-D hihihih to mnie teraz powalilas na kolana... no ale masz racje... te babeczki to siedza i wszystko ca najgorsze by wciskaly ludziom i jeszcze mowily ze to najlepsze :tak: skoro placisz to wymagasz :-) i tak ma byc
Trzeba uważać bo wszystko wcisną:tak: Już skończyły się czasy gdzie pani sklepowa decydowała z którego kawałka sprzeda coś klientowi ;-)
Wg. Twojego suwaczka dziś testujesz?
 
reklama
Trzeba uważać bo wszystko wcisną:tak: Już skończyły się czasy gdzie pani sklepowa decydowała z którego kawałka sprzeda coś klientowi ;-)
Wg. Twojego suwaczka dziś testujesz?

niestety nie testuje bo mialam spadek temp. dzisiaj o 3 kreski, brzuch mnie boli na @, czyli planowo dostane prawdopodobnie jutro wrednote... niestety... czyli 6 cykl z clo... tak sobie myslalam i wydaje mi sie ze moze nie moge zajsc w ciaze przez ta moja ,,pustynie'' :tak: bo wszystko gitara, owulacje mam, dokladnie wiem kiedy, tz ma zolnierzyki ok to co moze byc nie tak... zobaczymy... zaczne pic siemie lniane + wiesiloek + soki marchewkowe + pre seed + temp + badanie sluzu i szyjki + kwas foliowy... ja sie uda to bede najszczesliwsza kobieta pod sloncem a jak nie to ja juz nie mam pojecia co ze mna bedzie... trace nadzieje... ale jakos dzisiaj jestem nastawiona bardzo pozytywnie pomimo tego ze nowy cykl sie jeszcze nie zaczal... widocznie ten tydzien placzu pomogl... a wczoraj to juz totalna porazka... wylam jak glupia od rana do wieczora... ale pomoglo i jest lepiej... od jutra zaczynam po raz...no wlasnie nawet nie pamietam po raz ktory :confused::confused::confused:
 
Witam!
Coucou06.gif

Romeczko dziś już pewnie jesteś spokojniejsza i pewnie już po rozmowie z M. nie wiem co ci napisać faceci są ....tzn. nigdy nie wiadomo czego się możesz po nich spodziewać...
Grrrr28.gif

Sandra witaj ja już na clo 4 lub 5 cykl i rzzeczywiście mniej śluzu i sucho...:baffled:
Kinguś jak się czujesz?
Zajączku co u ciebie?
A mnie od wczoraj bolą piersi u mnie to zły objaw bo zawsze bolą przed @ choć może to byc od duphastonu ?! Cały czas cierpliwie czekam choć wczoraj miałam kryzys i już mi się płakać chciało...dziś już lepiej:tak:
POZDRAWIAM!
Bisous23.gif

 
Katarzynko piękny brzuszek już masz i wcale już nie taki malutki już sie pięknie zaokrąglił. a powiedz mi ty jestes fotografem bo zawsze masz takie piękne zdjęcia i profesjonalne??

Zajączku no nareszcie się pojawiłaś już się martwiłam cieszę sie ze wszystko dobrze teraz to już na pewno fasolka do Ciebie zawita
 
reklama
katarzynka zdjecia masz przesliczne i taki twoj brzusio okroglutki i duzy super a tak wogole kochana jak sie czujesz te upaly ci nie przeszkadzaja?
 
Do góry