reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

a wcale że nie będzie..:)) robiłaś test kolejny? A kiedy w końcu pójdziesz na bete??

A za pączusia podziękuję ale na kawusię się skuszę :):-)
Nie robiłam bo nie kupiłam i nie kupie i na bete tez nie pójde az do poniedziałku... tempki tez juz nie mierze....:sorry2: dziś mam 33dc zawsze mam 29-31dc, ale jakies pół roku temu zdarzył mi sie i 34 dniowy cykl , więc narazie czekam.... a pozatym strasznie mnie brzuch boli więc @ pewnie dziś będzie:tak:
Możliwe że ze stresu przed obrona mi sie przesunęła......:dry:
 
reklama
kochane Witam się i mam wieeeelką prośbe powiedzcie mi co ja mam kupić M na rocznicę tak sie zajęłam mamą że zapomniałam o prezencie dla niego:((
 
kochane Witam się i mam wieeeelką prośbe powiedzcie mi co ja mam kupić M na rocznicę tak sie zajęłam mamą że zapomniałam o prezencie dla niego:((
hej bernardko, nie wiem kochana ja za 2 miesiace bede miec ten sam problem....:-(

Marzenko uwierzylas juz? :happy2::happy2::happy2:
.
Jeszcze nie uwierzyłam:sorry2: bo pewnie nie ma w co:zawstydzona/y:

Niestety ja juz tak mam, pomimo iż ogólnie jestem optymistką to jeżeli chodzi o mnie , jeśli na coś czekam to mam wrażenie że nigdy nic nie dostane, że mnie nic dobrego nie spotka, że nie doczekam tego co bym chciala.... taki mam syndrom jako DDA.... niestety nie potrafie tego zmienic, i nie potrafie uwierzyc ze mi się udało.....:zawstydzona/y:

PM jak ty dotrwałas do obrony? ja chyba zwariuje do jutra...:dry:
 
widze ze mi nie pomożecie a ja muszę już jechać na zakupy
papa
dziękuję Marzenko kochana i nie smutaj sie to na pewno fasoleczka mieszka pod serduszkiem u Ciebie buziak *
 
Nie robiłam bo nie kupiłam i nie kupie i na bete tez nie pójde az do poniedziałku... tempki tez juz nie mierze....:sorry2: dziś mam 33dc zawsze mam 29-31dc, ale jakies pół roku temu zdarzył mi sie i 34 dniowy cykl , więc narazie czekam.... a pozatym strasznie mnie brzuch boli więc @ pewnie dziś będzie:tak:
Możliwe że ze stresu przed obrona mi sie przesunęła......:dry:

no wybacz kochana ale ze stresu to dwie kreski na tescie nie wychodza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No co za baba...Ale obiecaj że jak nie będziesz miała do poniedziałku @ to pójdziesz na bete??!!! Obiecaj!!

kochane Witam się i mam wieeeelką prośbe powiedzcie mi co ja mam kupić M na rocznicę tak sie zajęłam mamą że zapomniałam o prezencie dla niego:((

kolacja przy swiecach i album ze zdjeciami? perfumy? strój sportowy? ulubiona ksiazka?
 
PM jak ty dotrwałas do obrony? ja chyba zwariuje do jutra...:dry:

Jestes DDA? - wybacz jeśli to zbyt osobiste pytanie - ciekawość zawodowa..pracowałam z takimi dzieciakami..

A co do obrony - przezyjesz kochana! Stres niesamowity ale jaka ulga jak juz wychodzisz i wiesz ze to JUZ PO..Jedyną rzecz jaka moge poradzic to nie pij rano kawy przed obrona - jesli sie stresujesz to jeszcze bardziej sie roztrzesiesz po kofeinie..
 
Masz racje, ze na takie pytania nie ma sie co obrazac - ja sie zawsze probuje jakos wymigac od odpowiedzi i jest ok. Ale ten atak wczorajszy nie byl tylko pytaniem, byl prawdziwym atakiem i robieniem wyrzutow... czulam jakby mnie jeszcze porownywali do brata i bratowej - oni sa w ciazy, to my tez powinnismy, a nie tam ja chce robic kariere :baffled: A ja prace chce glownie po to, zebym miala na wszelki wypadek dodatkowa kase gdybym szla na urlop macierzynski :baffled:


rozumiem cię bo faktycznie brzydko powiedział ale wiesz co miej to w doopie żyj swoim i M życiem a gadaniem się nie przejmuj ja taką taktyke wziełam bo u mnie tu (bo ja nowa tzn.ja sie przeprowadziłam do M)co uwielbiają gadać ba nawet potrafią sobie odkryć firanke aby popatrzeć czy posłuchac jak np.jeszcze ktoś z mojej rodziny przyjedzie ale ja mam ich gdzieś pokazuje im mój piękny tyłeczek:-pzobaczysz uda się na pewno zafasolkować:tak:



Nie robiłam bo nie kupiłam i nie kupie i na bete tez nie pójde az do poniedziałku... tempki tez juz nie mierze....:sorry2: dziś mam 33dc zawsze mam 29-31dc, ale jakies pół roku temu zdarzył mi sie i 34 dniowy cykl , więc narazie czekam.... a pozatym strasznie mnie brzuch boli więc @ pewnie dziś będzie:tak:
Możliwe że ze stresu przed obrona mi sie przesunęła......:dry:


twarda sztuka:-pja i tak wiem ze fasolka jest w brzusiu co niestresuj się nie płacz tyle tylko myśl pozytywnie i ze spokojem czekaj wtedy do tego poniedziałku i zrób wtedy test a na bank już wtedy to czerwoniaste grube krechy wyjdą:tak:
 
no wybacz kochana ale ze stresu to dwie kreski na tescie nie wychodza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No co za baba...Ale obiecaj że jak nie będziesz miała do poniedziałku @ to pójdziesz na bete??!!! Obiecaj!!
hehe obiecuje naprawde jesli do poniedzialku nie przyjdzie @ to robie testa i na betke jade juz napewno bo sama bede chyba wystraszona ze tak dlugo nie mam bo nigdy w zyciu mi sie to nie zdarzylo...
Jestes DDA? - wybacz jeśli to zbyt osobiste pytanie - ciekawość zawodowa..

A co do obrony - przezyjesz kochana! Stres niesamowity ale jaka ulga jak juz wychodzisz i wiesz ze to JUZ PO..Jedyną rzecz jaka moge poradzic to nie pij rano kawy przed obrona - jesli sie stresujesz to jeszcze bardziej sie roztrzesiesz po kofeinie..
kawki nie wypije bo ja ją pije bardzo zadko..... a i tak bede roztrzesiona wiec mi dodatkowa adrenalina nie bedzie potrzebna hehe

Tak , jestem DDA dlatego mam taki temat pracy dyplomowej..... nie wstydze sie juz o tym mówic, kiedys tak było ale nauczyłam sie z tym zyc... a dzieki temu ze pisalam o tym prace dowiedzialam się mnóstwo ciekawych rzeczy na ten temat czyli o sobie...:sorry2:
 
reklama
Tak , jestem DDA dlatego mam taki temat pracy dyplomowej..... nie wstydze sie juz o tym mówic, kiedys tak było ale nauczyłam sie z tym zyc... a dzieki temu ze pisalam o tym prace dowiedzialam się mnóstwo ciekawych rzeczy na ten temat czyli o sobie...:sorry2:


a co to jest DDA -oczywiście jak nie chcesz nie pisz:zawstydzona/y:
 
Do góry