reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Czesc Dziewczynki,

Bylam wczoraj wieczorem u rodziny, u tego osobnika, ktory jest przeciwny zebym poszla do pracy i chce zebym sie poswiecila studiom. Kurde rzucil taki tekst, ze mi sie strasznie przykro zrobilo. Zaczal porownywac mnie z Mama M, ktora to urodzila go majac 18-19 lat, mowil, ze on jej przez cale zycie towarzyszyl, "a Ty co? bedziesz myslec o dziecku majac 35 lat? A moze w ogole do 50 poczekasz?"........... On nie wie, ze sie staramy, ze cholernie mnie zranil takim tekstem... widzialam, ze M siedzial obok mnie i chyba tylko sie modlil zebym nie palnela czegos glupiego - powiedzialam tylko, ze na dziecko tez bedzie czas, ze przyjdzie jak bedziemy tego chcieli. Wg niego ja chce miec nie wiadomo jaka kariere najpierw, on nie wie jak ja teraz cierpie, ze nam sie nie udaje
:-:)-:)-(
 
reklama
Olapolap jak dzisiaj temp? robilas testa?

a ja wczoraj padlam jak zabita o 19ej do wyrka czulam sie okropnie ... obudzilam sie o 22ej i spac nie moglam uwielbiam to!! :dry: zęby mnie dzisiaj napitalaja bezlitośnie! i chyba bede bez neta na weekend bo moj M. (piedola jedna) niechcacy skaskowal z kompa oprogramowanie od modema! a po ponownym zainstalowaniu cos nie dziala .... wrrrrr.... :baffled:
a pro po mojego cud miod nietypowego wykresu mam dzisiaj spadek i to spory :dry:

Testu nie robilam, odstawilam za to luteine. Nadal tempka wysoka (zaktualizowalam wykres).

Jejku ale Ty sie nameczysz kochana :-( Powiedzieli Ci kiedy przestanie Cie bolec?

Dobrze, ze nie bedziesz miala netu w weekend - moze spedzisz troche czasu na dworze albo sprzatniesz te swoje 4 pietra :-D:-D:-D

Spadek tempki - implantacja?
:-D
 
Testu nie robilam, odstawilam za to luteine. Nadal tempka wysoka (zaktualizowalam wykres).
Jejku ale Ty sie nameczysz kochana :-( Powiedzieli Ci kiedy przestanie Cie bolec?
Dobrze, ze nie bedziesz miala netu w weekend - moze spedzisz troche czasu na dworze albo sprzatniesz te swoje 4 pietra :-D:-D:-D
Spadek tempki - implantacja? :-D
Wspolczuje wczorajszych przeżyć ja sie staram 2 cykl a juz mnie takie teskty doprowadzja do obledu! :dry:
z tym bolem to mi sie wydaje ze to bardzo indywidualna sprawa :sorry2: kiedys przestanie :sorry2:
nie wiem czy nie lepiej bylo najpier na bete skoczyc i dopiero odstawic luteine! :sorry2:
:-D:-D:-D taaaa posprzatac by sie przydalo na szczescie urzytkuje tylko 2 pietra reszta mam w glebokim poważaniu :-D
 
Wspolczuje wczorajszych przeżyć ja sie staram 2 cykl a juz mnie takie teskty doprowadzja do obledu! :dry:
z tym bolem to mi sie wydaje ze to bardzo indywidualna sprawa :sorry2: kiedys przestanie :sorry2:
nie wiem czy nie lepiej bylo najpier na bete skoczyc i dopiero odstawic luteine! :sorry2:
:-D:-D:-D taaaa posprzatac by sie przydalo na szczescie urzytkuje tylko 2 pietra reszta mam w glebokim poważaniu :-D

Kiedys sie przyzwyczaisz do bolu :-p Ja sie przyzwyczailam do codziennego bolu kolan i zyje, wiec i z Toba bedzie dobrze :-D

Nie chce robic betki kochana... Wole poczekac. Martwie sie, jesli to nie fasolka to chce dostac @ jak najszybciej zeby moc sie dalej strac. Ale kurcze moja szyjka jest caly czas zamknieta... Czasem twarda, czasem miekka, ale zamknieta na cztery spusty
:baffled:
 
Czesc Dziewczynki,

Bylam wczoraj wieczorem u rodziny, u tego osobnika, ktory jest przeciwny zebym poszla do pracy i chce zebym sie poswiecila studiom. Kurde rzucil taki tekst, ze mi sie strasznie przykro zrobilo. Zaczal porownywac mnie z Mama M, ktora to urodzila go majac 18-19 lat, mowil, ze on jej przez cale zycie towarzyszyl, "a Ty co? bedziesz myslec o dziecku majac 35 lat? A moze w ogole do 50 poczekasz?"........... On nie wie, ze sie staramy, ze cholernie mnie zranil takim tekstem... widzialam, ze M siedzial obok mnie i chyba tylko sie modlil zebym nie palnela czegos glupiego - powiedzialam tylko, ze na dziecko tez bedzie czas, ze przyjdzie jak bedziemy tego chcieli. Wg niego ja chce miec nie wiadomo jaka kariere najpierw, on nie wie jak ja teraz cierpie, ze nam sie nie udaje
:-:)-:)-(
Ola podziwiam Cie za ta siłę którą znalazłaś w sobie w tej sytuacji.
Ja to bym na bank wybuchnęla i powiedziała wszystko co mi leży na wątrobie.
Kurcze czemu niektórzy nie rozumieja tego ze moze ktos inny chce ale nie moze i sie z tym problemem nie obnosi-eehhh
Ola a robiliscie badanie nasienia tak dla spokojności? moze warto
 
Nie chce robic betki kochana... Wole poczekac. Martwie sie, jesli to nie fasolka to chce dostac @ jak najszybciej zeby moc sie dalej strac. Ale kurcze moja szyjka jest caly czas zamknieta... Czasem twarda, czasem miekka, ale zamknieta na cztery spusty :baffled:
ja za chiny nie wiem jak wyglada zakmnieta a jak otwarta szyjka .... :dry::cool2:jakos wymacac nie moge ale mam na pewno caly czas ja wysoko ;-) a co do spadkow a la implantacyjnych to ty tez masz niczego sobie!!! :-):-):-)
 
Ola podziwiam Cie za ta siłę którą znalazłaś w sobie w tej sytuacji.
Ja to bym na bank wybuchnęla i powiedziała wszystko co mi leży na wątrobie.
Kurcze czemu niektórzy nie rozumieja tego ze moze ktos inny chce ale nie moze i sie z tym problemem nie obnosi-eehhh
Ola a robiliscie badanie nasienia tak dla spokojności? moze warto

Nie chcialam wybuchac, bo jak pisalam wczesniej - dla mnie te problemy z zaciazeniem sa jak porazki. Kazdy kolejny cykl, to kolejna porazka, a po co mam o nich rozpowiadac :-( Zreszta nie wiem ile to potrwa jeszcze, a po co ktos ma wiedziec i sie martwic itd. Nie chce zeby sie rodzina wpieprzala w wewnetrzne sprawy, kazdy jest 'madry' i ma swoja wizje zycia, a ja chce moc sama decydowac o sobie, chce wreszcie przestac zyc pod kogos jak to bylo przez cale zycie :baffled::baffled: Ale oczywiscie to nie znaczy, ze mnie takie niemile teksty nie rania - bo rania i to bardzo, ale nie dam im satysfakcji i tego nie pokaze :wściekła/y:

Wyniki M sa w miare w porzadku. Moze bez rewelacji, ale z grubsza ok.

ja za chiny nie wiem jak wyglada zakmnieta a jak otwarta szyjka .... :dry::cool2:jakos wymacac nie moge ale mam na pewno caly czas ja wysoko ;-) a co do spadkow a la implantacyjnych to ty tez masz niczego sobie!!! :-):-):-)

Hehe zamknieta jak dotykajac czujesz taka mala dziurke, a otwarta kiedy ta dziurka jest wieksza (szersza) - musisz codziennie badac zeby zaczac rozpoznawac ;-)

Co do mojego cyklu to powiem Ci, ze ja mam ambiwalentne uczucia. Mysle, ze ten cykl - jak inne, byl bezowulacyjny. Wzrost i wysoka tempka utrzymywaly sie przez luteine. Jestem o tym przekonana :-( Fakt, ze dziwne, ze nadal jeszcze @ nie przyszla, ale przeciez mialam duzo stresu. Dlatego chce odstawic luteine i poczekac...
 
jeeeeee wyszedl mi pozytywny test.. ale owulacyjny.. zobaczymy czy jutro tez wyjdzie pozytywny.. ale i tak dzis M przerucham..
W tym cyklu Ci sie uda, zobaczysz:tak::-D
Hej Olesiu...
U mnie prawdopodobnie nie ma zadnej fasolki ale dziekuje za gratulacje..... nie mam wciąż @ ale nie czuje ze lada chwila dostane...
Nie smutaj sie tym, ja wiem co czujesz , tyle czasu tu siedze ze nawet nie potrafie uwierzyc ze mogłabym być w ciąży:zawstydzona/y:
Dzis rano sie tak rozpłakałam ze moj małż nie wiedział co ma zrobic.... chyba pierwszy raz odkąd sie staram właściwie odkąd tu siedze od kwietnia zeszlego roku tak bardzo to przeżyłam.....
ciężki nasz los, taki niesprawiedliwy..... nawet nie wiem co poradzic, że wkońcu nam sie uda? Ja nie wierze że mi się uda.....
A Ty zaraz w doopę dostaniesz:wściekła/y: Jak tam można sobie wmawiac???;-)

Pierdaczony szpicel przylazł bo jej sklep zamkneli i nici z pogawędek na BB. Ale spokojnie już jestem w domu mój w robocie do 22 ja w między czasie kolacyje przyrządze (sprzątanie lodowki = pizza) i se pogadam z wami. Ale mnie kurna tu długo nie było.
Beszczelnie cofnełam się o 10 stron bo na więcej nie mam czasu, więc jak było jakieś wokopomne wydarzenie to dawać mi znać.

Jestem troszku zmęczona dzisiaj ale czy mamy nowego kierowcę ciężarówki??????
O ja.. szanowna Hanka nas odwiedziła:-D HEhee:-D WItaj, witaj.
Ano mamy kierowce ciężarówki:-p:-D

Witam Was.No niestety dupa blada,wszystko do dupy oblałam:-(Moze innym razem dam rade:-(Dzisiaj byłam z moim M na grilu,piękna pogoda wiec trzeba korzystac.Jestem prawie spakowana,ale nie lubie sie pakowac:no:
Nie przejmuj się Kochana, główka do góry. Zdasz nastepnym razem. Mój M tdwa razy oblal na testach i dwa na jeździe.. Teraz 20 lipca ma trzecią jazdę.. :tak:

Dobra, dziewuszki zbieram się bo w piżamie siedzę. M już gotowy a ja w rosole:-p Ruszamy na targ:-D
 
reklama
Czesc Dziewczynki,

Bylam wczoraj wieczorem u rodziny, u tego osobnika, ktory jest przeciwny zebym poszla do pracy i chce zebym sie poswiecila studiom. Kurde rzucil taki tekst, ze mi sie strasznie przykro zrobilo. Zaczal porownywac mnie z Mama M, ktora to urodzila go majac 18-19 lat, mowil, ze on jej przez cale zycie towarzyszyl, "a Ty co? bedziesz myslec o dziecku majac 35 lat? A moze w ogole do 50 poczekasz?"........... On nie wie, ze sie staramy, ze cholernie mnie zranil takim tekstem... widzialam, ze M siedzial obok mnie i chyba tylko sie modlil zebym nie palnela czegos glupiego - powiedzialam tylko, ze na dziecko tez bedzie czas, ze przyjdzie jak bedziemy tego chcieli. Wg niego ja chce miec nie wiadomo jaka kariere najpierw, on nie wie jak ja teraz cierpie, ze nam sie nie udaje
:-:)-:)-(


Testu nie robilam, odstawilam za to luteine. Nadal tempka wysoka (zaktualizowalam wykres).

Jejku ale Ty sie nameczysz kochana :-( Powiedzieli Ci kiedy przestanie Cie bolec?

Dobrze, ze nie bedziesz miala netu w weekend - moze spedzisz troche czasu na dworze albo sprzatniesz te swoje 4 pietra :-D:-D:-D

Spadek tempki - implantacja?
:-D
takim ludziom zawsze odpowiadaj, "ze dziecko bedzie jak bog da" zamkniesz im buzie a tlumaczyc sie nie musisz...
A z ta beta to ty uparta jestes... wiesz ze teraz przerywajac luteine mozesz doprowadzic do poronienia... skad u ciebie takie nhegatywne nastawienie do tej ciazy... idz zrob i bedziesz wiedziec...Ty chyba cos nie chcesz byc w tej ciazy bo odnosze wrazenie, ze odpychasz ja jak sie tylko da...
Kto jest chetny do nakopania oli?? ja nie moge bo ciezarna jestem:-):-):-):-)
 
Do góry