reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

przestań Hanka, mnie tam zmarszczki nie grożą , ja zawsze będę piękna i młoda:-D:cool2:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Jasne


Wrocilam, pogoda BOSKA.
Hanka jestes wielka, usmialam sie az mi lzy polecialy, a jeszcze dodatkowo mam wspaniale wspomnienia zwiazane z ta piosenka z wakacji 2 lata temu. Spedzilismy super 2 dygodnie na wsi u meza rodzinki i zaliczylismy "wiejskie" disco, jadza na calego.

Mam w życiu za co dziękować ale najbardziej za znajomych. I w technikum i na studiach byłam daleko od domu i tak mi się poukładało w życiu że zawsze miałam jajcaży wokół siebie.
Szczerze to ja ostatnie 15 lat to prześmiałam się.
 
reklama
jak bym wogóle się nie bzykała to pewnie bym sobie wbiła, że może wiatr mnie zapylił:dry:
wiatr powiadasz - hm... wszystko jest MOŻLIWE:-D:-D:-D
Może się komuś nie podoba, że pomimo że jestem w ciąży ciągle się tu udzielam i będę to robić bo jestem tu już od ponad roku i nie mam zamiaru się stąd wynosić.
Mam tu dobre przyjaciółki, które zawsze mnie wysłuchają.
Tyle ode mnie
i nikt Cię stąd nie wypuści:tak:
Hanka jestes wielka, usmialam sie az mi lzy polecialy, a jeszcze dodatkowo mam wspaniale wspomnienia zwiazane z ta piosenka z wakacji 2 lata temu. Spedzilismy super 2 dygodnie na wsi u meza rodzinki i zaliczylismy "wiejskie" disco, jadza na calego.
takie wiejsie imprezy są najlepsze - ja mam babcię w lubelskim - weekendy są "zabawowe" - kiedyś częściej teraz trochę rzadziej jeżdżę na wiejskie zabawy ale i tak jest super:tak:
 
Ta fantazje to oni mieli wielką. Teraz to już stare chłopy.

A widziałaś filmik który o tobie znalazłam??????? Sraczko!!!!!

No jasne, ze widzialam!!! Usmialismy sie z moim m. Pytal kiedy do nas wpadniesz szajbusie :-D:-):-D

Uroki mieszkania w bloku :-) Az mi sie lezka zakrecila. Tesknie za ta blokowa patologia. Uwaga : FILM ZAWIERA OSTRE NIECENZUROWANE SLOWA

[video=youtube;EGSmH_qbfck]http://www.youtube.com/watch?v=EGSmH_qbfck&feature=related[/video]
 
olesia33-ty kochanie jedziesz na majorke i o ile dobrze pamietam to miesxzkalas tam troszke, prawda? znasz wyspe dobrze? mozesz polecic jakis region fajny na wakacje? tak myslimy z mezem gdzie by pojechac w tym roku i jedna z opcji jest wlasnie majorka....?

a wczoraj minelo nam0-mnie i mezowi-8 lat razem....zapomnielismy na smierc :baffled:przez ta przeprowadzke, dopiero teraz na suwaczku zauwazylam....
My sie zawsze zatrzymujemy u znajomych w Palmie i podrozujemy po wyspie samochodem. Majorka nie jest taka duza wiec w najdalsze miejsce zajedziecie w 2 godz. Ja zakochalam sie w malej miescinie w gorach Valldemossie, mnustwo pieknych plaz, ja wole te nie turystyczne

co do mojej @ to nie wiem nic ciagle jakies skrzepy leca lewy jajnik napierdziela jak trza i mam juz 5 dzien a tu leci jak w pierwszym masakra jakas:angry::zawstydzona/y:
No nic to chyba jakis sygnal; ze po @ trzeba sie wybrac do lekarza i juz bez marudzenia ;-);-):tak:
Kochana ja do takich sytuacji mam bardzo osobiste podejscie (nie chce cie nastraszyc) ale MUSISZ to sprawdzic jak najszybciej, zwlaszcza ze wciaz boli cie lewy jajnik.
Może się komuś nie podoba, że pomimo że jestem w ciąży ciągle się tu udzielam i będę to robić bo jestem tu już od ponad roku i nie mam zamiaru się stąd wynosić.
Mam tu dobre przyjaciółki, które zawsze mnie wysłuchają.
Tyle ode mnie

Kingus chyba nikt tak nie mysli :baffled: bo jesli tak to mnie tez tu nie powinno by skoro M nie moze.
 

Załączniki

  • 2233635-Valldemossa-Majorca_Island.jpg
    2233635-Valldemossa-Majorca_Island.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 26
reklama
No jasne, ze widzialam!!! Usmialismy sie z moim m. Pytal kiedy do nas wpadniesz szajbusie :-D:-):-D
Uroki mieszkania w bloku :-) Az mi sie lezka zakrecila. Tesknie za ta blokowa patologia. Uwaga : FILM ZAWIERA OSTRE NIECENZUROWANE SLOWA


Kaprycha - dlaczego nie dajesz namiarów na siebie na nk?
a film - cała uroda blokowisk - mieszkałam w wieżowcu od 4 klasy szkoły podstawowej - teraz wieś, cisza, spokój - ale jak jadę do rodziców to wspomnienia wracają:tak:
 
Do góry