reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..


Dzieki kochana.
Wlasnie przeczytalam to co napisalam i stwierdzam, ze musze miec goraczke, bo to w ogole sie nie trzyma kupy, nie ma sensu, ladu ani skladu.
Zamiast kasowac, jednak Wam to wysle zebyscie zobaczyly, co grypa z dobrych ludzi robi. Masakra hahahah :-):-D:-)
Oj trzyma się kupy - chyba nawet za bardzo (tak a propos 3) hihihi:-D:-D:-D
Siemacie Lachonyh
Ale była jadka wczoraj, że mnie nie było.
A to dla Madzienki i Niuniaczka - i jedziemy i szalejemy i tańczymy, łapki w góre UU
Mix moich znajomych ze studiów ze specjalną dedykacją dla kociaków szalonych UU

Hanka - ale się uśmiałam - klapeczki lidera wręcz zajebiste:-):-):-)
mają chłopaki poczucie humoru i dystans do siebie widać:tak:
a Ty już po obiedzie u rodziców?
 
reklama
Hanka - ale się uśmiałam - klapeczki lidera wręcz zajebiste:-):-):-)
mają chłopaki poczucie humoru i dystans do siebie widać:tak:
a Ty już po obiedzie u rodziców?

Ta Kula zawsze w klapeczkach pociskał. Zajebisty chłopaczek, dusza towarzystwa. A filmik stary bo ma już jakieś dobre 6 lat ale zawsze mnie rozbawia.
Właśnie chodzi o ten dystans do siebie.

Obiadek zaliczony, choć coś dzisiaj brak apetytu miałam.
 
No i elegansko

Od śmiechu zmarszczki sie robią ale za to dłużej pożyjemy:-D
przestań Hanka, mnie tam zmarszczki nie grożą , ja zawsze będę piękna i młoda:-D:cool2:

ja oczywiscie cały czas trzymałam się tego że ten cykl stracony,bo owulkę omineliśmy, ale jak to zrąbany umysł, zaczęłam sobie już coś wić w głowie, bo przecież się bzykaliśmy chyba 2 i 3 dni przed owu więc zawsze coś tam możliwe....
i masz ci babo placek z wyłączeniem myslenia....
jak bym wogóle się nie bzykała to pewnie bym sobie wbiła, że może wiatr mnie zapylił:dry:
 
Witam:-)
WITAM KOBITKI:-)
A u mnie ogólnie dobrze jak pisałam jedyne co ale to tylko raz mam sluz taki zabrudzony ale to juz jest dobrze :tak:1 czerwca ide do ginekologa i sie ciesze :tak:oby było dobrze:tak:
Trzymam kciuki;-)

A co do zdjec to moje zdanie jest takie:
Niech beda zdjecia, ale rzeczywiscie powtarzanie ich pokolei w 110 kolejnych postach to juz mi zaczyna mieszac w glowie.
Mam takie samo zdanie, lubię pooglądać zdjęcia waszych wypieków, mieszkań itp. ale powtarzanie ich w kolejnych postach utrudnia czytanie ponieważ można przeoczyć czyjeś pytanie czy prośbę o pomoc.
Ja będę umieszczać zdjęcia bo wiem, że nie o to Marzenie chodziło.
Wczoraj mnie nie było ale muszę zabrać głoś ponieważ bardzo mi się nie podoba obrażanie Marzeny, ona nikogo nie chciała urazić wyraziła tylko swoją prośbę, zresztą każda z nas ma różne prośby ale to nie powód by na kogoś naskakiwać.
Jeśli ktoś chce pisać o swoim obiedzie, kocie, samochodzie, ulubionych pozycjach, kolejnych @ to ja będę to czytać bo to jest forum gdzie można pogadać o wszystkim przynajmniej tak było kiedyś.
Może się komuś nie podoba, że pomimo że jestem w ciąży ciągle się tu udzielam i będę to robić bo jestem tu już od ponad roku i nie mam zamiaru się stąd wynosić.
Mam tu dobre przyjaciółki, które zawsze mnie wysłuchają.
Tyle ode mnie
 
Wrocilam, pogoda BOSKA.

Hanka jestes wielka, usmialam sie az mi lzy polecialy, a jeszcze dodatkowo mam wspaniale wspomnienia zwiazane z ta piosenka z wakacji 2 lata temu. Spedzilismy super 2 dygodnie na wsi u meza rodzinki i zaliczylismy "wiejskie" disco, jadza na calego.
 
Oj trzyma się kupy - chyba nawet za bardzo (tak a propos 3) hihihi:-D:-D:-D

Hanka - ale się uśmiałam - klapeczki lidera wręcz zajebiste:-):-):-)
mają chłopaki poczucie humoru i dystans do siebie widać:tak:
a Ty już po obiedzie u rodziców?

Dzieki Andzka za pocieszenie :-p

Hanka, filmik mega ostry. Najlepiej jak w pewnym momencie gruby delikatnie wystukal noge kolegi. Szacun dla chlopakow :-D:-):-D
 
Może się komuś nie podoba, że pomimo że jestem w ciąży ciągle się tu udzielam i będę to robić bo jestem tu już od ponad roku i nie mam zamiaru się stąd wynosić.
Mam tu dobre przyjaciółki, które zawsze mnie wysłuchają.
Tyle ode mnie

dzięki słońce :*****:sorry2:
i ani mi się waż stąd wynosić! jak ty pójdziesz to ja też!:dry:
 
reklama
Do góry