reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

:-D:-D
ale mi was brakowało!!!

Przecież kurna praktycznie codziennie z nami gadasz potrzepańcu

No jasne, ze widzialam!!! Usmialismy sie z moim m. Pytal kiedy do nas wpadniesz szajbusie :-D:-):-D

Uroki mieszkania w bloku :-) Az mi sie lezka zakrecila. Tesknie za ta blokowa patologia.

Wpadne w przyszłym tygodniu.

Aleś ty uczuciowa:-D:-D:-D


oj nie tylko Tobie.. jak Hanka z kaprycha przychodzą to od razu coś takiego wnoszą.. hmm nie umiem tego okreslic.. aaa juz wiem czesciej musze monitor myc..

Są takie specjalne szybki na monitor bo on długo nie pociągnie z tą twoją śliną
 
reklama
Nektarynko i Olesiu - ja jeszcze nie byłam na Majorce i bardzo mi się marzy - ale chyba szybko tam nie pojadę - wiadomo kasa na rozbudowę potrzebna a nie jakieś wojaże:-D
to przynajmniej Wasze fotki pooglądam i popodziwiam
 
Kaprycha - dlaczego nie dajesz namiarów na siebie na nk?

Nie daje, bo sie wsydze ale moze dam :-D:-):-D

oj nie tylko Tobie.. jak Hanka z kaprycha przychodzą to od razu coś takiego wnoszą.. hmm nie umiem tego okreslic.. aaa juz wiem czesciej musze monitor myc..

Wszystko gitara, tylko czemu niby Hanka z wielkiej litery a ja z malej? Ze niby, co Hanka lepsza, tak? :-D:-):-D

A ten zasraniec zaś gdzieś polazł.

A zebys wiedziala, hyhyhy
 
to przynajmniej Wasze fotki pooglądam i popodziwiam

No to razem sobie pooglądamy i się poślinimy.

Nie krzyczeć na mnie ale muszę wam coś pokazać. Uwielbiam go mimo że śpiewa po szwabsku, jakbym go normalnie poobracała, no biedny by był, gwałciłabym go dzień i noc i do tego kazała śpiewać. Z penisa śmigło, z tyłka jesień średniowiecza, zlizałabym normalnie z niego ten karmelkowy kolor pięknej jedwabiście zajebistej skórki.
[video=youtube;UU45diJQKp4]http://www.youtube.com/watch?v=UU45diJQKp4&feature=related[/video]
 
Dziewczyny - ja zmykam bo ma na 17 przyjechać koleżanka i będziemy pracować:tak:
idę umyję stół na dworze, żeby z pogody skorzystać przy okazji:-)
do potem;-)
 
reklama
boshe..w końcu dorwałam się do kompa - dać facetowi gierkę..

Kaprycha - "jestem hardcorem" zajebiaszcze :) A babka z parteru normalnie na język nie choruje..
 
Ostatnia edycja:
Do góry