reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wogole to juz wrocilo mi pozytywne myslenie- (najwyzej pozniej pomysle - glupa baba ze mnie!)- ale czuje, ze to To..jakos tak:-Dtaki spokoj mnie ogarnia i mega nadzieja;-)

Dobrz, że się już nie martwisz - jeżeli to fasolka to tak jak pisały wcześniej dziewczyny - w tak wczesnym stadium jest chroniona:tak:
 
reklama
Miłego popołudnia wszystkim życzę i uciekam do garów, bo mężuś się obraża że obiadu jeszcze nie gotuje..Masakra :)
Do popisania później..
 
Czesc kochane moje :-D

Kurcze, kiedy mi ta grypa minie, bo chyba sie przekrece. Moj m. przynamniej nie wymiotuje ale za to ma trojke non-stop. Ja mam to i to i juz na oczy nie widze. Na szczescie mamy 2 kibelki w domu, bo by bylo bardzo ostrrro !
Dobra juz Was nie zanudzam:sorry2:

Wlasnie czytalam Wasza klotnie. Powiem Wam, ze w sumie to jestem w szoku, ze z tak niewinnej uwagi zrobila sie taka afera. W ogole nie rozumiem dlaczego.

Przeczytam to jeszcze raz, bo moze ominelam pare stron...
 
Kaprycha - zdrowiej szybko - a co do kłotni - tak to jest z netem - nie widać sygnałów niewerbalnych i coś może zostać źle odebrane:tak:

OlaPM o tym pisała również wcześniej, że część postów można odebrać dwuznacznie:tak:
 
mów mi tak dale bo naprawde zwątpiłam w siebie.

a powiedz mi jak ta obrona wygląda bo to pewnie wszedzie wyglada podobnie??
dużo trzeba powiedzieć na to wylosowane pytanie z metodologii ??

Witaj Nektarynko świetny ten przepis na ciasto wczoraj wkleiłaś. Jak tam galeretki zalałaś??
My nie losowaliśmy pytań tylko po prostu komisja je zadawała.
A tak poza tym to normalna rozmowa o pracy, którą się napisało, jakie narzędzia się wykorzystało jaką grupe się badało itp. Wszystko na luzie.:tak::-)
My z M juz po obiadku:-D Teraz śmigam poleżec na sofce:tak:
Co do tempki... to ja dziś tylko zmierzyłam tak dla orientacji.. byłam pewna, że będzie 36,6 a tu taka niespodzianka.. pierwszy raz tak mam. Może wczesniej nie mialam owólacji, nie wiem.
 
Kaprycha - zdrowiej szybko - a co do kłotni - tak to jest z netem - nie widać sygnałów niewerbalnych i coś może zostać źle odebrane:tak:

OlaPM o tym pisała również wcześniej, że część postów można odebrać dwuznacznie:tak:

Dzieki kochana.

A propos klotni, to masz racje ze bez sygnalow niewerbalnych mozna cos zle odebrac. Kazdy przeciez "po swojemu" interpretuje slowo pisane. Czasem to, w jaki sposob sie cos zinterpretuje, zalezy od humoru (to juz na swoim przykladzie mowie, hihihi). Ja zdecydowanie naleze do "klotnic" lub moze bardziej (jak Marzenixx) do osob, ktore staraja sie zawsze byc szczere i nie boja sie wypowiedziec swojego zdania, wiec przez to czesto ktos ma do mnie zal. Grono osob, ktore mnie tu lubia musi byc bardzo waskie ale za to sa wyjatkowe osobe, ktore szanuja szczerosc i otwartosc :-D:-):-D
Alez ja sobie slodze... :cool2:
Prosze tego w zaden dziwny sposob nie interpretowac. Nie ma tu zadnych podtekstow.
Uwazam, ze Marzenixx wyrazila swoja opinie w bardzo taktowny i kulturalny sposob. Z drugiej strony rozumiem ze, Niunia miala slabszy dzien i troszke negatywnie to odebralam. Mysle, ze jak dzis Niunia na to spojrzy, to zobaczy cala sprawe w calkiem innym swietle( mnie sie tak pare razy zdarzylo, hyhy).
Dziewczynki dajcie se po razie i bedzie luz ( i kto to mowi, co nie? :-D)

Wlasnie przeczytalam to co napisalam i stwierdzam, ze musze miec goraczke, bo to w ogole sie nie trzyma kupy, nie ma sensu, ladu ani skladu.
Zamiast kasowac, jednak Wam to wysle zebyscie zobaczyly, co grypa z dobrych ludzi robi. Masakra hahahah :-):-D:-)


 
dzęki kaprysiu za zrozumienie;-) ja już wyloozowałam ;-):tak:
ide robić gulasz :sorry2:
z mojej nauki nici, musialam przeciez zaległe odcinki mody na sukces obejrzec heheh:-D
 
reklama
Siemacie Lachonyh

Ale była jadka wczoraj, że mnie nie było.

A to dla Madzienki i Niuniaczka - i jedziemy i szalejemy i tańczymy, łapki w góre UU

Mix moich znajomych ze studiów ze specjalną dedykacją dla kociaków szalonych UU


[video=youtube;S0T7MLc2THs]http://www.youtube.com/watch?v=S0T7MLc2THs[/video]

 
Do góry