reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
marzenixx-ja cos masz na duszy-dawaj od razu, kawe na lawe ....przeciez nikt sie chyba nie bedzie obrazal....po co sie rozdrabniac...

jak dlamnie czasem tych fotek z drinkami te za duzo...tak szczerze...;-)
nie nie kropeczko, chodzilo mi ze mam o wiele wiecej do powiedzenia jesli chodzi o sutuacje z niunia i nic wiecej...
ale juz bez sensu cokolwiek na ten temat pisac.
nie bylo w tym zadnego innego podtekstu :):tak:
 
no ale mamy dzis ekstra pogode....prawda????? od rana taaaak cieeeeplo, ze az szok ze to w UK jestesmy, hehe
jak dlamnie czasem tych fotek z drinkami te za duzo...tak szczerze...;-)

U nas też ślicznie - słoneczko przygrzewa:tak:
Ja tam nic nie mam do tych fotek;-)
ale szanuję to, że Wam przeszkadzają:tak:
 
Kropeczko - przykro mi z powodu @ - ja nie mam takich bolących to nie do końca wiem jak to jest ale współczuję

I jeszcze 80 lat razem:tak::-D:tak:

dzieki wielkie AndziuS...80-no to byloby calkiem wow....chcialoby sie...ale choc tak z 50 to byloby juz calkiem super dozyc:-)a @...ja mam zawsze tragedie...juz kilka dni przed boje sie co bede przezywala...niestety...ale juz jutro wieczorem powinno byc lepiej...
dziewczyny naprawde do nikogo nic nie mam i nie mialam nigdy... :-D

bo co innego sktyrykowac czy ocenic sytuacje a co innego osobe....Niunia chyba zle to poprostu zrozumiala...odebrala wszystko personalnie...

nie ma co-nie kloccie sie bo bez sensu tak....
 
WITAM- wlasnie przebrnelam przez cale sprzeczke o wklejanie zdjec- przychylam sie do zdania osob ktore twierdza, ze ..."co za duzo to nie zdrowo"...a temat -"starania...itd" powinien byc tematem glownym..tak by kazdy mogl znalezc to co go interesuje...bo zaglada tu głownie z tego a nie innego powodu...

U mnie cisza...byle do wtorku...jedynie wieczorami bola mnie plecy i lewy jajnik..a tak to moze troszke cycuchy swedza..pozostaje czekanie:baffled:

Ja jeszcze w pizamie- odsypiamy wczorajsza impreze:-)
 
WITAM- wlasnie przebrnelam przez cale sprzeczke o wklejanie zdjec- przychylam sie do zdania osob ktore twierdza, ze ..."co za duzo to nie zdrowo"...a temat -"starania...itd" powinien byc tematem glownym..tak by kazdy mogl znalezc to co go interesuje...bo zaglada tu głownie z tego a nie innego powodu...

U mnie cisza...byle do wtorku...jedynie wieczorami bola mnie plecy i lewy jajnik..a tak to moze troszke cycuchy swedza..pozostaje czekanie:baffled:

Ja jeszcze w pizamie- odsypiamy wczorajsza impreze:-)

masz rację, że czekasz - lepsze to niż rozczarowanie @ gdy się testuje przed terminem:tak:
a ja już po rosołku
 
wogole to juz wrocilo mi pozytywne myslenie- (najwyzej pozniej pomysle - glupa baba ze mnie!)- ale czuje, ze to To..jakos tak:-Dtaki spokoj mnie ogarnia i mega nadzieja;-)
 
reklama
Dziendobry kochane witam sie popoludniowo:-D
Zjadlam sobie obiadek i wpadlam sobie podczytac troszke :tak:

co do mojej @ to nie wiem nic ciagle jakies skrzepy leca lewy jajnik napierdziela jak trza i mam juz 5 dzien a tu leci jak w pierwszym masakra jakas:angry::zawstydzona/y:
No nic to chyba jakis sygnal; ze po @ trzeba sie wybrac do lekarza i juz bez marudzenia ;-);-):tak:

Dobra kochane ja zmykam na sloneczko bo piekna pogoda dzisiaj u nas milej niedzielki wszystkim wam kochane zycze :-D:-D:tak:
 
Do góry