reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Smacznego! Kochanie jak sie czujesz? jestes wpracy czy na l4? co u Ciebie Beatko?
Jak Kinia...grzeczna "po mamusi"?
Do końca maja siedzę na L4
Kinia łaskocze ale częściej poza domem chyba ją dźwięki stymulują. Może lepiej żeby po tatusiu była grzeczna bo ja straszny choleryk jestem a teraz nikt się ze mną nie chce kłócić:dry::dry::dry::dry:
Właśnie takie spodnie sobie wybrałam bo w jeansach trochę gorąco
LNIANE SPODNIE CIAZOWE LEN roz.(36-50)roz.40 (625768950) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
. My możemy równiez na inne, czyli o tzw. "dupie Maryni":-)

taaa... pocieszycielka. Raczej OPIEPRZACZKA STARAJACYCH SIĘ:-D:-D
Kropeczka, Aj Low Ju do Bólu Szalony Pączku:-):-)
No właśnie, gdzie Hanka????

Kropeczko, wiesz że ja żartuję:) Bardzo cenię sobie Twoje zdanie:):) I nie tylko Twoje, bo z wami na prawdę można pogadać o wszystkim (i o niczym też:):)

Zabije za "pączka", zatluke gołymi rekami, usmaże w buraczkach....i zjem:-)

No to teraz prosze bardzo:oglaszam konkurs na najlepszy temat na dzis z serii: o dupie Marynie:-)
jakies pomysly???

Moze kto poleci kropci fajną maskare bo sie strara konczy a tak bez rzęs chodzic to troche łyso????
 
Hmmmm........."a wiec" ...tu blask fleszy i moje wyuczone gesty do kamery:-D
"na poczatek chcialabym podziękowac moim drogim kolezankom z bb za to, ze we mnie wierzyly i zawsze mnie wspieraly...kochane jestescie....Chce tez podziękowac mojemu mezowi i drogim rodzicom........":-D:tak::-D:tak: ale fajnie dostac medal:-)


ZAPOMNIAŁAŚ POWIEdzieć że chcdesz pokoju na swiecie...
 
Kinguś to znaczy ze mała już daje o sobie znać i tylko teraz czekać zeby kopniaki były wyczówalne, a na pewno będzie dziewczynka to znaczy czy tak na 90 czy mniej %??
 
Kochane moje ja tak mam czasem ale szybko mi to mija za zwyczaj i składam raport:
właśnie dzwoniłam do nowego gina (tego co mi luteine kazał brac na wywołanie @) i dziś wieczorem jestem umówiona na wizytę do niego ma mnie zbadać i wypisać leki jak będa potrzebne. tylko jak to badanie będzie wygladało w czasie @????????:confused::confused::baffled::baffled:

Bernadko-dasz rade...ja raz mialam badanie w trakcie @ i wcale tak zle nie bylo....nie masz sie co stresowac, dla lekarza to calkiem normlana sprawa.
Koniecznie napisz nam jak wrocisz z wizyty jakie kroki podjeliscie dalej...ok?

Do końca maja siedzę na L4
Kinia łaskocze ale częściej poza domem chyba ją dźwięki stymulują. Może lepiej żeby po tatusiu była grzeczna bo ja straszny choleryk jestem a teraz nikt się ze mną nie chce kłócić:dry::dry::dry::dry:
Właśnie takie spodnie sobie wybrałam bo w jeansach trochę gorąco
LNIANE SPODNIE CIAZOWE LEN roz.(36-50)roz.40 (625768950) - Aukcje internetowe Allegro

Super spodnie!!! W takich mozna czuc sie jak we wlasnej skorze! Ja uwielbiam len, mam sporo lnianych ciuchow na lato...czuje sie w nich tak swiezo i bosko.....niestety jak na razie moje lniane gatki sa bez sciagacza w pasie...ale moze kiedys i na takie przyjdzie czas:-)

Fajnie Beatko ze jestes w domku do konca maja, odpoczniesz i napewno bedzie do z pozytkiem dla Ciebie i Kini.

Mowisz nikt sie klocic nie chce....no ja moge zaoferowac pomoc...ale o co my moglybysmy sie pokłócic jak ja to sie chyba zawsze z Toba zgadzam....:confused:
 
KINGUŚ wczoraj oglądałam takie same i super mi się podobaja:-)tylko ja chyba ich nie kupie bo tak ogólnie to duży brzuszek to na wrzesień co w sumie cieplejsze rzeczy juz będe kupować;-)
 
Zabije za "pączka", zatluke gołymi rekami, usmaże w buraczkach....i zjem:-)

No to teraz prosze bardzo:oglaszam konkurs na najlepszy temat na dzis z serii: o dupie Marynie:-)
jakies pomysly???

Moze kto poleci kropci fajną maskare bo sie strara konczy a tak bez rzęs chodzic to troche łyso????

Loreal Telescopic i polecam z reka na sercu, nigdy nie mialam lepszego!
a266qh.jpg
 
reklama
Dzieki temu że tu się wspieramy jest dużo łatwiej wszystko znosić:tak:

dokladnie Patrysiu-w kupie raźniej!

ZAPOMNIAŁAŚ POWIEdzieć że chcdesz pokoju na swiecie...

A no fakt..." chciałabym dodac, ze pragnę pracowac na rzecz pokoju na swiecie i bede przez najblizszy rok mocno swymi dzialaniami wspierała dzieci z biednych krajów Afryki...." co to jeszcze sie powinno ujac w przemowieniu??? a ze "się nie spodziewałam otrzymac nagrode, ale jestem bardzo mile zaskoczona, dziękuje":-D

Loreal Telescopic i polecam z reka na sercu, nigdy nie mialam lepszego!
a266qh.jpg

O nie znam...dzieki! Musze ją podejrzec na zywo w drogerii...ale na fotce fajna szczoteczka...
 
Do góry