reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

DZIEŃ DOBRY PONIEDZIAŁKOWO!!
dziś od samego rana @ się pojawiła
GRATULUJĘ WSZYSTKIM ZAFASOLKOWANYM !!!
nie dam rady nadrobić tego co napisałyscie od soboty wieczór bo za dużo czytania wiem ze kilka dziewczyn zbiera gratulacje z powodu fasolek i ja też się przyłączam
no wreszcie! to teraz się umawiasz do tego nowego gina?
 
reklama
Olu P nie spałam do południa o 9 już wstałam ale tak sie wogóle zastanawiałam czy wchodzic na BB bo tak nie mam o czym pisać do was i tak sie dziwnie czuje nie majac nic do powiedzenia

Kankagan tak mam taki zamiar muszę do niego zadzwonic dzisiaj
 
Olu P nie spałam do południa o 9 już wstałam ale tak sie wogóle zastanawiałam czy wchodzic na BB bo tak nie mam o czym pisać do was i tak sie dziwnie czuje nie majac nic do powiedzenia

Kankagan tak mam taki zamiar muszę do niego zadzwonic dzisiaj


czy ty kobieto chcesz w nos dostac???jak ja mialam dola BB-owego i mowilam ze nie mam o czym pisac to mnie wszystkie zawrzeszczały...

cholercia..pisz o wszystkim..przeciez my tu nie tylko o starankach gadamy...
 
Olu P nie spałam do południa o 9 już wstałam ale tak sie wogóle zastanawiałam czy wchodzic na BB bo tak nie mam o czym pisać do was i tak sie dziwnie czuje nie majac nic do powiedzenia
Niunia przecież tu piszemy o wszystkim :tak::tak::tak:nie musi być nic konkretnego.
Właśnie mi się przypomniało, że miałam musli zjeść ;-);-)
 
Zając ja ci zaraz uszy oberwie!!!! normalnie na żywca!!!
A to jedna ginka jest na swiecie...i to akurat baba bez usg???
Nie gadaj mi tu takich glupot bo jak sie wkurze, wezme furke ....to ci zrobie z ogonkiem porzadek wieczorem jak tam do Ciebie dojade do Zającowa!
Prosze natychmiast zasiegnac porady kolezanek, siostry, ludzi w pracy itd. i znalezc lekarza z XXI wieku z aparatem na usg dowcipne-i nie wazne ze to prywatnie bedzie i troche zaplacisz...inne rzeczy sa mniej wazne a kasa na nie leci, a tu akurat warto zaplacic i sie zbadac!!!
I najlepiej to ustalic ta wizyte tak, zebys poszla na nia juz z mezem czyli jak beda wszystkie wyniki. Lekarz cie zbada, potem maz wejdzie do pokoju i pogadacie razem, a zaplacisz tylko raz-ja jedna wizyte z usg!
Kropeczko - opiernicz pomógł :-):-)
A tak serio...
Ta moja Ginka dała mi namiary na dwóch lekarzy (bo tylko dwóch je robi). Byłam w przychodni obok mnie w zeszłym tyg. więc się podłamałam bo umówiła mnie na 21 maja dopiero i to na 10,00:baffled: (lekarz przyjeżdża z Łodzi)
Pomyślałam że w innym miejscu tak samo, a tu mam pod nosem. Ale stwierdziłam że sprawdze jednak. Przed chwila zadzwoniłam i umówiłam się....w środę na 17,20. M. jeszcze nie będzie, ale ja sprawdzę chociaż co to za lekarz (będę też chyba przed owu i lekarz będzie mógł mi powiedzieć coś o tych pęcherzach o których dziewczyny nawijały:-)) Może tez jest bardziej dorobiony niz ta moja i doradzi mi co i jak z M. Badanie kosztuje 70 zeta... Ni dużo ni mało,ale trudno. Najwyżej buty poczekają:-) W środę może już będę miała Fsh, to może od razu wezmę do niego.
noooo
Już nie krzycz na mnie.:-) A ja naprawdę jestem sama z tym wszystkim, bo nikt z moich znajomych nie może mi nic polecić. Zwłaszcza że nie mieli takich problemów. A poza tym nie chce tez gadac wszem i wobec i wy[pytywac wszystkich wokoło;-)
 
No zaarz tu z Wami zwariuje!!!!
AndziaS, Hania-pomocy!!!! Nie radze sobie z tymi łobuzami od rana!!!!

Zakaczku-plan jest w deche, ten co ja napisalam a Ty tak samo pomyslalas...wiec mi tu nie gadaj, ze terminy, ze lekarze, ze wyjazdy itd....sa sprawy wazne i wazniejsze a ta jest najwazniejsza-priorytet!!! Rozumiesz czy mam związac w gorze uszka by dotarlo???? No!
Masz zrobic badanie M-nawet prywatnie-wydasz kase ale uwierz mi-nie pozalujesz wcale a wcale...odebrac swoje wyniki i umowic sie na wizyte do gina...niekoniecznie musisz sie na poczatke umawiac w terminie owulacji-wystarczy zebys sie umowila jak M bedzie w kraju, zebyscie poszli razem a badaniami. Gin cie podejrzy tak czy siak, czy w srodeku ladnie wygladasz i czy czegos niepokojacego nie ma.
A jesli trzeba bedzie walnąc monitoring to wtedy sie znim umowisz...juz nawet sama, bo do tego maz nie jest cio potrzeby i zrobisz monitoring kiedy trzeba.
I nie chce slyszec ze sie nie da tego zrobic!!!
"Jesli chcesz - znajdziesz sposób, jesli nie chcesz - znajdziesz powód"
A Ty chcesz...prawda? NO!



DZIEŃ DOBRY PONIEDZIAŁKOWO!!
dziś od samego rana @ się pojawiła
Olu P nie spałam do południa o 9 już wstałam ale tak sie wogóle zastanawiałam czy wchodzic na BB bo tak nie mam o czym pisać do was i tak sie dziwnie czuje nie majac nic do powiedzenia

Kolejna trzeba panią na nogi postawic! Bernadko-ja juz nie mam sily...naprawde...jak to nie masz o czym pisac??? masz od rana @ a na to czekalysmy z tobą ostatnie ile...chyba ze 2 tygodnie, wiec nie gadaj ze nie masz o czym...bo to wielkie wydarzenie jest i ciesze sie bardzo...teraz juz sie wszystko unormuje, pouklada! Zobaczysz!!!!
Zaraz umow sie do nowego lekarza i zobaczysz jak szybko bedzie fasoleczka....ciekawe kto szybciej bedzie rosł...maluszek czy swierki????
tylko wielka radosc
 
reklama
kropeczko otrzymasz dzisiaj chyba od nas medal: pocieszycielka starających się:-)
 
Do góry