reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Musisz bardzo dokładnie przemyśleć jaki chcesz wózek. Jak będzie lekki , to nie będzie tak źle;-)
Zajączku fasolki są 4 , ale ja już sie pogubiłam i nie wymienię wszystkich.;-)
przed weekendem była chyba: Sephora, Kankagan, Patrysia w weekend wyczaiłam że Pysia i Elfik.... Ktoś jeszcze?!?!?!?!?!?
poranna kawka i BB :) brakuje tylko jakiegos ciacha :)
Żadnego Ciacha!!!!!

Wczoraj byłam z Siostrą i z mama na zakupach.... Kupiłam bluzeczkę, sukienkę, torebkę i męzowi koszulę (mam nadzieję że będzie mu się podobała bo strasznie wybredne to moje:-))
Przy czym moja siostra za każdym razem podkreślała że schudła i jest teraz szczuplejsza ode mnie!!!! K* jka ja byłam szczuplejsza to nigdy tak nie robiłam!!! Mamy podobne figury, tylko ja byłam zawsze szczuplejsza w tyłku i w nogach, a ona w pacie i w biuście. Długo była grubsza ogólnie ode mnie (po dzidzi jej zostało) ale ostatnio schudła. Tylko ona siedzi w domu, zajmuse się dziciakami i non stop w biegu. Zaczęła pracę 2 tyg. temu. Pracuje w szwalni niedalekow więc styl pracy inny i może dojeżdżać sobie rowerkiem. A ja kuźwa siedze 8/9 godzin na dupie w takich godzinach że obiad jem późno i w ogóle... Nie istotne... Wk* mnie te jej gadki złośliwe....Rozumiem ze jest zadowolona, ale mogła by darowac sobie teksty "jestem szczuplejsza" za każdym razem jak coś przymierzała co ja kupiłam.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
przed weekendem była chyba: Sephora, Kankagan, Patrysia w weekend wyczaiłam że Pysia i Elfik.... Ktoś jeszcze?!?!?!?!?!?

Żadnego Ciacha!!!!!

Wczoraj byłam z Siostrą i z mama na zakupach.... Kupiłam bluzeczkę, sukienkę, torebkę i męzowi koszulę (mam nadzieję że będzie mu się podobała bo strasznie wybredne to moje:-))
Przy czym moja siostra za każdym razem podkreślała że schudła i jest teraz szczuplejsza ode mnie!!!! K* jka ja byłam szczuplejsza to nigdy tak nie robiłam!!! Mamy podobne figury, tylko ja byłam zawsze szczuplejsza w tyłku i w nogach, a ona w pacie i w biuście. Długo była grubsza ogólnie ode mnie (po dzidzi jej zostało) ale ostatnio schudła. Tylko ona siedzi w domu, zajmuse się dziciakami i non stop w biegu. Zaczęła pracę 2 tyg. temu. Pracuje w szwalni niedalekow więc styl pracy inny i może dojeżdżać sobie rowerkiem. A ja kuźwa siedze 8/9 godzin na dupie w takich godzinach że obiad jem późno i w ogóle... Nie istotne... Wk* mnie te jej gadki złośliwe....Rozumiem ze jest zadowolona, ale mogła by darowac sobie teksty "jestem szczuplejsza" za każdym razem jak coś przymierzała co ja kupiłam.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

No chyba wymieniłaś wszystkie fasolki!
Co do twojej siostry- faktycznie nie fajnie słuchac takich rzeczy, ale myślę,że każda kobieta po porodzie się cieszy jak schudnie i jak wszyscy dookoła powtarzają,że teraz ma super figurę.
 
to kiedy powinno sie bete robic??kurcze bo ja juz sie pogubilam..

Kochana tak najwcześniej w 10 dni po spodziewanym zapłodnieniu. Dla pewności lepiej poczekać tak do 14 dni po spodziewanym zapłodnieniu. Pamiętaj, że owulacja mogła Ci się przesunąć więc lepiej odczekać powyżej 10 dni.
 
przed weekendem była chyba: Sephora, Kankagan, Patrysia w weekend wyczaiłam że Pysia i Elfik.... Ktoś jeszcze?!?!?!?!?!?

Żadnego Ciacha!!!!!

Wczoraj byłam z Siostrą i z mama na zakupach.... Kupiłam bluzeczkę, sukienkę, torebkę i męzowi koszulę (mam nadzieję że będzie mu się podobała bo strasznie wybredne to moje:-))
Przy czym moja siostra za każdym razem podkreślała że schudła i jest teraz szczuplejsza ode mnie!!!! K* jka ja byłam szczuplejsza to nigdy tak nie robiłam!!! Mamy podobne figury, tylko ja byłam zawsze szczuplejsza w tyłku i w nogach, a ona w pacie i w biuście. Długo była grubsza ogólnie ode mnie (po dzidzi jej zostało) ale ostatnio schudła. Tylko ona siedzi w domu, zajmuse się dziciakami i non stop w biegu. Zaczęła pracę 2 tyg. temu. Pracuje w szwalni niedalekow więc styl pracy inny i może dojeżdżać sobie rowerkiem. A ja kuźwa siedze 8/9 godzin na dupie w takich godzinach że obiad jem późno i w ogóle... Nie istotne... Wk* mnie te jej gadki złośliwe....Rozumiem ze jest zadowolona, ale mogła by darowac sobie teksty "jestem szczuplejsza" za każdym razem jak coś przymierzała co ja kupiłam.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


O muj wściekły kotek wrócił:-D

Kurna, masz bardzo wredną siostrę. Jak tyle ma ruchu to powinna tylko się cieszyć a nie dobijać gwoździe do trumny umierającemu:wściekła/y:
Nieładnie tak z jej strony wywyższać się.
 
Eve kochana byłam wczoraj w biurze podróży, bo jak juz kiedyś pisałam chcieliśmy wyjechać maj/czerwiec. Myślimy o Hiszpani albo Grecji i powiem ci,że Grecja wypada naprawdę korzystnie! Nasze dziecko ma 2,5 roku, więc już w samolocie ma swoje miejsce i muszę około 1 tyś zł za nią płacić:wściekła/y: dlatego cena ma znaczenie dla nas! I tak się zastanawiam nad tą Grecją. Za tydzień mamy się pojawić w biurze , bo wtedy będą jakieś fajne oferty last minut. Wtedy coś wybierzemy. Ale powiedziałam mojemu M, że ty chwaliłaś Grecję, więc jest za! ;-)
 
reklama
Eve kochana byłam wczoraj w biurze podróży, bo jak juz kiedyś pisałam chcieliśmy wyjechać maj/czerwiec. Myślimy o Hiszpani albo Grecji i powiem ci,że Grecja wypada naprawdę korzystnie! Nasze dziecko ma 2,5 roku, więc już w samolocie ma swoje miejsce i muszę około 1 tyś zł za nią płacić:wściekła/y: dlatego cena ma znaczenie dla nas! I tak się zastanawiam nad tą Grecją. Za tydzień mamy się pojawić w biurze , bo wtedy będą jakieś fajne oferty last minut. Wtedy coś wybierzemy. Ale powiedziałam mojemu M, że ty chwaliłaś Grecję, więc jest za! ;-)
ja bylam i na Krecie 3 lata temu tyle ze w sieprniu (nie polecam - za gorąco) oba wyjazdy z biura Itaka nie zawiedliśmy się zdjęcia w katalogo zgodne z rzeczywistościa! :tak: za to wiele zlego slyszlam o Triadzie i Orbisie! :dry:
i jak bedziecie miec juz jakąs wybraną wycieczke to wstrzymajcie sie z rezerwacja do ostatniej chwili bo cena leci na łep na szyje tak ok 3-5 dni przed wylotem nasza z 1690 spadla do 1280!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry