reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Wiecie co, poczytałam sobie o przesądach ciążowych.
Normalnie strach się bać:-D
Unikać ludzi, nie robić prania, nie smażyć jedzonka, nie patrzeć. Najlepiej to 9 miesięcy leżeć:-D:szok::-D

Najgorsze jest to,że ludzie w to wierzą!!!:szok::szok::szok:
Jak słyszę,że w ciąży nie można nosić łańcuszków na szyi, bo dziecko będzie owinięte pępowiną- to sorry, ale szlag mnie trafia. Ja się pytam- jak nauka to wyjaśnia? Jaka jest zależność między noszeniem łańcuszka a owinięciem pępowiną? No chyba tylko półgłówki w to wierzą. Sorry.
 
hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?
 
Ale kochana pomyśl sobie jak by Ci rodzinka usługiwała:-D

oooo..to by mi sie bardzo podobało :)))))))

Najgorsze jest to,że ludzie w to wierzą!!!:szok::szok::szok:
Jak słyszę,że w ciąży nie można nosić łańcuszków na szyi, bo dziecko będzie owinięte pępowiną- to sorry, ale szlag mnie trafia. Ja się pytam- jak nauka to wyjaśnia? Jaka jest zależność między noszeniem łańcuszka a owinięciem pępowiną? No chyba tylko półgłówki w to wierzą. Sorry.

takie przesady..i tyle..tak samo jak mowia ze nie powinno sie kupowac wczesniej ubranek bo mozna zapeszyc...cholera jasna a jak kogos nie stac zeby miesiac przed porodem kupic wszystko naraz? latwiej jest kupowac turami..

hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?

biedaczko kochana...pedz do lekarza i to biegiem..musisz dbac o siebie i fasolinke..
 
hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?

Chyba powinnaś. Lekarz wie jakie leki możesz łykać w ciąży a tak samemu to tylko możesz jakieś domowe sposoby wypróbować i wiadomo,że będziesz się dłużej męczyć. Syropki z cebuli nie zaszkodzą, jakieś herbatki, mleko z miodem też! Tylko nie pij herbaty z sokiem z malin. Maliny wywołują skurcze i lepiej całą ciążę ich unikać!
 
Najgorsze jest to,że ludzie w to wierzą!!!:szok::szok::szok:
Jak słyszę,że w ciąży nie można nosić łańcuszków na szyi, bo dziecko będzie owinięte pępowiną- to sorry, ale szlag mnie trafia. Ja się pytam- jak nauka to wyjaśnia? Jaka jest zależność między noszeniem łańcuszka a owinięciem pępowiną? No chyba tylko półgłówki w to wierzą. Sorry.

Właśnie!

hej dziewczyny
ale mam pecha, chyba mam grype, wczoraj wieczorem zaczeło mnie bolec gradlo, w nocy juz nie umialam spac z bolu gardla, bardzo boli nawet cały przełyk i bola mnie mięsnie, nie byłam w stanie isc dzis do pracy, co mi poradzicie w tej sytuacji, isc do lekarza?

Jak same gardło, to nie. Jeżeli mięśnie napieprz....ą i gorączka się dołączy to owszem.
Piszesz cały przełyk, to może angina. Wtedy lepiej lekarz bo jutro to to nie przejdzie.
 
reklama
Do góry