reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

mi się strasznie marzy tunezja...mieliśmy jechać w styczniu - tylko się okazało że oboje mamy nieważne paszporty :((( no i przepadlo
 
reklama
ja bylam i na Krecie 3 lata temu tyle ze w sieprniu (nie polecam - za gorąco) oba wyjazdy z biura Itaka nie zawiedliśmy się zdjęcia w katalogo zgodne z rzeczywistościa! :tak: za to wiele zlego slyszlam o Triadzie i Orbisie! :dry:
i jak bedziecie miec juz jakąs wybraną wycieczke to wstrzymajcie sie z rezerwacja do ostatniej chwili bo cena leci na łep na szyje tak ok 3-5 dni przed wylotem nasza z 1690 spadla do 1280!!!

Ja właśnie ze względu na dziecko jadę teraz, bo potem będzie za gorąco. Wczoraj tylko weszliśmy do biura zapytać jak jest z dwulatką i zobaczyliśmy kilka ofert. Na poważnie będziemy szukać za tydzień. Zresztą mają na maila przysłać jakies fajne oferty, więc póki co jeszcze czekam. Chciałam na wakacjach zacząć staranka, no ale teraz muszę poczekać, zbadać hormony i znaleźć nowego lekarza:-(
 
No chyba wymieniłaś wszystkie fasolki!
Co do twojej siostry- faktycznie nie fajnie słuchac takich rzeczy, ale myślę,że każda kobieta po porodzie się cieszy jak schudnie i jak wszyscy dookoła powtarzają,że teraz ma super figurę.
Ja to rozumiem Loree, tylko mogła by sobie darować podkreślanie że "jestem szczuplejsza"
O muj wściekły kotek wrócił:-D
Kurna, masz bardzo wredną siostrę. Jak tyle ma ruchu to powinna tylko się cieszyć a nie dobijać gwoździe do trumny umierającemu:wściekła/y:
Nieładnie tak z jej strony wywyższać się.
No właśnie, bo ja na prawdę, jeśli chodzi o jedzenie to ja na prawdę staram się zmienić nawyki żywieniowe i nie jem dużo, ale taką mam tez budowę - szerokie ramiona duży biust. Nie ważne. Wkurza mnie ostatnio i już. Jak ja byłam szczuplejsza od niej to nie robiłam jej przykrosci.
Eve kochana byłam wczoraj w biurze podróży, bo jak juz kiedyś pisałam chcieliśmy wyjechać maj/czerwiec. Myślimy o Hiszpani albo Grecji i powiem ci,że Grecja wypada naprawdę korzystnie! Nasze dziecko ma 2,5 roku, więc już w samolocie ma swoje miejsce i muszę około 1 tyś zł za nią płacić:wściekła/y: dlatego cena ma znaczenie dla nas! I tak się zastanawiam nad tą Grecją. Za tydzień mamy się pojawić w biurze , bo wtedy będą jakieś fajne oferty last minut. Wtedy coś wybierzemy. Ale powiedziałam mojemu M, że ty chwaliłaś Grecję, więc jest za! ;-)
Loree... Słońce, jak cos wybierzecie to daj znać... My tez chcemy do Grecji...:nerd:
Eve, a jak twój urlopik?? tak w skrócie choć opowiedz, bo pewnie juz pisałaś dziewczynom, ale ja nie dam rady doczytać tego miliona stron??:tak:
 
mi się strasznie marzy tunezja...mieliśmy jechać w styczniu - tylko się okazało że oboje mamy nieważne paszporty :((( no i przepadlo

Tunezja też wypada korzystnie. Ja najchętniej wybrałabym się do Portugalii lub Hiszpanii, ale ceny są wyższe. Gdybyśmy płacili tylko za 2 osoby to można zaszaleć. Ale te opłaty za dziecko mnie denerwują.
 
Zajc to dla Ciebie:

f6d6d7e57918db6be40dc1720e71b065_7124.jpg


:-D :-D :-D
 
Loree, a ty nie miałaś iść do tego Twojego lekarza?? cos się pozmieniało??
Jak coś wybiorę to dam znać!

Oj kochana długi temat z lekarzem! Wszystko opisałam na 2026 stronie. Dużo tego, więc nie piszę jeszcze raz. Lekarz może i fajny, ale namieszał ostro i teraz muszę iść do jeszcze jednego,bo już nie wiem co mam mysleć. Nie miała baba problemu, to po lekarzach zaczęła biegać. :wściekła/y:
 
Wiecie co, poczytałam sobie o przesądach ciążowych.
Normalnie strach się bać:-D
Unikać ludzi, nie robić prania, nie smażyć jedzonka, nie patrzeć. Najlepiej to 9 miesięcy leżeć:-D:szok::-D
 
reklama
Do góry