reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

oo...jak się nas dużo robi tak z samego rana..Witam Zajączku i Loree

Ja tam chętnie pospałabym sobie tak jak Marzenka ostatnio, no ale ja mam przymusowe pobudki koło 8- 8.30 Kiedyś moje dziecko wstawało o 10 :szok::szok::szok: Ale tak też było źle, bo nigdzie nie mogłam zdążyć. Zanim wyszłam z domu była 12.
Tak więc teraz piję poranną kawkę i was podczytuję.
 
reklama
Ja tam chętnie pospałabym sobie tak jak Marzenka ostatnio, no ale ja mam przymusowe pobudki koło 8- 8.30 Kiedyś moje dziecko wstawało o 10 :szok::szok::szok: Ale tak też było źle, bo nigdzie nie mogłam zdążyć. Zanim wyszłam z domu była 12.
Tak więc teraz piję poranną kawkę i was podczytuję.


poranna kawka i BB :) brakuje tylko jakiegos ciacha :)
 
jeszcze sponsor by się przydał:-) najgorszy minus to 4 piętro bez windy, ale dam radę, moja mama dała to i ja muszę:-)
Widze, Kasiu, że jakiś remoncik. JA tez mam 4 piętro, na razie dzidzi brak ale jak pomyślę jak miałabym funkcjonować sama - jak M. będzie wyjeżdżał... czarno to widzę
oo...jak się nas dużo robi tak z samego rana..Witam Zajączku i Loree

Witam się serdelecznie
 
Samej metodologii coś ponad 20 stron..ankiety nie robię, bo badania robie na podstawie analizy dokumentów i wywiadu.,
A temat mam:

[FONT=&quot]AGRESJA WYCHOWANKÓW Z ZAKŁADU POPRAWCZEGO – UWARUNKOWANIA I SPECYFIKA ODDZIAŁYWAŃ RESOCJALIZACYJNYCH[/FONT]
aha, no ja mialam ankiete i musze jeszcze analize zrobic ankiety... mam juz dosyc tej szkoły.... ju sie nie moge doczekac konca....
bardzo ciekawy temat masz:tak:
 
kurcze a wy znowu o tym pisaniu prac dyplomowych ... buuu.... ja mam zamiar dzisiaj przysiasc na nowu i zakonczyc temat do konca tygodnia razem z weekendem ale slowo daje tak mi sie nie chce ze to głowa mała! :-:)zawstydzona/y: jestem do szpiku kosci rozleniwiona ... co prawda brak P. mi w tym napewno duzo pomorze bo choćby z nudow bede przy kompie ale moge sie zalożyć ze wiecej czasu spedze z wami na BB niz nad pracą! :-):-p
OluPM no i dobrze ze odposcilas moze dzieki temu ... :-):-D
 
kurcze ja powinnam dzisiaj siasc i stworzyc narzedzie badawcze do analizy dokumentów...ale przysięgam...wole kalafiora zjesc niz sieddziec nad magisterka..ale tak sobie mysle ze do okolo 11 pookupuje kompa...a pozniej wezme sie do roboty...
 
Hejka

Wszystko w porządku u mnie, wzięłam się w końcu za remont mieszkania, za kilka godzin wkracza ekipa :-)
Zaczęlam już kupować ubranka:-):-):-):-) A Ty jak , masz już jakieś ciuszki?
ja nie mogłam się powstrzymać:zawstydzona/y::zawstydzona/y:wiem ze to za wcześnie ale miałam taaaką ochotę na ciuszek dla babe że nie dało rady:-) taka ot zachcianka cięzarnej:-)

z męzem sie rozstajemy. teraz czekam na dzidziorka a później na księcia z bajki:-)
pisz co u Was:-) jak dzidzia?

To widzę, że szalejesz na całego. Masz rację odreaguj tego skunksa i zajmij się wami dwoma. Teraz wasze zdrowie i dobre samopoczucie najważniejsze:-)

No to poznajmy się :-) Jestem Kasia:-):-):-)

Dziękuję Skarbie za miłe słowa:-) Pamiętaj - my kobiety jesteśmy bardzo silne, a jeśli dodatkowo mamy mały motorek w brzuchu to potrafimy zdziałać cuda:-):-):-)
teraz to musi byc tylko lepiej:) oby przetrwac jeszcze datę 7 czerwca i będzie ok... (to byłaby nasza pierwsza rocznica).


No cóż, jak baran nie mógł spokojnie dotrwać do pierwszej rocznicy to jeszcze nie dojrzał do stałego związku i dziecka.

Ja bym na miejscu innej baby nie zwiazała się z nim, jak zdradzał młodą żonkę i z dzieckiem zostawił. Fałszywy skunks. Jeszcze ładne latka upłyną jak sie ustatkuje.

Przepraszam, ze tak najeżdżam ale to mi sie w głowie nie mieści jak można robić takie coś zaraz po ślubie, kurna facet chajtnąłeś się to chociaż po ślubie z tym skończ i zachowaj sie jak dorosły odpowiedzialny mężczyzna:wściekła/y: A nie jeszcze udawaj, ze chcesz dziecko:wściekła/y:
Jak się dzieciaczek kiedyś dowie, to nie będzie chciał znać takiego ojca.
 
reklama
poranna kawka i BB :) brakuje tylko jakiegos ciacha :)

Ja za ciacho dziękuję! Wczoraj pozwoliłam sobie zjeść zdecydowanie za dużo!
I nawet potem wybrała się na rower i wstyd powiedzieć, ale kondycję mam taką,że pod małą górkę nie umiałam wjechać. :szok::szok::szok: Jak wróciłam to ledwo oddech złapałam i później charczałam jak jakiś astmatyk!!!

Widze, Kasiu, że jakiś remoncik. JA tez mam 4 piętro, na razie dzidzi brak ale jak pomyślę jak miałabym funkcjonować sama - jak M. będzie wyjeżdżał... czarno to widzę
Ja też mieszkałam kiedyś w bloku bez windy i z wózkiem było cięzko. Głęboki ważył 15 kg, więc po pół roku kupiłam spacerówkę, ważyła 6 kg i używam jej do tej pory. Tak więc nie opłaca się na głęboki wózek wydawać dużo kasy, jeśli za kilka miesięcy kupi się spacerówkę. A wszystko zależy gdzie mieszkacie i jakich macie sąsiadów. Moje koleżanki zostawiały wózek na dole, bo miały w bloku starsze babcie, które wszystkiego pilnowały. Ja musiałam nosić na górę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry