reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kochane


Namawiam Was wszystkie do jedzenia kwasu gammalinowego, w skrocie GLA. Pomaga zarowno w zafasolkowaniu, jak i tym ktore juz sie spodziewaja fasolek. Ogromnie dobroczynny wplyw tego kwasu jest w okresie karmienia dziecka piersia. Ponadto wplywaja na pozytywny rozwoj samego plodu. Do zafasolkowania przyczynia sie przez poprawe sluzu.


Gdzie go znalezc ? Oczywiscie w oleju z wiesiolka. Jesc od 6 do 8 gramow dziennie. Pamietajcie, ze zanim zacznie na calego dzialac w organizmie - mija 3-4 miesiace
 
Dzięki Olesia i Patrysia - dzisiaj wytrzymałam, nie testowałam, nie wiem czy uwierzycie, ale łatwo nie było:zawstydzona/y:
Super jestem dumna z ciebie, tak trzymac :-)

Mają mi zrobić: morfologię, glc, tsh, PRL, Estradiol, FSH...
Zapłaciłam 120 złotych:szok::wściekła/y:jeszcze prolaktyna 20-22 dc.
:szok:to jakas masakra te ceny

A co ja mam powiedziec jak Mój M nadal na L4 i kur.....a nie wiem ile jeszcze w chacie posiedzi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Już mi jego obecność bokiem wychodzi. Całą wiosnę skunks przebomba w domu i jeszcze za to mu płacą.
Jadźka ty się ciesz, że w tym całym nieszczęściu jeszcze mu płacą bo jak by nie płacili to dopiero były by jaja.Nie masz tam jakiś tabletek nasennych. Raz dziennie do posiłku i będzie spał jak maleństwo.
Na serio zajdę dziś do apteki:-D:-D:-D
:-):-D:-):-D:-) wielka milosc ;-) rozwalacie mnie na lopatki
 
Hania
To nic od lezenia nie zalezy. Mierzysz tempke >? Utrzymuje Ci sie powyzej coverline do @ ? Trwa to min 11 dni od owu ?

Wiem co to z angielskiego znaczy tylko nie potrafie zastosowć tego do praktyki.
Mierze temp ale nie mierze podczas okresu. Czyli mam patrzeć czy......................??????

Hania znalazłam nazwę - PCT to test na wrogość śluzu po stosunku spytaj w aptece
S
prawdzalam na necie i nic nie ma
 
Hania

Przy owu masz zwykle wzrost tempki. Nie wnikajac na razie w szczegoly jak sie wyznacza coverline.......Wszystko co jest powyzej coverline po owu, faza wyzszych tempek wyznacza Ci faze lutealna. Jesli od owu do @, tempka utrzymuje sie na podwyzszonym poziomie przez min 11 dni to jest OK. Standardowo kobiety maja 14 dni fazy lutelnej, ale od 11 dni uwaza sie ze jest ok
 
Witam Was kwiatuszki:-):-)

Jakoś dzisiaj nie miała jak do was zajrzeć i przyznam się, że źle się z tym czuję...
A tak wogóle to byłam dzisiaj w sklepiej, chciałam sobie coś kupić, jakiegoś ciucha, ale nic mi się nie podobało, nie wiem czemu...ale skoro nie znalazłam ciuchów, to weszłam do sklepu z butami i zakupiłam sobie klapeczki (wiem, że jeszcze trochę za zimno, ale trzeba być przygotowanym:-)), kolor - różowy, ale taki ciemny, nie kurewski;-) i na koturnie, tak jak sobie wymarzyłam, teraz tylko jakieś wygodne sandałkie, takie na codzień muszę jeszcze kupić i będzie komplet na ciepłe dni (bo oczywiście mam również w szafie zapas butów z zeszłego roku, ale ja uwielbiam kupować i kolekcjonować buty:zawstydzona/y:).

Marzenko jeżeli to cię pocieszy, to ci powiem, że nie tylko Ty musisz pracę pisać, mi ostatnio mój zajebisty promotor oświadczył, że do końca maja muszę oddać pracę, bo mam się bronić w czerwcu, bo on potem wyjeżdż i jak się nie obronię w czerwce to zostaje mi dopiero koniec września (nie ważne,że u mni obrony zaczynają sie dopiero od początku lipca....). A zostały mi jeszcze do napisania dwa rozdziały, wstęp i zakończenie, czyli koło 30-40 stron...:baffled:

Wielki buziole dla wszyskich dziewczynek, wybaczcie,że nie będę wymieniać, ale nie chciąłabym którejś pominąć...

A jeszcze się pochwalę - zarezerwowaliśmy sobie wczasy:-D:happy2:
 
w życiu trzeba sobie radzić, faszeruj samca znieczulaczami to będziesz mieć święty spokuj.
Moja siostra ma cud tabletki nasenne -niby ziołowe- dla kota jak gdzieś z nim jedzie bo gębe drze nieziemsko. To jak będziesz u weteryniorza to powiedź, że z psem wyjeżdżasz żeby ci przepisał i będziesz mieć mężą z głowy.:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
tyś to chyba z choinki się zerwała alboś strasznie młoda.:-)
my stare wyjadaczki wyznajemy teorie - samiec nasz wróg:-)

:-):-d:-):-d:-):-d:-)
 
reklama
Hania gdzieś na bociku kiedyś czytałam może lepiej jak się zapytasz w aptece czy coś takiego jest... ? bo ja też nie mogę znaleźć...znalazłam tylko o specjalnej prezerwatywie ... kurde może coś popieprzyłam?
 
Do góry