reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kobiety, błagam, mniej o jedzeniu gadajcie:baffled::baffled::baffled: ja siedzę w pracy i umieram z głodu, o piwie też po 20tej proszę:tak::-D:tak:

Oj ty bidulko

No to mnie uspokoiłaś...
Jak wizyta u twojego super G ?

Ledwo wlazłam do gabinetu a on do mnie "Boże Anka wariatko co z ciebie wyrośnie, zamknij wejściowe drzwi bo kończe z macaniem"
No i ciul leciały sprośne kawały, nabijaliśmy się że przed obcym facetem się rozbieram a mój się na to musi godzić i elegncko w to wszystko wplątał że mam zbierać na in-vitro.
Potem kazał mi sobie wbić do bani że jestem bezplodna, pić bawić się i bzykać kiedy się chce bo boi się że wszystko siedzi w mojej głowie. A nie może mi zrobić badania śluzu bo u nas nie ma.
 
reklama
Ja nadal go nie widzę...
Mam pewne podejrzenie - schował się przede mną bo wie, że po glowie chodzi mi cały czas testowanie a to za wcześnie:blink::blink::blink:
 
Kobity


Ja tez juz w podeszlym wieku. Zaamieszkalam w lesie, coby byl spokoj, swirki i sarny o poranku
 
Och jakie Wy młodziutkie jesteście :tak:
Kto mi wyjasni te wszystkie skróty bo ja to ciemna masa jestem :-(

Hanka ja tu widze że Ty to babka z JAJAMI jesteś:-D co tekst to lepszy :-);-)

Hanka padłam na cycki normalnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No młode ale chyba bez VATu

Mam nadzieję że masz duże te cycki i zamortyzowały upadek

PCOS-policystyczne jajniki (brak owulacji)
clo-nazwa leku clostyrbegyt czy jakoś tak się to pisze dlatego wszyscy się nie męczą i mówią clo
 
Ja nadal go nie widzę...
Mam pewne podejrzenie - schował się przede mną bo wie, że po glowie chodzi mi cały czas testowanie a to za wcześnie:blink::blink::blink:


no właśnie widze że dwa dni do testowania:tak:no ale poczekaj poczekaj kobieto będziesz miała wiarygodniejszy wynik a tak może nawet pokazać negatywny a nie potrzebnie bo może fasolka jest:tak:ps.masz jakieś objawy;-)
 
Kobity


Ja tez juz w podeszlym wieku. Zaamieszkalam w lesie, coby byl spokoj, swirki i sarny o poranku

To tak jak ja chyba. To jaki ma sens budowa domu teraz, jak ja za chwilę będę chciała na większym zadupiu mieszkać?

Hanka miejscowość uzdrowiskowa to brzmi dumnie. Możesz nazwę zdradzić ? Nie będziemy cię szukać, spoko!
 
NIE TESTOWAC PRZED CZASEM


To tak jak ja chyba. To jaki ma sens budowa domu teraz, jak ja za chwilę będę chciała na większym zadupiu mieszkać?

Hanka miejscowość uzdrowiskowa to brzmi dumnie. Możesz nazwę zdradzić ? Nie będziemy cię szukać, spoko!

Żadna tajemnica już to pisałam - Cieplice Śląskie Zdrój - w skrócie Cieplice
 
no właśnie widze że dwa dni do testowania:tak:no ale poczekaj poczekaj kobieto będziesz miała wiarygodniejszy wynik a tak może nawet pokazać negatywny a nie potrzebnie bo może fasolka jest:tak:ps.masz jakieś objawy;-)
całe mnóstwo - co jeden to mniej wiarygodny, odkąd myślę o zafasolkowaniu to tydzień przed @ mam miliony objawów:-):-D:-)
jak dotąd fałszywych:no:
no a teraz to zobaczymy...
 
reklama
Hanka to fajnie że trafiłaś do dobrego specjalisty... czemu nie masz śluzu?

Kankgan nie wolno testować... poczekaj jeszcze 2 dni lub idź na betę!
 
Do góry