reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
A chyba dziewczyny pisaly zeby prolaktyne badac miedzy @ -tj.po @ a przed owulacja, bo zarowno @ jak i owu ja podnosza...
sorrki pomyrdało mi sie w głowce.. chodzilo o progesteron.. prolaktyne juz mam zbadaną
to jest nie mozliwe skoro 2 testy negatywne i beta też negatywna to nie ma fasolki, co do luteiny to jest też na wywołanie bo już jedna z dziewczyn chyba Nektarynka (przepraszam jeśli coś pomyliłam) też brała ją na wywołanie
tak tak ja bralam luteine na wywolanie po odstawieniu do 5 dni powinna pojawic sie @
 
A moje wczasy będą w Bułgarii, będziemy się byczyć całe 2 tygodnie. Wybraliśmy Bułgarię bo tak to jeździłam nad morze śródziemne,a w tym roku stwierdziliśmy, że chcemy coś innego, a poza tym znajomi bardzo zachwalali, podobno jest pięknie, komuną jeszcze trochę zalatuję, ale hotel mamy nowy, plaża blisko i to wystarczy:tak:
 
Ja Twój widzę suwaczek a co lepsze swój już też:-):-D:-)

testy są tanie bo nie mają pudełeczka, tego "opakowania" jest sam pasek

sprawdziłam wcześniej firmę produkującą te testy, jest amerykańska i w szpitalach u nas stosują testy tej firmy,
kupiłam je od laboratorium, które handluje na allegro, mieli pieczątkę z Nipem itd - wyglądało to wiarygodnie
a no i są czułe od 10 czegoś tam (uml???) a nie od 20tu jak większość naszych - to niby te co po6tej dobie wykrywają....
 
reklama
Do góry