reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Ale dla spokojności zrobie sobie jeszcze progesteron 7 dni po.

Jadźki a może wy jesteście nawalone obie bo tylko wy macie znikające suwaczki mimo że są widoczne dla innych
 
A moje wczasy będą w Bułgarii, będziemy się byczyć całe 2 tygodnie. Wybraliśmy Bułgarię bo tak to jeździłam nad morze śródziemne,a w tym roku stwierdziliśmy, że chcemy coś innego, a poza tym znajomi bardzo zachwalali, podobno jest pięknie, komuną jeszcze trochę zalatuję, ale hotel mamy nowy, plaża blisko i to wystarczy:tak:

Ja też chcialam w zeszłym roku do bułgarii ale mój mnie nastraszył że na plaży pełno małych pająków i odpuścilam
 
tak tak ja bralam luteine na wywolanie po odstawieniu do 5 dni powinna pojawic sie @
o to dobrze ze nie pomyliłam.
a ty jak długo brałaś tą luteinę?? i co lekarz powiedział skad takie rozregulowanie?? jak już mówiłaś to przepraszam ale juz nie pamiętam :zawstydzona/y:
testy są tanie bo nie mają pudełeczka, tego "opakowania" jest sam pasek
sprawdziłam wcześniej firmę produkującą te testy, jest amerykańska i w szpitalach u nas stosują testy tej firmy,
kupiłam je od laboratorium, które handluje na allegro, mieli pieczątkę z Nipem itd - wyglądało to wiarygodnie
a no i są czułe od 10 czegoś tam (uml???) a nie od 20tu jak większość naszych - to niby te co po6tej dobie wykrywają....
ja szukałam takich właśnie z czułościa 10 ale nie znalazlam daj namiary na tą firmę na allegro

was zostawić na parę godzin i tu już 10 stron do nadrobienia gaduły jedne a ja nie mam o czym pisać bo ja ogólnie to z tych milczących jestem tylko w domu paplam jak najęta a poza nim to zamykam dziobek
 
kochane już kiedyś zadawałam to pytanie ale chyba nikt nie zauważył
jakich badań powinnam sie spodziewać i jakie pytania zadać ginowi nowemu bo ja to raczej ekspertka w tej dziedzinie nie jestem a nie chciałabym mieć za małej wiedzy żeby wiedzieć o czym z nim rozmawiać
 
reklama
kochane już kiedyś zadawałam to pytanie ale chyba nikt nie zauważył
jakich badań powinnam sie spodziewać i jakie pytania zadać ginowi nowemu bo ja to raczej ekspertka w tej dziedzinie nie jestem a nie chciałabym mieć za małej wiedzy żeby wiedzieć o czym z nim rozmawiać

A jakie do tej pory robilaś???????
 
Do góry