reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hanka z tego co kojarzę to ty na jakimś zadupiu mieszkasz? Ja się chyba starzeję. Zawsze mieszkałam w mieście i nienawidziłam wsi. Potem jak pomieszkałam na beznadziejnym osiedlu to dom za miastem był dla mnie idealny. Ale mimo wszystko mam 5 minut do centrum, więc nie jest to taka straszna wieś. Ostatnio odwiedziłam rodzinę na typowej wsi. Siedziałam tam cały dzień, spokój , cisza, ptaki śpiewają. I znów mam bałagan w głowie. Wróciłam do siebie i ciasno mi jakoś, brakuje przestrzeni. Jakiś za wąski ten mój dom, z tarasu sąsiada widać:wściekła/y:. Dobrze,że jeszcze nie stać mnie na budowę domu, bo ja chyba jeszcze nie znalazłam swojego miejsca na świecie. Hanka mieszkałaś kiedyś w mieście? Jak ty się odnajdujesz teraz na takiej wsi? Ja mam już taki uraz,że jak gdzieś jedziemy autem to tylko domy oglądam. I teraz jak patrzę na te w mieście, z malutkimi działkami to tak sobie myślę,że to chyba nie o to mi chodzi.
 
reklama
A po jakim czasie ci pękły piszą że do 48 h a jak jest naprawdę?
Ja zastrzyk miałam o 9:40 w piątek a ból jajników miałam ok 15 nastepnego dnia, czyli ok 30 h później?!

W ostatnim np. zastrzyk dostałam w piątek wieczorem i w poniedzialek wieczorem byłam na usg i już był płyn w zatoce.
Jajniki strasznie bolały w sobotę wieczorem i niedzielę rano, że nawet kroku nie mogłam zrobić takie kłucie a skok temperatury był w poniedzialek rano.

Mowiłam o tym Super G to powiedział że prawdopodobnie w niedzielę pękał ale tego nie da się dokladnie stwierdzić bo plyn utrzymuje się kilka dni.
 
Kobiety, błagam, mniej o jedzeniu gadajcie:baffled::baffled::baffled: ja siedzę w pracy i umieram z głodu, o piwie też po 20tej proszę:tak::-D:tak:
 
Hanka z tego co kojarzę to ty na jakimś zadupiu mieszkasz? Ja się chyba starzeję. Zawsze mieszkałam w mieście i nienawidziłam wsi. Potem jak pomieszkałam na beznadziejnym osiedlu to dom za miastem był dla mnie idealny. Ale mimo wszystko mam 5 minut do centrum, więc nie jest to taka straszna wieś. Ostatnio odwiedziłam rodzinę na typowej wsi. Siedziałam tam cały dzień, spokój , cisza, ptaki śpiewają. I znów mam bałagan w głowie. Wróciłam do siebie i ciasno mi jakoś, brakuje przestrzeni. Jakiś za wąski ten mój dom, z tarasu sąsiada widać:wściekła/y:. Dobrze,że jeszcze nie stać mnie na budowę domu, bo ja chyba jeszcze nie znalazłam swojego miejsca na świecie. Hanka mieszkałaś kiedyś w mieście? Jak ty się odnajdujesz teraz na takiej wsi? Ja mam już taki uraz,że jak gdzieś jedziemy autem to tylko domy oglądam. I teraz jak patrzę na te w mieście, z malutkimi działkami to tak sobie myślę,że to chyba nie o to mi chodzi.

Teraz z moim kochankiem mieszkamy w mieścinie uzdrowiskowej a moi starzy na wsi takiej, że jezu maryja.
Nigdy mnie nie pociągały miasta jak np. wrocek czy wawa, dla mnie to stanowczo było za duże. Ale oczywiście na studia pojechałam 500km od domu i to też nie był wielki moloch. Kiedyś wsie mnie przerażały ale teraz obawiam się że wchodzę w ten wiek gdzie cisza i spokój są najważniejsze.
Widać to chociażby po naszych wakacjach. jedziemy na zadupia, po sezonie żeby ludzi nie było.
Przeraża mnie to trochę no ale natury nie oszukam.
Poza tym ja jestem strasznie żywiołowa i nerwowa i tylko chyba wieś mnie ratuje.
 
W ostatnim np. zastrzyk dostałam w piątek wieczorem i w poniedzialek wieczorem byłam na usg i już był płyn w zatoce.
Jajniki strasznie bolały w sobotę wieczorem i niedzielę rano, że nawet kroku nie mogłam zrobić takie kłucie a skok temperatury był w poniedzialek rano.

Mowiłam o tym Super G to powiedział że prawdopodobnie w niedzielę pękał ale tego nie da się dokladnie stwierdzić bo plyn utrzymuje się kilka dni.
No to mnie uspokoiłaś...
Jak wizyta u twojego super G ?
 
mam techniczne pytanko - zniknął mi suwaczek.... Rano był a teraz nie ma:confused::confused:
Nie wiecie o co chodzi?
 
jestem ładna, szczupła, mam czy oddychać, mam super faceta, dom z duzym ogrodem na wsi, dobra prace, planuje kupic samochod w tym lub przyszłym miesiacu, normalnie miod malina i orzeszki, zyc nie umierac, urodzona w czepku, czego sie nie dotkne to wychodzi, niczego mi nie brakuje.... a jednak....:-(
Kochana ja miałam 20 lat jak poroniłam pierwszą ciąże.Po 6 latach urodziłam zdrowa,śliczna dzidzie a teraz mysle o następnej wiec głowa do góry przyjdzie i kolej na Ciebie

oj tak tutaj na BBprzyjaźni nie brakuje:-)a ile masz lat jeśli mogę spytać bo ja w grudniu skończe 23 lata(chociaż rocznikiem już mam 23 no ale niestety grudniowa ze mnie kobita;-))
Och jakie Wy młodziutkie jesteście :tak:

cześć kobietki

no i byłam u gina...nawet u dwóch...właśnie obydwoje stwierdzili że mam najprawdopodobnej PCO....q......a!!! Jak to usłyszałam od pierwszego to stwierdziłam, że może się pomyliła przecież chodze od niej od kilku miesięcy, wielokrotnie robiła mi usg i nic....więc od razu umówiłam sie na wizytę do innego- chciałam porówna no i też mi powiedział to samo....no i co mam teraz zrobić? zajdę wogóle w ciążę??? jakie są szanse przy PCO....szlag mnie zaraz trafiii....
Kto mi wyjasni te wszystkie skróty bo ja to ciemna masa jestem :-:)baffled:
Poprostu lubimy...M chce mi pokazac wszystkie miejsca gdzie ja chce jechac...juz mam pare w kolejce...Chiny,San francisco,kanada i pare innych..no ale z fasolka sie ukruci.
A teraz jedziemy dlatego ze jak juz zaczne przygotowywac sie do zabiegu to chce sie tylko na tym skupic:-)
Ale wam fajnie tylko pozazdrościć

no akurat tego filmu nie oglądałam wiec nie kumam:baffled:

hhehe moze byc i Playboya hahahaha:-D
ja mam takiego gina co jedyny u nas w koszalkowie ma sprzet odpowiedni i przeprowadza inseminacje i juz z nim wczesniej gadalam na temat badania nasienia powiedzial ze w domu mamy to zrobic, potem nasienie miedzy cycki i do niego biegusiem on sprawdzi wszystko , wyniki sa na drugi dzien bodajze i bedzie wiadomo o co cho....
Dobre,dobre nie dość,że nasienie przebada to jeszcze o jedrność cycuszków i kondycje dba :-D:-D;-)
A ty wiesz że Lord Wader to pierd.olony astmatyk z kalkulatorem na szyi????????

Buziaki
Hanka ja tu widze że Ty to babka z JAJAMI jesteś:-D co tekst to lepszy :-);-)

Grzeczny dzieciaczek ale na dworzu non stop byliśmy i to na słońcu;-) aż spiekłam sobie ramiona. Teraz wyglądają jak buraki:-Di pieką:shocked2: No ale cóż, miło było:-)
Wprawiaj sie kochana,wprawiaj.
Zapodałas sobie najlepsze lekarstwo na posiadanie fasolki i jeszcze Ci za to płaca-SUPER :-D

ozesz ty!! :-p
skacze sobie po necie, wlaze na wsyztskie mozliwe strony zeby tylko nie siegac po ksiązki do pisania.... nie dam rady sie chyba dzisiaj zmusic.....
obecnie siedze na youtubie i spiewam wnieboglosy:sorry2: sąsiedzi chyba pomysla, że jakies koty tu zarzynamy ahahahha:-D
To mamy coś wspólnego :-D u mnie małz w pracy a ja you tube i " moja szansa na sukces":-D:tak:;-)

Widzę kulinarna rozpusta.

A ja chyba skoczę sobie po piwo. Może kuracja walić wszystko, chlać i jarać sie sprawdzi w zafasolkowaniu. Muszę tylko jeszcze swojego zmusić na jakieś disco party i pukniemy się w toalecie.
Podobnoć to największy odsetek ciąż.:-D
Hanka padłam na cycki normalnie :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry