reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ja se tutejszego Redsa zlobie. Lubic mocno
Hanka - skocz po jakies procenty jak nie masz, bo co se sama bede chlac
 
reklama
Ja już mam takie olewcze podejście.
Tylko teraz w moim wieku to już nie disco party a dancing.

Zaraz leze do sklepu akurat poleziesz zjeść tego swojego zajebistego stecka.
 
:-)DZieki wszystkim babeczkom za serdeczność!!!!!! W tym tygodniu sie wybieram do ginekologa więc sie wszystko wyjaśni;)
POZDRAWIAM WAS CIEPLUTKO
 
Ja mam inny problem, chcę a raczej muszę przytyć. Tylko nie dam rady:wściekła/y: próbowałam dietę wysokobiałkową, jadłam na noc, słodycze i inne takie są na porządku dziennym. jak przytyję 2 max 3 kg to efekty są na tydzień. wystarczy trochę stresu, więcej pracy, zjem mniej i już wracam do poprzedniej wagi.... to jest wkurzające!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No wkurzające, zwłaszcza jak sie ma nadmiar sadełka i sie czyta takie coś!!!!!!!!!!!:baffled:;-)
byłabym wdzięczna BAAARDZO:-) u mnie w rodzinie kobiety są ogólnie szczupłe. Ale ja to już przesada.... Warzę 45 kg przy wzroście 168 cm. nawet jak brałam i odstawiłam plasterki anty to wagi ani ciut w górę:wściekła/y: jak poszłam do kina to babka pytała o legitymację szkolną:wściekła/y: a pytanie dowód osobisty to podstawa ale do tego juz przywykłam;-)
No wzrost masz mój ale wagę o połowe mniejszą:-(
Ja bardzo schudłam po ciąży a zawsze byłam taka przy sobie nie gruba czy coś tam ale ten tłuszczyk miałam a mam 158 cm a zjechałam tak 42 kg.co i mi i M sie też nie podobało i wogóle też mi głupio gadanowogóle teściowa ale ona to jest głupia:baffled:no a teraz waże 50 i jest ok chociaż M by chciał tak jak kiedyś ok 58-59 już nie pamiętam,ale ja niechce bo mi juz ta waga pasuje a i tak jak zafasokuje to przytyje i nie wiadomo czy tym razem szybko tozgubie:-p
Ja tez bym chciała te 58 :tak: i zanim zafasolkuje to musze schudnąć chociaż do 60 kg

No nieźle, fajnie masz! U mnie M zawsze więcej ode mnie zarabiał. I chyba głupio by mu było gdyby było inaczej- taki typ, lubi zarabiać na rodzinę.



Nie ma znaczenia czy państwowo czy prywatnie- ważne jest podejście do nas i ciąży.


Wiem,że to dla ciebie problem, ale zazdroszczę ci!


Słuchajcie- dodzwoniłam się! Ten mój lekarz zyje i ma się dobrze! Pracuje teraz w innej przychodni, nowej. Pani w rejestracji była tak miła że jeszcze jestem w szoku. Boże jaka ja głupia byłam chodząc do innego lekarza!!! Zaraz się umówię na wizytę i wam powiem co ten lekarz myśli o badaniach przed ciążą. Ale się cieszę,że go znalazłam:-)
Super wieści kochana.Teraz śmigaj na wizyte i zdaj relację co Ci powiedział
Loree życzę owocnej wizyty i obyś była zadowolona:-)
I co jeszcze odnośnie wagi to mi prawie wszystko idzie w biust. Także mam 2 rozmiary staniczków:wściekła/y:
Szczęściara,no :-D
 
Witam po 2-dniowej przerwie!:-)
Skorzystałam z weekendu całkowicie sex,sex,sex i jeszcze raz sex teraz muszę odpocząć..;-). nigdy mnie nie bolał tak brzuch :szok:jak w sobote, nie wiem to chyba przez ten pregnyl tak mi się wydaję nie mogłam normalnie się podnieść... teraz mnie cały czas boli prawy jajnik (czy też tak miałyście po pregnalu?).
Od dziś biorę duphason... to tyle o mnie...
Co u was? nie dam rady nadrobić ok 40 str...
pozdrawiam:-D
 
Witam po 2-dniowej przerwie!:-)
Skorzystałam z weekendu całkowicie sex,sex,sex i jeszcze raz sex teraz muszę odpocząć..;-). nigdy mnie nie bolał tak brzuch :szok:jak w sobote, nie wiem to chyba przez ten pregnyl tak mi się wydaję nie mogłam normalnie się podnieść... teraz mnie cały czas boli prawy jajnik (czy też tak miałyście po pregnalu?).
Od dziś biorę duphason... to tyle o mnie...
Co u was? nie dam rady nadrobić ok 40 str...
pozdrawiam:-D

Zastrzyk miałam w czwartek i jajniki napierdzielają do tej pory chociaż pęcherz miałam tylko na jednym
 
reklama
Do góry