reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Kropeczko ja po prostu taka niewymiarowa jestem. Góra wygląda jakbym ważyła 40 kg , a dół jak 70. Dlatego chcę kilka kg zrzucić, bo jak ważyłam 52 kg to jakoś te kg były rozłożone na całość i czułam się dobrze.

Hanka to ty też jesteś BABA BUDOWNICZY? Ale ci zazdroszczę, że już zaczynasz niedługo. Ja niestety jeszcze nie, bo te 21 baniek, które były w dużym lotku ostatnio , to mi ktoś rąbnął sprzed nosa. Masz już projekt? Wrzucaj no tutaj jak się da. Pochwal się chałupą. Musimy zaakceptować skoro będziemy u ciebie tak często bywać! Jakieś ogniska i orgie się tu szykują.
 
Witajcie, chciałam zapytać te z Was które wiedza coś na ten temat kub same zmagają sie z tą choroba i nie mogą przez to zajśc w ciążę. Pisze w imieniu mojej przyjaciółki u ktorej zdiagnozowano Hashimoto i w związku z tym niedoczynność tarczycy. Przez to podstępne choróbsko nie może ona zajśc w ciąże choć bardzo , bardzo tego pragnie. Chciałabym ją jakoś pocieszyć , pomóc cokolwiek ale nie wiem z czym mam do czynienia poza info z sieci gdzie jest nawet napisane ze kobiety z Hashimoto moga zajśc z ciąże...to w takim razie dlaczego ona nie może?
czy jest wsród Was osoba która zmaga się lub zmagała z tą chorobą? Czy jest tu ktos kto jest w stanie dać nadzieje mojej przyjaciólce?
Liczę na Was i czekam na wieści...
 
Hanka to ty też jesteś BABA BUDOWNICZY? Ale ci zazdroszczę, że już zaczynasz niedługo. Ja niestety jeszcze nie, bo te 21 baniek, które były w dużym lotku ostatnio , to mi ktoś rąbnął sprzed nosa. Masz już projekt? Wrzucaj no tutaj jak się da. Pochwal się chałupą. Musimy zaakceptować skoro będziemy u ciebie tak często bywać! Jakieś ogniska i orgie się tu szykują.

Jadźka zanim ja wkopie pierwszą łopatę to ty zdążysz w totka wygrać i olejesz moją stodołę i w Gołębieskim zamieszkasz.

Latania tyle jest bo ja mam ziemie siedlisko rolnicze i żeby móc ubiegać się o pozwolenia na budowę muszę mieć 1 hektar ziemi a ziemia moja ma 6500m2 czyli lekko brakuje.

A spieszyć się trzeba bo na tej ziemi są wydane warunki zabudowy. Pozwolenie jest ważne do momentu ustalenia planu zagospodarowania przestrzennego gminy. Do tej pory gmina nie miała na to kasy ale teraz ze źródeł mi wiadomych po odkryciu dekoltu i świecenia cyckami przed panem w gminie że mają ustalić plan gminy i moje warunki to tyłeczek sobie mogę podetrzeć.
Ratuje mnie tylko wystąpienie o pozwolenie na budowę i jak dostane to mogą sobie ustalać ten plan zagospodarowania.

Plan jeszcze nie jest zrobiony do końca więc nie mam się czym chwalić. A z resztą to i tak zostanie na papierze.
 
Pisz tą cholerną pracę leniu leniwy a nie siedzisz na NK
ozesz ty!! :-p
skacze sobie po necie, wlaze na wsyztskie mozliwe strony zeby tylko nie siegac po ksiązki do pisania.... nie dam rady sie chyba dzisiaj zmusic.....
obecnie siedze na youtubie i spiewam wnieboglosy:sorry2: sąsiedzi chyba pomysla, że jakies koty tu zarzynamy ahahahha:-D
 
ozesz ty!! :-p
skacze sobie po necie, wlaze na wsyztskie mozliwe strony zeby tylko nie siegac po ksiązki do pisania.... nie dam rady sie chyba dzisiaj zmusic.....
obecnie siedze na youtubie i spiewam wnieboglosy:sorry2: sąsiedzi chyba pomysla, że jakies koty tu zarzynamy ahahahha:-D

Mi też sie już nic nie chce. Zadzwoniłam do architekta że jutro mu wszystkie papiery z dzisiaj przywioze.

Zarzynany kot to chyba lajtowa wersja twojego talentu:-D
 
Dzien dobry babeczki


Co tam dzisiaj slychowac? Nowe fasolki, doly, radosci i inne ? Czyli standard :-)
Ja sie z roboty przywleklam i wlasnie zrobilam szpinakowa salate. Teraz sie steki smaza :-) a ja se tutaj przyszlam
 
Dzien dobry babeczki
Co tam dzisiaj slychowac? Nowe fasolki, doly, radosci i inne ? Czyli standard :-)
Ja sie z roboty przywleklam i wlasnie zrobilam szpinakowa salate. Teraz sie steki smaza :-) a ja se tutaj przyszlam

Widzę kulinarna rozpusta.

A ja chyba skoczę sobie po piwo. Może kuracja walić wszystko, chlać i jarać sie sprawdzi w zafasolkowaniu. Muszę tylko jeszcze swojego zmusić na jakieś disco party i pukniemy się w toalecie.
Podobnoć to największy odsetek ciąż.:-D
 
reklama
Zarzynany kot to chyba lajtowa wersja twojego talentu:-D
o patrz! skąd wiedzialas ze ja taki talent mam?? sie nie zdziw jak mnie zobaczysz z tym kotem w "mam talent" hahahaha:-D

A ja chyba skoczę sobie po piwo. Może kuracja walić wszystko, chlać i jarać sie sprawdzi w zafasolkowaniu. Muszę tylko jeszcze swojego zmusić na jakieś disco party i pukniemy się w toalecie.
Podobnoć to największy odsetek ciąż.:-D
ej wiesz co, ze ja nie pomyslalam o tym ... hm... chyba tez sie pojde puknąc w kiblu na baletach a co tam......trzeba utrzymywac krajową... :-)
 
Do góry