reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

cześć kobietki

no i byłam u gina...nawet u dwóch...właśnie obydwoje stwierdzili że mam najprawdopodobnej PCO....q......a!!! Jak to usłyszałam od pierwszego to stwierdziłam, że może się pomyliła przecież chodze od niej od kilku miesięcy, wielokrotnie robiła mi usg i nic....więc od razu umówiłam sie na wizytę do innego- chciałam porówna no i też mi powiedział to samo....no i co mam teraz zrobić? zajdę wogóle w ciążę??? jakie są szanse przy PCO....szlag mnie zaraz trafiii....



kochana nie stresuje sie jak tu juz pisała koleżanka że w ciąże zajśc nie jest tak źle co mi tu sie nie poddawac a myśleć pozytywnie i czekać na swoją fasolke:tak:
 
reklama
Kochanie-gluptasku maly!!!! nie wiem ale moze powinnas skoczyc do zoo...? bo chyba dawno sloniatka nie oglądalas... bernadko-nie przesadzaj! Nie wygladsz zle...nie bede ci tu pisala ze jestes chuda, bo nie jestes, ale nie jestes tez gruba! Masz ladnie rozlozone kiologramy i jestes prpoporcjonalna...a po lekach i hormonach czesto waga rosnie i ciezko z nia wlaczyc, trzeba pokochac cialko i juz... A poza tym to wg mnie jestes sliczna-masz piekna buzie! to moge napisac z czystym sumieniem bo takiego usmiechu i szczerosci jaka bije od twojej twarzyczki niejedna ci pozazdrosci!!!

A z @...ile dni kazal ci to brac lekarz? nie mowil ze do 10 ma przyjsc @?
dziekuje za komplement. nie umiem polubic swojego ciała bo mi sie wydaje ze otaczaja mnie same szczupłe kobitki a ja wśród nich to taka niewydarzona okrągła pulpa jestem :szok::-(
co do Luteiny to kazał brać przez 10 dni a jak @ przyjdzie wczesniej to odstawić:tak:
 
Ostatnia edycja:
jesteście kochane, bardzo wam dziękuję za słowa otuchy...bardzo mi tego potrzeba...:tak:
w takim razie od 5 dc zabieram się za to clo i działamy....w przyszłym tyg mam usg i zobaczymy czy coś rośnie....
myśleć pozytywnie, myśleć pozytywnie,myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie ........
 
Haniu-dzieki za dane! Matko kochana-gdzies Ty takiego samca dorwala???? No ma wyniki jak z okladki! Ze ja na to ognisko nie przyjechalam......
Super, ze udalo ci sie w urzedach pozalawtiac...ale ta biurokracja mnie przeraza jak o niej czytam... A wy bedziecie sie budowac czy rozbudowywac?

No Jagienka ustawiaj się w kolejce bo mój jest tak dumny ze swojego nasienia, że zastanawia się czy nie sprzedawać.

dzieweczyny,
miałam dzisiaj pobraną krew na hormony LH, FSH, Insulina i coś tam jeszcze( ta moja ginka mi pobrała)
Prolaktynę miałam robioną w poprzednim cylku i była w granicach normy.
Myślicie, że z tym clo to miałabym jakąś szansę?
ta moja ginka robiłam mi już minitornig w 3 cylkach no i nie było wogóle owulacji
może dlatego postanowiła dać mi ten lek....???
dziś jest 3 dc no i chciała się upewnić co do PCO

1. Nie przejmuj sie strasznie poziomem LH/FSH. Ja mam PCOS a wyniki mam idealne jak dla zdrowej.
2. Prolaktynę jak masz w normie to dobrze tylko kontroluj ją co jakiś czas. Prolaktyna podwyższona niedopuszcza do owulacji.
3. Jak miałaś monitoring i nie było owulacji to nie licz że ją dostaniesz nagle.
4. Weź clo to będziesz mieć pewność że dojdzie do owulki.

Ja przy pierwszym cyklu z clo (2tabletki) miałam 2 pęcherzyki ale nie zdążyły się wykształcić. Przy drugiej stymulacji (3 tabletki) miałam piękne 3 pęcherze i dostałam pregnyl na pęknięcie. Przy 3 stymulacji (2 tabletki) miałam 2 pęcherze po 26 mm i też dostałam pregnyl na pęknięcie.
Po tych 3 cyklach nabawiłam się przerostu lewego martwego z resztą jajnika i w 4 cyklu (aktualnym) musiałam odpuścić clo.
Byłam w czwartek na usg i co się okazało. Na lewym martwym jajniku bez brania clo urósł mi piękny duży pęcherz a na prawym nic i też dostałam pregnyl.

Ale nie dochodzi do zapłodnienia.

Teraz znowu wracam do clo.
 
jesteście kochane, bardzo wam dziękuję za słowa otuchy...bardzo mi tego potrzeba...:tak:
w takim razie od 5 dc zabieram się za to clo i działamy....w przyszłym tyg mam usg i zobaczymy czy coś rośnie....
myśleć pozytywnie, myśleć pozytywnie,myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie ........

No! I tak trzymaj! Zobaczysz-po clo powinien pecherzyk ladnie roznac i potem peknie, uwolni sliczne jajo i bedzie fasolka!
Ta ginka wcale nie jest glupia, bo dobrze cie pokierowala...moim zdaniem.
A jak zaczniesz sie chmurzyc to wskocz na swoja galerie...ja jak patrze na Twoje slubne fotki to od razu pozytywna energia mnie przeszywa-PIEKNA I WYJATKOWA SESJA!!! Gdzie to bylo robione? tak slicznie i zielono....

tak KROPECZKO:tak::-)
dziekuje kolezanko:-)

u mnie zaczela sie burza....i bardzo mocno pada...
 
co mi po ladnej buzi i smuklym cialku jak nie dam rady miec dziecka???? co by mi bylo po kasie jakbym nie miala sie nia z kim dzielic? pieniadze nie sa najwazniejsze.... dom mam bo rodzice zbudowali go i sie rozwiedli, dali go córeczce bo sami by sie w nim pozabijali. samochod to tylko wygoda. tez troche przeszlam i narobilam glupot(chociaz mam 20 lat) moze dlatego jestem jaka jestem. ico ze bylabym swietna dupa jak nie mailabym nic do zaoferowania mojemu M i Bobasowi ktorego bardzo chcemy miec.
 
No Jagienka ustawiaj się w kolejce bo mój jest tak dumny ze swojego nasienia, że zastanawia się czy nie sprzedawać.



1. Nie przejmuj sie strasznie poziomem LH/FSH. Ja mam PCOS a wyniki mam idealne jak dla zdrowej.
2. Prolaktynę jak masz w normie to dobrze tylko kontroluj ją co jakiś czas. Prolaktyna podwyższona niedopuszcza do owulacji.
3. Jak miałaś monitoring i nie było owulacji to nie licz że ją dostaniesz nagle.
4. Weź clo to będziesz mieć pewność że dojdzie do owulki.

Ja przy pierwszym cyklu z clo (2tabletki) miałam 2 pęcherzyki ale nie zdążyły się wykształcić. Przy drugiej stymulacji (3 tabletki) miałam piękne 3 pęcherze i dostałam pregnyl na pęknięcie. Przy 3 stymulacji (2 tabletki) miałam 2 pęcherze po 26 mm i też dostałam pregnyl na pęknięcie.
Po tych 3 cyklach nabawiłam się przerostu lewego martwego z resztą jajnika i w 4 cyklu (aktualnym) musiałam odpuścić clo.
Byłam w czwartek na usg i co się okazało. Na lewym martwym jajniku bez brania clo urósł mi piękny duży pęcherz a na prawym nic i też dostałam pregnyl.

Ale nie dochodzi do zapłodnienia.

Teraz znowu wracam do clo.

Haniu-ustawiam sie w kolejce... tylko jak ja dotre w te twoje "góry"?

A z twojego opisu wynika ze te twoje kuracje clo to ozywily martwy jajnik...w sumie chyba na zle nie wyszlo...
Trzymam kciuki by teraz juz sie udalo!
 
reklama
No! I tak trzymaj! Zobaczysz-po clo powinien pecherzyk ladnie roznac i potem peknie, uwolni sliczne jajo i bedzie fasolka!
Ta ginka wcale nie jest glupia, bo dobrze cie pokierowala...moim zdaniem.
A jak zaczniesz sie chmurzyc to wskocz na swoja galerie...ja jak patrze na Twoje slubne fotki to od razu pozytywna energia mnie przeszywa-PIEKNA I WYJATKOWA SESJA!!! Gdzie to bylo robione? tak slicznie i zielono....


dziekuje kolezanko:-)

u mnie zaczela sie burza....i bardzo mocno pada...


dziękuję za miłe słowa co do fotek:)
zdjęcia robione były w okolicach Częstochowy z Złotym Potoku....są tam piękne plenery na zdjęcia....
 
Do góry