reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

co mi po ladnej buzi i smuklym cialku jak nie dam rady miec dziecka???? co by mi bylo po kasie jakbym nie miala sie nia z kim dzielic? pieniadze nie sa najwazniejsze.... dom mam bo rodzice zbudowali go i sie rozwiedli, dali go córeczce bo sami by sie w nim pozabijali. samochod to tylko wygoda. tez troche przeszlam i narobilam glupot(chociaz mam 20 lat) moze dlatego jestem jaka jestem. ico ze bylabym swietna dupa jak nie mailabym nic do zaoferowania mojemu M i Bobasowi ktorego bardzo chcemy miec.

Domlko-kochanie-przeciez masz 20 lat...napewno bedziesz miala bobaska i doczekasz szczescia jakie z tym sie wiaze. Nie badx taką pesymistką! Kochanie-mialas poronienie? czy lekarze powiedzieli z jakiego powodu? Robilas jakies badania?
 
reklama
dziękuję za miłe słowa co do fotek:)
zdjęcia robione były w okolicach Częstochowy z Złotym Potoku....są tam piękne plenery na zdjęcia....

Bylam tam ale bardzo dawno temu i z fotek miejsca bym nie rozpoznala...naprawde piękne i niepowtarzalne zdjecia i sliczna z Was para-wygladalas cudownie!
 
jesteście kochane, bardzo wam dziękuję za słowa otuchy...bardzo mi tego potrzeba...:tak:
w takim razie od 5 dc zabieram się za to clo i działamy....w przyszłym tyg mam usg i zobaczymy czy coś rośnie....
myśleć pozytywnie, myśleć pozytywnie,myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie myśleć pozytywnie ........
Myśl pozytywnie ale nie daj się też zwariować;-) ciesz się każdym dniem i odpreż to na pewno pomoże w starankach;-)
 
dziekuje za komplement. nie umiem polubic swojego ciała bo mi sie wydaje ze otaczaja mnie same szczupłe kobitki a ja wśród nich to taka niewydarzona okrągła pulpa jestem :szok::-(
co do Luteiny to kazał brać przez 10 dni a jak @ przyjdzie wczesniej to odstawić:tak:

Bernadko-to moim zdaniem bierz ta luteine i czekaj 10 dni...jak @ nadal sie nie zjawi to dopiero wtedy idz do niego. A co on ci dokladnie powiedzial? bo luteine daje sie na podtrzymanie ciazy a nie na wywolanie @ z tego co wiem...chyba ze cos mi umknelo...? moze ty masz jednak fasoleczke?
 
KROPECZKO ja bym chciała aby u mnie też popadało bo za sucho juz jest:tak:ale burzy sie boje:szok:
DOMELKA nie zamartwiaj sie zafasolkujesz jeszcze nie raz:tak:
 
Bernadko-to moim zdaniem bierz ta luteine i czekaj 10 dni...jak @ nadal sie nie zjawi to dopiero wtedy idz do niego. A co on ci dokladnie powiedzial? bo luteine daje sie na podtrzymanie ciazy a nie na wywolanie @ z tego co wiem...chyba ze cos mi umknelo...? moze ty masz jednak fasoleczke?
to jest nie mozliwe skoro 2 testy negatywne i beta też negatywna to nie ma fasolki, co do luteiny to jest też na wywołanie bo już jedna z dziewczyn chyba Nektarynka (przepraszam jeśli coś pomyliłam) też brała ją na wywołanie
 
Domlko-kochanie-przeciez masz 20 lat...napewno bedziesz miala bobaska i doczekasz szczescia jakie z tym sie wiaze. Nie badx taką pesymistką! Kochanie-mialas poronienie? czy lekarze powiedzieli z jakiego powodu? Robilas jakies badania?
poroniłam 15 lutego w tamtym roku, nieprawidłowosci w rozwoju zarodka+ stres(matura). nie robiłam żadnych badań bo ni chciałam żeby mnie ktokolwiek dotykał, z domu wychodziłam jak musiałam, po zakupy pokazac sie u mamy czy ojca,leżałam cały dzień w lozku i maiłam totalna załamke. taraz jest lepiej ale nadal czasami nachodza mnie smutki ale staram sie z nimi walczyc:blink:
 
Zaniepokojona...ile czekalas na Bete?
Ja dzwonilam do lekarza i powiedziala ze tu tydzien..nie ide bo i tak za pozno...
Czekam do czwartku...8 dni bez@...testy negatywne...ble i tak nie jestem:-(
Moze po tej Barcelonie cos sie przestawilo..ale cholera tyle podrozujemy i zawsze jest ok...Chyba przeciez od namiaru sexy nie moze sie @zatrzymac..bo bylo pare razy dziennie:.-)))
 
reklama
Do góry