reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

wczoraj w tv sluyszlaam taki tekst...ze w zyciu wazne sa emocje, pragnienia, uczucia, odruchy....to sie liczy i to ma sens...nie ma sensu szukac sensu zycia samego w sobie bo tego i tak sie nie odnajdzie...moze podobni ez droga?
co racja to racja...... ale jak sie ma za duzo czasu wolnego to rozne glupoty do glowy przychodzą heheh:-D
 
reklama
cześć kobietki

no i byłam u gina...nawet u dwóch...właśnie obydwoje stwierdzili że mam najprawdopodobnej PCO....q......a!!! Jak to usłyszałam od pierwszego to stwierdziłam, że może się pomyliła przecież chodze od niej od kilku miesięcy, wielokrotnie robiła mi usg i nic....więc od razu umówiłam sie na wizytę do innego- chciałam porówna no i też mi powiedział to samo....no i co mam teraz zrobić? zajdę wogóle w ciążę??? jakie są szanse przy PCO....szlag mnie zaraz trafiii....

Jadźka tylko spokojnie też mam PCOS.
Ustalili ci już jakieś leczenie??????
 
cześć kobietki

no i byłam u gina...nawet u dwóch...właśnie obydwoje stwierdzili że mam najprawdopodobnej PCO....q......a!!! Jak to usłyszałam od pierwszego to stwierdziłam, że może się pomyliła przecież chodze od niej od kilku miesięcy, wielokrotnie robiła mi usg i nic....więc od razu umówiłam sie na wizytę do innego- chciałam porówna no i też mi powiedział to samo....no i co mam teraz zrobić? zajdę wogóle w ciążę??? jakie są szanse przy PCO....szlag mnie zaraz trafiii....

karo-kochanie-spokojnie! jak mowi moj mąż w takich chwilach :tylko spokoj nas moze uratowac:-)
Czy mialas badanie poziomy FSH i LH czy PCOS stwierdzili u ciebie na podstawie usg dopochwowego???

Z tego co wiem-przy pcos-nie ma wiekszego problemu jesli sie odpowiednio bedzie leczylo...najczesciej wykonuje sie laparoskopie...nasza Tikanis-z forum miala PCOs, zroila zabieg i 3 miesiace po juz zaszla w cize, za 2 tygodnie bedzie miala w ramionach slicznego syneczka. Wiec sie nie denerwuj i nie stresuj.
Wazne byc porobila badania-kazali ci cos z krwi zbadac/hormony itd??? co powiedzieli dokladniej? ten dzisiejszy doktor i twoja goinka?

slonko ja ide z malzem w przyszlym tygodniu jakos, albo w tym.... jeszcze nie wiem dokladnie bo on ma wyjazd sluzbowy i dokladnie nie wiem kiedy ale napewno jakos niedlugo to porownamy sobie ;-)

W takim razie MARZENIXX CZEKAM NA WYNIKI I TRZYMAM KCIUKI BY BYLY DOBRE!
 
Jadźka tylko spokojnie też mam PCOS.
Ustalili ci już jakieś leczenie??????


ta pierwsza dała mi CLO na wywołanie owulacji od 5 do 10 dc i monitoring i wtedy mamy zobaczyć.. ten drugi to kazał mi nic nie brać w tym cyklu i "zobaczymy co się będzie działo"
No i nie wiem co robić....:no:
 
ta pierwsza dała mi CLO na wywołanie owulacji od 5 do 10 dc i monitoring i wtedy mamy zobaczyć.. ten drugi to kazał mi nic nie brać w tym cyklu i "zobaczymy co się będzie działo"
No i nie wiem co robić....:no:

Bo może być tak, że przy PCO wyprodukujesz jedno jajko i nie będzie potrzebne clo - chce sprawdzić czy aby na pewno nie ma owulacji u ciebie.

A ten lekarz co przepisal ci clo to po prostu chce u ciebie wywołać owulację bo po obejrzeniu jajników wie że do niej nie dojdzie.

Miałaś robioną prolaktynę?????
 
No urzędy były dzisiaj dla mnie łaskawe. Przyjeli wszystkie pisma bez marudzenia i poprawiania co bardzo rzadko się udaje.




I będę tak mieć do czerwca bo dopiero wtedy będziemy skladać papiery o pozwolenie na budowę.
Masiakra.



Mój
- procent plemników o prawidlowej budowie: 90%
- 10% ze zmianami w obrębie główki i wici
- ruchliwość po upłynnieniu 75% ruch, 25% bezruch lub słaby ruch
- ilość plemników w ml: 128 mln 400 tyś.
BYDLE ROZPŁODOWE


nie mam podanych wartości referencyjnych

Haniu-dzieki za dane! Matko kochana-gdzies Ty takiego samca dorwala???? No ma wyniki jak z okladki! Ze ja na to ognisko nie przyjechalam......

Super, ze udalo ci sie w urzedach pozalawtiac...ale ta biurokracja mnie przeraza jak o niej czytam... A wy bedziecie sie budowac czy rozbudowywac?

ta pierwsza dała mi CLO na wywołanie owulacji od 5 do 10 dc i monitoring i wtedy mamy zobaczyć.. ten drugi to kazał mi nic nie brać w tym cyklu i "zobaczymy co się będzie działo"
No i nie wiem co robić....:no:

Bo ona cie juz zna, wiec chce sprawdzic czy na clo reaguja ladnie pecherzyki i co a wowulacja bedzie,...a drugi cie nie zna, wiec chce pewniena zywca sprawdzic raz jeszcze...moze monitoring ci zrobi?
ja bym nie czekala na "co sie bedzie dzialo" tylko brala clo...
 
Witam sie z wszystkimi!!

Kurczę, a byłam pewna że obie się udało....Przykro mi bardzo:-(
zającku już to jakoś przebolałam czekam teraz na @ ale jakoś nie chce do mnie przyleź cycuszki mnie od wczoraj bardzo bolą to moze na dniach sie @ zjawi kto wie
Dzień Dobry:-)
Zaniepokojona i jak przyszła wreszcie @?
kochana właśnie jeszcze nie przyszła juz mam dosć tego czekania i nie wiem czy iśc do lekarza już czy czekać jak @ przylezie i dopiero potem?? doradźcie mi!
A dzisiaj rano byłam w laboratorium, oddałam siki, pobrała mi krew:
Mają mi zrobić: morfologię, glc, tsh, PRL, Estradiol, FSH...
Zapłaciłam 120 złotych:szok::wściekła/y:
jeszcze prolaktyna 20-22 dc.
a co to jest to: glc, estradiol, fsh?

Jak to jest ze jak ktos jest szczuply to chcialby przytyc a ja ma wiecej ciala to chce zrzucac kilogramy??? nam babom to chyba nigdy sie nie dogodzi:-) To jak z wlosami, nigdy nie takie o jakich sie marzy...prawda?

Cos nas tu malo dzisiaj, a gdzie Bernadka, Marzenixx? zwykle pisza o tej porze a dzis :confused::confused::confused:
Witaj kropeczko kochana dziekuje ze o mnie pytasz:-):-):-) miałam dzisiaj od rana pełno spraw nareszcie oddałam pracę na uczelnię i ustaliłam termin obrony na 29 maja mam nadzieję ze będziecie trzymać za mnie wtedy kciuki?? muszę sie teraz ostro wziac za uczenie sie tych wszystkich pytań i pewnie będę was rzadziej odwiedzać w związku z tym. Potem pojechałam i kupiłam sobie kwiatuszki i muszę je po obiedzie posadzić:tak::-)


widze że temat figury znów na tapecie ja wole juz nie mówić o sobie bo aż mnie wstyd jak ja teraz wyglądam ciagle łykam jakieś leki to hormonalne to antybiotyki i wygladam jak słonica nigdy aż tak xle nie bylo ale nie umiem sobie z tym poradzić:-:)zawstydzona/y:
 
dzieweczyny,

miałam dzisiaj pobraną krew na hormony LH, FSH, Insulina i coś tam jeszcze( ta moja ginka mi pobrała)
Prolaktynę miałam robioną w poprzednim cylku i była w granicach normy.
Myślicie, że z tym clo to miałabym jakąś szansę?
ta moja ginka robiłam mi już minitornig w 3 cylkach no i nie było wogóle owulacji
może dlatego postanowiła dać mi ten lek....???

dziś jest 3 dc no i chciała się upewnić co do PCO
 
Witam sie z wszystkimi!!


zającku już to jakoś przebolałam czekam teraz na @ ale jakoś nie chce do mnie przyleź cycuszki mnie od wczoraj bardzo bolą to moze na dniach sie @ zjawi kto wie

kochana właśnie jeszcze nie przyszła juz mam dosć tego czekania i nie wiem czy iśc do lekarza już czy czekać jak @ przylezie i dopiero potem?? doradźcie mi!

a co to jest to: glc, estradiol, fsh?


Witaj kropeczko kochana dziekuje ze o mnie pytasz:-):-):-) miałam dzisiaj od rana pełno spraw nareszcie oddałam pracę na uczelnię i ustaliłam termin obrony na 29 maja mam nadzieję ze będziecie trzymać za mnie wtedy kciuki?? muszę sie teraz ostro wziac za uczenie sie tych wszystkich pytań i pewnie będę was rzadziej odwiedzać w związku z tym. Potem pojechałam i kupiłam sobie kwiatuszki i muszę je po obiedzie posadzić:tak::-)


widze że temat figury znów na tapecie ja wole juz nie mówić o sobie bo aż mnie wstyd jak ja teraz wyglądam ciagle łykam jakieś leki to hormonalne to antybiotyki i wygladam jak słonica nigdy aż tak xle nie bylo ale nie umiem sobie z tym poradzić:-:)zawstydzona/y:

Kochanie-gluptasku maly!!!! nie wiem ale moze powinnas skoczyc do zoo...? bo chyba dawno sloniatka nie oglądalas... bernadko-nie przesadzaj! Nie wygladsz zle...nie bede ci tu pisala ze jestes chuda, bo nie jestes, ale nie jestes tez gruba! Masz ladnie rozlozone kiologramy i jestes prpoporcjonalna...a po lekach i hormonach czesto waga rosnie i ciezko z nia wlaczyc, trzeba pokochac cialko i juz... A poza tym to wg mnie jestes sliczna-masz piekna buzie! to moge napisac z czystym sumieniem bo takiego usmiechu i szczerosci jaka bije od twojej twarzyczki niejedna ci pozazdrosci!!!

A z @...ile dni kazal ci to brac lekarz? nie mowil ze do 10 ma przyjsc @?
 
reklama
dzieweczyny,

miałam dzisiaj pobraną krew na hormony LH, FSH, Insulina i coś tam jeszcze( ta moja ginka mi pobrała)
Prolaktynę miałam robioną w poprzednim cylku i była w granicach normy.
Myślicie, że z tym clo to miałabym jakąś szansę?
ta moja ginka robiłam mi już minitornig w 3 cylkach no i nie było wogóle owulacji
może dlatego postanowiła dać mi ten lek....???

dziś jest 3 dc no i chciała się upewnić co do PCO

karo-skoro mialas 3 razy monitoring i nie zaobserwowali owulacji to nie czekaj az samo sie cos stanie. Moim zdaniem bierz to clo jak ci kazala-ono wywoluje owulacje, wiec sznase po nim rosna znacznie na bobaska!
Dobrze ze pobrala krew na badania, stosunek FSH do LH potwierdzi czy masz PCOS lub zaprzeczy...wszystko sie wyjasni na 100% jak bedziesz miala te wyniki.
Jak dla mnie nie ma sensu czekac, skoro 3 razy nie bylo owulacji-powinnas brac clo.
 
Do góry