reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Loree życzę owocnej wizyty i obyś była zadowolona:-)
I co jeszcze odnośnie wagi to mi prawie wszystko idzie w biust. Także mam 2 rozmiary staniczków:wściekła/y:
 
reklama
Loree życzę owocnej wizyty i obyś była zadowolona:-)
I co jeszcze odnośnie wagi to mi prawie wszystko idzie w biust. Także mam 2 rozmiary staniczków:wściekła/y:
Nie dość,że jesteś chuda to jeszcze masz cycki duże! A ja jestem za gruba a cycków nie mam w ogóle. Ktoś na górze chyba coś pomieszał, to nie tak miało być :wściekła/y:
 
Nie dość,że jesteś chuda to jeszcze masz cycki duże! A ja jestem za gruba a cycków nie mam w ogóle. Ktoś na górze chyba coś pomieszał, to nie tak miało być :wściekła/y:


ja wogóle zauważyłam że kobiety które są szczupłe i tak te biodra nie są tak okrągłe to mają duży biust a te które maja figure typowo kobiecą to mają mały biust,ale nie u wszystkich tylko przeważnie:dry:a czemu nie może być tak że każda ma fajne biodra i fajny biust:wściekła/y:
 
Nie dość,że jesteś chuda to jeszcze masz cycki duże! A ja jestem za gruba a cycków nie mam w ogóle. Ktoś na górze chyba coś pomieszał, to nie tak miało być :wściekła/y:
jestem ładna, szczupła, mam czy oddychać, mam super faceta, dom z duzym ogrodem na wsi, dobra prace, planuje kupic samochod w tym lub przyszłym miesiacu, normalnie miod malina i orzeszki, zyc nie umierac, urodzona w czepku, czego sie nie dotkne to wychodzi, niczego mi nie brakuje.... a jednak....:-(
 
jestem ładna, szczupła, mam czy oddychać, mam super faceta, dom z duzym ogrodem na wsi, dobra prace, planuje kupic samochod w tym lub przyszłym miesiacu, normalnie miod malina i orzeszki, zyc nie umierac, urodzona w czepku, czego sie nie dotkne to wychodzi, niczego mi nie brakuje.... a jednak....:-(


jak narazie u mnie tez jest ok jestem ładna(tak myśle:-D)mam fajna figure słodkiego synka uroczego przystojnego męża(jak dla mnie) auto fajne dom na włąsność duże podwórko moj M prace na podwórku(bo ma warsztat stolarski) no i tylko teraz jeszcze wyczekać drugiego dziecka i jestem spełnioną kobietą:tak:ale tak bez pochwałek też i są problemy nie zawsze tak z górki aby to mieć też człowiek musi się napracować i tak będzie dokońca życia jeszcze dużo niespodzianek nas czeka:-(
 
Nam brakuje dziecka..... chociaż mamy jeszcze na nie czas:-) na razie musze się cieszyć tym co mam:-)teraz zyskałam jeszcze Was i jest swietnie:-)
 
hej dziewczyny;-)
cos nie mam ostatnio weny do pisania...... musze prace dkonczyc pisac wkoncu bo czas mnie goni ..... a tak mi to wolno idzie ze szok....:baffled:

kropeczko milo mi ze o mnie pytasz..... jestem caly czas, czytam na bierząco... ale jakos tak cichutko siedze....

rozmawiacie o wadze dzis widze .... ja zawsze mialam pare kilo w tylku wiecej, ale z roku na rok lekko chudne i podejrzewam ze na starosc bede chuda jak mama..... a wolalabym byc gruba niz chuda na stare lata bo jakos nie bardzo mi sie podobaja starsze babki takie wychudzone ale wiem ze tak juz maja genetycznie,... moje siostry tez sa szczuple..... takze ja pewnie tez bede ale co z tego skoro celulit jest z gory na dol:baffled:
 
Nam brakuje dziecka..... chociaż mamy jeszcze na nie czas:-) na razie musze się cieszyć tym co mam:-)teraz zyskałam jeszcze Was i jest swietnie:-)



oj tak tutaj na BBprzyjaźni nie brakuje:-)a ile masz lat jeśli mogę spytać bo ja w grudniu skończe 23 lata(chociaż rocznikiem już mam 23 no ale niestety grudniowa ze mnie kobita;-))
 
reklama
Do góry