reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

jezeli jesteś taka spokojna to moze jednak podswiadomość mówi ze fasolka juz mieszka pod twoim serduszkiem

:-) buzaczki za dobre slowo

Kochana ja taka spokojna bo chyba cykl bez owulacji, i takie sie zdarzaja. Choc ostatnio temp. strzela w gore :szok: M smieje sie ze gielda dobrze stoi.

KOchana a ten twoj suwaczek to dobrze pokazuje strasznie dlugi cykl???:szok:
 
reklama
ja miałam taką nadzieje na fasolkę bo @ mi sie spóźnia ale beta ponizej 1 i luteina na wywołanie i zmiana lekarza to moja najnowsza historia bardzo mi smutno ze znów mi sie cykl popierniczył i muszę wszystko od nowa zaczynać bo nowy lekarz to i nowe badania mam nadzieję

Oooooo przykro, nadzieja w nowym gin. Glowa do gory bedzie dobrze.
 
:-) buzaczki za dobre slowo

Kochana ja taka spokojna bo chyba cykl bez owulacji, i takie sie zdarzaja. Choc ostatnio temp. strzela w gore :szok: M smieje sie ze gielda dobrze stoi.

KOchana a ten twoj suwaczek to dobrze pokazuje strasznie dlugi cykl???:szok:
to chyba dobry objaw ze temperatura w górze chyba taka fasolkowa:tak:
niestety suwaczek tak ustawiłam bo dzisiaj mam 43 dc i od 3 dni na luteinie bo @ brak i fasolki brak totalna rozsypka i mam dosc coś sie złego podziało w organiźmie i tyle:-(
 
to chyba dobry objaw ze temperatura w górze chyba taka fasolkowa:tak:
niestety suwaczek tak ustawiłam bo dzisiaj mam 43 dc i od 3 dni na luteinie bo @ brak i fasolki brak totalna rozsypka i mam dosc coś sie złego podziało w organiźmie i tyle:-(

MALA nie musi byc nic zlego, niestety my kobiety reagujemy na naajmiejsze zmiany, stres a nawet pogode. nie smutaj sie. BUZIAKI

cZY MIALAS JUZ TAK KIEDYS???
 
Ostatnia edycja:
MALA nie musi byc nic zlego, niestety my kobiety reagujemy na naajmiejsze zmiany, stres a nawet pogode. nie smutaj sie. BUZIAKI
dziekuje już to troche przebolałam ale jeszcze nie umie spokojnie o tym pisać emocje jeszcze do końca nie opadły moze jak tak cholerna @ przyjdzie to mi ulży bo sie zacznie kolejne staranie i może lekarz jakoś tym pokieruje umiejętnie
 
Dziewczyny


Sorry ze z takim pytaniem niezwiazanym tematycznie wyskakuje, ale czy ktoras z Was byla w Gambii ?
 
Tak, planuje i wlasnie mysle o Gambii...Boje sie jednak, ze towarzysko moze byc nudna, bo te wszystkie oferty jakos malo rozrywkowo wygladaja. Wiec szukam kogos kto juz byl coby sie wiecej dowiedziec
 
wlasnie widzialam zde cos ostatnio braki w naszym fasolkowym gronie, a moze jakies na horyzoncie.

A co tam u was sie dzieje????
sa fasolki ale na staraczkach - u nas na razie posucha:-:)-(

Gosiu kochana jak tam Kraków dzisiaj dużo turystów bo my mielismy właśnie weekend spędzać w krakowie ale nam sie nie udało i bardzo załuje
duzo turystow a przede wszystkim kupa Angoli pijacych po knajpach na rynku - zachowuja sie jak stada baranow...poza tym ok... tylko znoiw wszystko podrozalo. kebeb juz kosztuje 10 zl, piwa nie sprawdzalam ale 7 to na bank i to gdzieniegdzie...
 
reklama
Do góry