reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
czuje czuje ze sie nie udalo!!:-p:confused2:

dzieki, tez mi podobaja... kupilam w zwyklastym sklepie bez nazwy hahahhaha:-D


a hanka dostala milion zyczen i nawet nie raczy zajrzec!!!! pewnie gdzies lezy w polu nawalona!! hehehehe:laugh2::laugh2:
w zwyklym sklepie??chyba nie taki zwykly,skoro taki fajne butki tam maja?
a moze chciaz podasz nazwe/firme butkow
 
Szafirku wyniki betki mam jutro o 18stej mam dzwonić. chyba o***ieje do jutra bo @ nie ma do tej pory a jutro mam 41dc normalnie szok co sie ze mną podziało.
 
Dziewczyny - ja zmykam - Marzenixx jeszcze raz - trzymam kciuki, by @ nie przyszła:tak:
Zaniepokojona - za Ciebie to trzymam przez najbliższe 9 miesięcy;-)

Dobranoc
 
w zwyklym sklepie??chyba nie taki zwykly,skoro taki fajne butki tam maja?
a moze chciaz podasz nazwe/firme butkow
na butkach napisane OXY'S (specjalnie sprawdzilam ):-D kupilam je za 70 zl:tak:
Dziewczyny - ja zmykam - Marzenixx jeszcze raz - trzymam kciuki, by @ nie przyszła:tak:
Zaniepokojona - za Ciebie to trzymam przez najbliższe 9 miesięcy;-)

Dobranoc

za mnie kochana niepotrzebnie piastki cisniesz ale dzieki:-D
 
witaj kropeczko , ja tylko na sekundke.....
wczoraj ogladalam program , gdzie facet mial (przez zly tryb zycia) 92 % uszkodzonych plemnikow a wlasciwie ich glowek.... lekarze-specjalisci powiedzieli ze jest duza mozliwosc ze dzieci poczete moga sie miec wady genetyczne..... nie chce cie straszyc i smutac ale odrazu mi sie to nasunelo po twoim pytaniu.... wiec moze skontaktuj sie z jakims specjalista niech moze cos dokladniej powie....

buziaki :*** ja uciekam bo musze wkoncu prace dyplomowa napisac...

Marzenixx dziekuje za info...no to widze ze sie pieknie porobilo...normalnie jakos jeszcze w to wszystko nie wierze i mam nadzieje ze po powtorzeniu badan wyniki wyjda lepsze...bo teraz maz bral antybiotyk i leki na zoladek 3 m-ce 9jest jeszcze w trakcie leczenia)....ale penwie nie mam sie co ludzic, co??? peniw i tak nie uda nam sie...
cholerka!

kropeczko kochana dobrze ze kolanko nie boli co do pozostalych twoich pytan to niestety nie znam sie na tym
:)

Sisi-widze ze ty to masz napiety grafik do granic mozliwosci!!!! No ale te urodzinki rzmia calkiem fajnie...u kogo masz imprezke przyznaj sie!

:sorry: oj kochana ty moja :-) no czuje sie ciutek zdupnie przez serducho (chyba alergia tak je pobudza + znerwicowanie tym zie sie ono pobudza) :confused2:
jestem od wielu lat pod opieka kardiologa ale dopiero teraz musialam zacza sie faszerowac lekami :confused2: i na serce i na uspokojenie w ogole! :zawstydzona/y: ale jakos to bedzie w koncu co nas nie zabije to nas wzmocni!!!! :tak:

a tak na marginesie znaczie jakies sposoby na lekkie podwyzszenie tetna ??? mam wlasnie 58-62 ciutek malo - chyba se po schodach pobiegam :-):-):-)

Koniaczek...podobno:-)
Eve-no to faktycznie masz przeprawe z pikaweczką...a jak wyszly ci te badania na potas i reszte???
mam nadzieje, ze masz dobrego lekarza pod reka i zajmuje sie Toba jak trzeba! Moze ty byc slonce na jakies jogi itp sie zapisala, to wycisza i moze by troszke te kolatania uspokoilo...?
Buziaki i zdrowenka duzo ci zycze!

już wróciłam i składam raport.

Kropeczko ja zrobiłam juz 2 testy i wyszły negatywne a @ dalej nie mam i dlatego betkę zrobiłam dzisiaj bo do lekarza dopiero po niedzieli sie dostanę
??

Zaniepokojona...no ciekawa jestem jaka ta twoja betka bedzie-3mam kciuki!!!! moze jednak sie udalo?
A z praca...no tak to bywa-sami nie wiedza jak czlowieka traktowac trzeba a codow wymagaja....nie martw sie-trafi swoj na swego!
:-)
Będzie Kinga :-D:-D:-D
;-)

CUDOWNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratuluje kochanie!!!!!!!!

Kropeczko, ty silna kobitka jesteś to z mamą dasz radę i z operacją także:-) Musisz się tez troszkę oszczędzać...

Ja na razie czekam na @.. I nie mówię tak kokietując, tylko nie mam jakoś nadziei że nasze serduszkowanie zaowocuje:-( Żadnych objawów...

Męża muszę zabrać. Rozmawialiśmy już na ten temat. Tylko, ze na razie nie bardzo mamy kiedy. teraz jak przyjedzie to też nie na długo. A przed badaniem ma podobno się wstrzymać od wydalania spermy przez 4 dni chyba:baffled:... A jak się tu wstrzymywać jak przyjedzie po 4 tygodniach:-D

Kropeczko, musisz się po prostu z lekarzem skonsultowac...

!!!
zajaczku-
ad 1-nie bardzo sie moge oszczedzac, bo mam dom czaly i mame na glowie, ale nie jest zle...daje rade:-)
ad 2 -nie gadaj glupot-ja juz wiem, ze beda skakaly w maju male zające i juz...kic, kic, kic....po takich gwaltach i ekscesach 9a raczej sekscesach) to udac sie musialo-3mam kciuki!!!
ad3 -jak jakims cudem nie wyjdzie teraz to zabieraj m do pokoiku i niech sie bada...ja w zyciu nie przypuszczalabym ze takie jaja wyjda w badaniu mojego...jak mowilam, zrobilismy to dla picu-zeby bylo z glowy, a bardziej nawet po to, zeby sie upewnic ze jest ok a problem jedyny to moj niski progestreon...a tu co! zdziwko wielkie....
ad4-no wiem, trzeba isc do lakarza z tymi wynikami, ale do gina czy do androloga od razu? jak myslicie????

W, kropeczko- masz kochana tutaj link do forum, wypowiadaja sie tam dziewczyny ktorych mezowie maja zla marfologie plemnikow, moze dowiesz sie czegos konkretnego Nasz Bocian - Strony o Rodzinie - Forum


Uciekam lezec, papa

Lilu-dziekuje kochanie bardzo!
A jak Twoj Tatko?
Co uCiebie?

heia..a ja nadal wyczekuje @ no juz przyjdzie cholera!!!
Juz 3 dni opozniona...w nastepny czwartek do kliniki jedziemy...jakos nie wiem cos musialo sie poprzekrecac:-(zawsze mam co 30 dni a teraz dupa...test negatywny..czekam do soboty i robie nastepny....przyjdz..przyjdz@@@:-)))

Babo-bedzie dobrze...spokojnie!!!! cos sie niecierpliwa zrobilas chyba ostatnio...:-)



Jakieś takie mam przeczucie, ze w ciąży jestem, ale to tylko takie przeczucie;-) Jutro powinnam dostac @ teoretycznie ale jeszcze testu chyba nie zrobie. Poczekam parę dni. Bo 28dniowe cykle mam od stycznia a wczesniaj miałam 30.

Aga-przeczucia czasem sie nie mylą-oby tak bylo i u ciebie!

na co liczyć...:-( dziś 27dc....A tak właściwie to mam takie głupie pytanie... od kiedy zaczynacie liczyć 1 dc...od plamień czy od pierwszego dnia silnego krwawienia? bo ja mam ciągle z tym problem- czy dużo upławów ( nie do końca takich krwawych) to jeszcze stary cykl czy już nowy???

Karo85-zawsze kochanie 1y dzien nowej @ to 1 dzien krwawienia, plamienie zalicza sie jeszcze do starego cyklu.

w poniedziałek jestem umówiona do nowego gina w klinice leczenia niepłodności...mam nadzieję na profesjonalne podejście do tematu... Zrobię jeszcze raz badania hormonalne i chciałabym wreszcie mieć pożądny monitoring...

Masz racje-nie ma to jak komplet badan i poznanie siebie od srodka! trzymam kciuki by szybko ci sie udalo....a dlugo juz sie starasz o maluszka?

Hola hola....

Takie obawy to trza miec 20 lat temu. Tera jest cywilizacja tak zwana i nie ma co kropeczki straszyc.


Kropeczko kochanie
Nic sie nie boj. Wady genetyczne kazdy moze miec. Fakt ze uszkodzony plemnik sie do tego przyczynia, ale wlasnie dlatego wymyslili madrzy ludzie IMSI. Ta metoda wyklucza uszkodzone plemniki z zaplodnienia, wiec nie boj nic. Macie troche tych dobrych plemniczkow wiec jest z czego wybrac.


buziaki

Lolitko-dziekuje kochanie!!!! ja sie moze nie wystraszylam tym co napisala Marzenixx ale pomyslalam, ze w takim razie ja sie na bobaska raczej nie bede pisala., a juz na pewno nie metoda naturalna...
jezu-sama juz nie wiem...ja myslalam ze jest moze jeszcze jakas szansa na naturalne poczecie zdrowego bobaska, a tu od razu mnie na inseminacje czy jeszcze inne cos wysylacie...
Boze-dziewczyny-ja naprawde teraz zaczynam sie tego bac.

jaj jej nie strasze, bo to nie ja wymyslilam. pozatym ja nie mowilam o zabiegu kiedy mozna wydobyc tzn oddzielic dobre plemniki od zlych tylko o tym ze moiwli specjalisci w tym programie ze podczas naturalnego poczecia moze dojsc do wady plodu. Kropeczka sie pytala wiec napisalam co sie sama dowiedzialam.
Kochanie-dzieki ze napisalas...ja pytalam z ty znalas odpowiedz. wlasnie mike to zastanawialo, czy jak uszkodzony plemnik (glowka) zaplodni komorke to moze byc wada genetyczna dziecka...tak wydawalo mi sie na logike ze sie dzieje w naturalnym poczeciu i odpowiedzialas na moje pytanie-nie sa to dobre wiesci ale prawdziwe-dziekuje.

Kropeczko dobrze,ze wrocilas juz do nas :-)co do plemniczkow,to rzeczywiscie niezle zdziwienie i to niestety nie pozytywne :-( kurcze,musicie pojsc do lekarza z wynikami.ciekawe co powie.Trzymam mocno kciuki,zeby jednak natura zrobila swoje!Jestes tu nasza podpora,wiec teraz my bedziemy Cie podtrzymywac na duchu!!Bedzie dobrze i juz niedlugo bedzie malutka kropeczka i to nie jedna!!!! Teksnilysmy za Toba!!!!
.

dziekuje bardzo Szafirku! Kochana jestes-bardzo!!!!
 
Dzięki kochana ale jakoś wszystko idzie pod górę, po pierwsze wczarajsza wizyta mnie wkurzyła bo spodziwałam się więcej a tu na prawym jajniku 2 pecherzyki 14,6 mm i 12,7 mm a na lewym same 10 mm , zawidłam się że takie małe a z drugiej strony pecherzyki rosną ok 2 mm na dobę to jutro powinien mieć prawie 19 i dostanę zastrzyk (pregnyl) zaczynam znowu panikować... ale tłumaczę sobie ze przecież ja mam cykle 30 dniowe ?! sama nie wiem boję się że jutro bedzie za mały pęcherzyk i wszystko się popieprzy... A w dodatku IUI będzie wykonywał inny lekarz ( weekend majowy).
Trochę się wyżaliłam....

Martynko-bedzie dobrze! pecherzyki w pore urosna, a nowy lekarz nie znaczy gorszy...wszystko bedzie dobrze-cale forum mocno sciska kciuki za Ciebie!!!! Nie boj sie kochanie!!!!!!!!!

wlasciwie to jutro ale pewnie nie bede musiala, bo dokladnie czuje ze @ nadejdzie i to pewnie jeszcze dzis w nocy....

Nie nadejdzie, nie nadejdzie-oby sie udalo Marzenixx!!!!!

do tego zjadlam naraz 2 lody, batonikam i ciagle na cos mam ochote....

No....objawy czysto ciązowe;-):-)

Witajcie lasencje !!!

Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :-)
Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)

Na przezierność karkową idę po 11 maja - moge przyjść z mężem :-D:tak:

Duphaston mam brać jeszcze 2 tygodnie i odstawić.

Jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa !!!!!!!!!!

Olica-piekna dzidzia!!! Super wiesci i gratuluje ci serdecznie kochanie!!!!!!!!!!!!
4,5 cm...normalnie rosnie jak na drożdzach:-)
 
dziewczyny jak to jest z tą betką bo tak czytam o tym i wychodzi ze dopiero 3 tydzień ciaży jest uwzgledniony czy jakos tak że wtedy jest poziom taki ze wskazuje na ciaze?? a ja dzis mam 4 lub 5 (bo raz mam 35 a raz 36 dniowe cykle) dzień jak mi sie spóźnia @ czy beta napewno wykryje fasolkę?/
pewnie uznacie ze mam paranoję ale co tam zapytać wole niz sie gnębić tym.
 
reklama
kropeczko kochana nie denerwuj sie na zapas , naprawde nie ma po co, idz do lekarza niech ci powie co i jak..... a tak wogole to sobie mysle ze lepiej ze wiesz jesli tak jest i np pojdziecie na IUI to przynajmniej dzieciątko bedzie zdrowe, a jakbys nie wiedziala to nawet n ie chce o tym myslec..... tak mialo byc sloneczko wiec sie nie smutaj...
ja tez niedlugo ide z malzem na badanie nasienia i wole wiedziec jesli cos jest nie tak:tak:
buziolki dla ciebie :*** az z koszałkowa!!!:-D
 
Do góry