reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Mi juz glowa peka, siedze od 10 rano i poprawialam caly pierwszy rozdzial pracy dyplomowej, bo po dostosowaniu interlini i marginesow wszystko mi sie rozwalilo:-( mialam zaczac pisac 2 rozdzial ale juz nie mam sily.......
do tego zjadlam naraz 2 lody, batonikam i ciagle na cos mam ochote....
 
reklama
Witajcie lasencje !!!

Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :-)
Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)

Na przezierność karkową idę po 11 maja - moge przyjść z mężem :-D:tak:

Duphaston mam brać jeszcze 2 tygodnie i odstawić.

Jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa !!!!!!!!!!
 
Witam!!
Zaniepokojona przykro mi i jazda do lekarza bo coś musiało się poprzestawiać w organiźmie!:baffled:
A i 2 IUI w piątek!:happy:

trzymam kciuki martynko za IUI napewno się tym razem uda:tak::tak:
napewno wybiorę się do gina jak tylko będe po @
Witajcie lasencje !!!

Wróciłam z USG.
Dzidzia robiła fikołki-szokujący widok :-)
Ma 4,5 cm (skończone 11 tygodni i 1 dzień)

Na przezierność karkową idę po 11 maja - moge przyjść z mężem :-D:tak:

Duphaston mam brać jeszcze 2 tygodnie i odstawić.

Jestem taaaaaaaaaka szczęśliwa !!!!!!!!!!
ja sie ciesze razem z tobą :tak::-)
to musiał być świetny widok taki maluszek ruszajacy sie w twoim brzuszku
ale ja się nie mogę doczekać takich przeżyc
 
Witajcie Dziewczyny:-)

Szafirku - niestety tak to jest z tą chorobą - ale ciąża jest mozliwa i tego się trzymam:tak:

Marzenixx
- ja wierzę, że sie udało - właśnie dlatego, że nic nie czujesz:tak:

Kropeczko - dobrze, że z mamą i kolankiem troszkę lepiej - pomalutku do celu;-)

Olica - ale masz kawał groszka pod serduchem - i w dodatku fika:-)

Babo i zaniepokojona - nie ma @ jest nadzieja:tak::-):tak:

Domelko - szybciutko umawiaj się na usg i lecz, wcześniej będziesz mogła się starać:sorry:

Martynko - do piątku trzymam za IUI a od piątku za zagnieżdżanie:tak:

Hanka - ty stara doopo - mocno ściskam i życzę spełnienia marzeń szczególnie fasolkowych - witaj w gronie "ryczących 30-tek":-):rofl2::-)

pozdrawiam wszystkie dziewczyny - Kinguś, Zajączka, OlęPM, Eve, Kroptusię, Karolę.De, Lilu, Czarnuszkę, Emmę, Karo85, Kankagan, Patrysię, Agniesiak, Loree, Gosię, Wikulę, Romkę, Makaronkę i przesyłam buziaki:eek:
 
Ostatnia edycja:
Eve moj brat mial takie kolatania serca i cisnienie na tle nerwowym (ma tez wypadanie platka,ale to ma podobno polowa ludzi) i po kilku miesiacach na lekach ustapilo,ale nie wiem,jak te leki maja sie do staranek :baffled::baffled:wiem tylko,ze strasznie go to wymeczylo,bo jego lapalo zawsze wieczorem i nie mogl przez to spac:eek:
trzymam kciuki,zeby bylo ok.

Czarnuszka nie smutaj sie,z facetami tak bywa...najwazniejsze,ze wiesz,ze Cie kocha,a Ty jego...troche do tego wspolnych checi i bedzie ok :tak:

Gosiu przytulam mocno z powodu @

Zaniepokojona jak tam betka???Kiedy wyniki?Bo ja zaczynam juz byc zaniepokojona!

Emma grtulacje ciociu!!!

Lilu zdrowka zycze Slonce:-)

Kingus i Kropeczka dzieki za wiare i cieplutike slowa:tak: od razu mi lepiej

Makaronka nie stresuj sie.Przeciez umiesz strzelic lodzika jak sie patrzy ;-);-) a moze sie myle??:-p

Kulaszusza,ale masz slodkiego robaczka!!!

Marzenixx zajebiste buciki!!Gdzie takie dorawalas?ja tez chce!

Loree lubie takie same filmy jak Ty! Horrory i psychologiczne.

cdn.
 
Kropeczko dobrze,ze wrocilas juz do nas :-)co do plemniczkow,to rzeczywiscie niezle zdziwienie i to niestety nie pozytywne :-( kurcze,musicie pojsc do lekarza z wynikami.ciekawe co powie.Trzymam mocno kciuki,zeby jednak natura zrobila swoje!Jestes tu nasza podpora,wiec teraz my bedziemy Cie podtrzymywac na duchu!!Bedzie dobrze i juz niedlugo bedzie malutka kropeczka i to nie jedna!!!! Teksnilysmy za Toba!!!!

Hanka 100 lat,no i tych trojaczkow,skoro juz slowo sie rzeklo;-)

Agniesiak trzymam kciuki!Takie przeczucia czesto sie sprawdzaja!Potwierdzi to Kulaszusza

Martynka w piatek jest wolne,wiec bede trzymac za Ciebie kciuki od rana!!

Olica to niesamowite jak ta fasolcia szybko rosnie!Juz taka ogromniasta jest!

Czesto piszecie,ze nie dogadujecie sie lub klocicie z waszymi facetami.Ja dogaduje sie rewelacyjnie,swietnie sie rozumiemy,mimo ze pracujemy razem,wiec widzimy sie non stop,ale....w pracy tak mnie szef wkurwia,no nie moge,od 2 dni mi robi takie jazdy,ze przez caly dzien mi sie rece trzesa z nerwow,nie wiem,czy dlugo tak wytrzymam...to jest mobbing,nie raz juz sie poryczalam przez niego...dzis to nawet nic nie zjadlam przez caly dzien,dopiero teraz o 18.
przepraszam,ze Wam truje,ale musialam sie wyzalic,a moj M jest sflustrowany,ze musi na to wszystko patrzec i nie moze nic zrobic,wiec go nie dobijam.
 
Czesc moje kochane!witam sie wieczornie(kurcze nie mam wogole czasu na pisanie)i juz zabieram sie do czytania,ale zaleglosci i tak nie nadrobie,no moze chociaz z dzisiejszego dnia.:-):-):-):-):-):-):-)
 
no i umowilam sie do gina na 9 maja.pojde z moimi wynikami.
tylko,ze ja tu w wawie nie mam spawdzonego lekarza,wybralam jakogos ze stronki znany lekarz...moze ktoras z Was ma kogos godnego polecenia z wawy i zeby pracowal w szpitalu (mysle o prowadzeniu przyszlej ciazy)
 
reklama
Marzenixx - ja wierzę, że sie udało - właśnie dlatego, że nic nie czujesz:tak:
czuje czuje ze sie nie udalo!!:-p:confused2:
Marzenixx zajebiste buciki!!Gdzie takie dorawalas?ja tez chce!
.
dzieki, tez mi podobaja... kupilam w zwyklastym sklepie bez nazwy hahahhaha:-D


a hanka dostala milion zyczen i nawet nie raczy zajrzec!!!! pewnie gdzies lezy w polu nawalona!! hehehehe:laugh2::laugh2:
 
Do góry