reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
Martynka


Jejka, to juz za 2 dni. Kurde...bede tak monco zaciskac kciuki az krew po rekach sie bedzie lala z bolu :-)
Dzięki kochana ale jakoś wszystko idzie pod górę, po pierwsze wczarajsza wizyta mnie wkurzyła bo spodziwałam się więcej a tu na prawym jajniku 2 pecherzyki 14,6 mm i 12,7 mm a na lewym same 10 mm , zawidłam się że takie małe a z drugiej strony pecherzyki rosną ok 2 mm na dobę to jutro powinien mieć prawie 19 i dostanę zastrzyk (pregnyl) zaczynam znowu panikować... ale tłumaczę sobie ze przecież ja mam cykle 30 dniowe ?! sama nie wiem boję się że jutro bedzie za mały pęcherzyk i wszystko się popieprzy... A w dodatku IUI będzie wykonywał inny lekarz ( weekend majowy).
Trochę się wyżaliłam....
 
Martynka


Przypomnij mi - bralas clo ? Takie same dawki jak ostatnio ?

Nie panikuj slonko. Nie liczba, ale jakos sie liczy....wystarczy jeden a dobry. 19-20mm jest super, wiec bedzie dobrze. Pozniej sie tylko staraj zrelaksowac zeby ladnie sie wszystko zagniezdzilo.

I teraz tez sie relaksuj, coby zaklocen w organizmie nie bylo. Nie uzywaj tez zadnych perfum po IUI do tesciora....
 
Dziewczyny a ile czekałyście zanim gin podjął jakieś konkretne działania czyli badania, wprowadzenie clo, duphastonu i całej reszty?
Ile cyklów minęło?
 
reklama
No prosze a ja mam fuuul białego śluzu:szok:mam nadzieję ze nie na @ bo miałam zawsze ale to tak z dwa dni przed nią a tu tyle i bialutki:eek:hmm.........daje do myślenia i ten brzuch pobolewający:eek:ale cycuchy nie bolą raz to było tak z kikla dni temu że jakby mi sie tak ściągały uczucie mleka zbierającego:-Dno i na tyle:zawstydzona/y:kurcze czy ja się za bardzo nakręcam ja chce mieć dzidzie drugą i może dlatego tak się nakręcam bo w sumie to są objawy na@ i troszeczke na fasolke co i też mam jeszcze troche do testowania a ja tu już o objawach eeeeeeeeeeee dam sobie lepiej spokuj:tak:
 
Do góry