reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dobrej nocy Patusiu!!
ja też już uciekam wypłakać sie w poduszke!!

Kochana, ty się tak nie martw, faceci to pojęcia nie mają przez co my przechodzimy i jak się wydają niewrażliwi to głównie z niewiedzy a nie z natury,:confused2:
ja po ostatnich staraniach na tydzień przed testowaniem byłam spięta, zdenerwowana i nieprzyjemna (ze stresu), M nie odczytał sygnałów a u mnie stres rósł:no:,
ja w końcu nie wytrzymałam i wieczorem rozryczałam się bo test (beta) wykazał <1 no i tak ryczałam przez 90 minut.... jemu w rękaw, baaaaardzo to uzdrowiło relacje między nami, on nie do końca zdawał sobie sprawę jak to WAŻNE było dla mnie....
patrzył na mnie jakbym z księżyca spadła a rozmawialiśmy wcześniej o tym kilka razy:eek::eek::eek:
oni są jednak z Marsa, nie do końca rozumieją co się do nich mówi....
My Cię ty wszystkie jak jeden mąż:-) przytulamy i rozumiemy:tak:
 
reklama
Olapolap mam nadzieje,ze z M sie ulozy.Moze on potrzebuje byc wyspany,zrelaksowany itd.

Hanka idz do ojca,zdobedziesz doswiadczenie,a pozniej znajedziesz prace o ktorej marzysz,zawsze to lepsze niz sprzedawanie buziakow po 10 zl jak planowalas :-p
Marzenixx spoznione zyczonka imieninowe!!

Patrysia witamy
ja lece do lozia,bo jutro bede miec oczy na zapalki
papa
 
no hej dziewczyny - ja znow po nocy zamiast spac to BB czytam... jutro sie ustosunkuje do waszych postow
Teraz chcialam tylko powiedziec ze @ dalej nie ma wiec udalo mi sie zrobic te badania z wymazu z szyjki i prolaktyne - no i prolaktyna wynosi 12,6 gdzie nrma jest 2-25 czyli mam wynik ksiazjowy...teraz ide spac bo ograniczam kawe i juz mi oczy same zasypiaja
 
"Nieznajomi". To był film na faktach. Para została zamordowana w domku, gdzieś w lesie i do tej pory nikt nie wie przez kogo. Facet ma ślubie znajomych oświadcza się swojej dziewczynie. Przygotował jej też niespodziankę- kolację w domku z dala od ludzi.Nie sądził,że ona nie zgodzi się na zaręczyny. No i tacy pokłóceni siedzą sobie w tym domku. Potem ktoś dzwoni do drzwi, niby pomylił domy. Później ich nachodzi,śledzi, straszy, na końcu zabija. W ostatniej scenie, jak już wiedzą,że nie przeżyją , dziewczyna zakłada pierścionek na palec. Strasznie się wtedy poryczałam. Masakra jakaś. Akcja filmu bardzo wolna- para jest pokłócona i nie rozmawiają ze sobą. Ale tak trzyma w napięciu,że nie da się wytrzymać. Zaraz po obejrzeniu tego filmu kupiliśmy dom. Ja nie chciałam tam zamieszkać. Kupilismy dlatego wiekiego psa:tak:



Ja od wczoraj jem dużo mniej niż dotychczas, więc proszę tu nic takiego nie pisać! A już na pewno nie o żadnych słodkościach!




Halo!!! Co to za negatywne myślenie? Że niby dlaczego ma być źle?
Zawsze tak czarno wszystko widzisz kochana?



Ktoś kiedyś tu na forum pisał,że M oddał nasienie do kubeczka w....samochodzie. Nie trzeba jechać przez całe miasto z kubeczkiem , zwłaszcza jeśli można nie zdążyć. Można w jakimś ustronnym miejscu oddać plemniczki do kubeczka -ale na tyle blisko kliniki,żeby tam na czas z nimi dojechać. No i M nie będzie się stresował,że musi w klinice, gdzie wszyscy patrzą. W aucie możecie pomóc swoim M w oddaniu plemniczków, myślę,że powinno im się to spodobać. ;-) Co wy na to?
Też oglądałam "nieznajomych" Br..mroczna historia.Ja nie lubię takich filmów po prostu się boję ale czasami nie mam wyboru ponieważ często chodzimy do naszych znajomych na wieczory filmowe oni mają projektor i super się ogląda jak w kinie.
Z takich filmów ostatnio oglądałam Hostel 1 też na faktach o polowaniu na ludzi.Oglądałam też Reca br...
Co do oddania plemniczków do kubeczka w samochodzie to też może być problem w centrum Warszawy:-D No i ten mój to wstydliwy jest jak mu się chce siusiu i czasami nie ma gdzie to jest problem bo on tak byle gdzie nie zrobi.:happy:

ja też oglądałam ten film i był super:tak:tylko wkurzało mnie jak to we filmach że po co on ją zostawił po pukaniu takim bo przed tym jak on se gdzieś pojechał to właśnie były już takie stukania do drzwi i takie juz do myślenia gadki wydobywające się za nich ja bym nigdy niechciałą zostać sama i wogóle bym niezostawiła ukochanej osoby no ale jak to już bywa w tych filmach,ale jest super polecam:tak:ps.mykam robić lulu papasiu:-)
Tak jak to w filmach komórki nie działają itp.Smutno mi też było jak zastrzelili swojego przyjaciela.

dobrej nocy Patusiu!!
ja też już uciekam wypłakać sie w poduszke!!
Jak samopoczucie dzisiaj? Czasami dobrze jest się wypłakać to pomaga.:tak:

no hej dziewczyny - ja znow po nocy zamiast spac to BB czytam... jutro sie ustosunkuje do waszych postow
Teraz chcialam tylko powiedziec ze @ dalej nie ma wiec udalo mi sie zrobic te badania z wymazu z szyjki i prolaktyne - no i prolaktyna wynosi 12,6 gdzie nrma jest 2-25 czyli mam wynik ksiazjowy...teraz ide spac bo ograniczam kawe i juz mi oczy same zasypiaja
O to bardzo ładne wyniki Gosiu.:-)
 
Witam sie z ranka!!
dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dzisiaj już mi trochę lepiej wypłakaław wszystkie żale.
Dziś jest mój 40 dc a@ jak nie było tak nie ma:confused2:
życze wam wszystkim miłego dnia
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!
 
hej hej

witam sie środowo;-)
u mnie dzis tempka spadla, wiec @ sie zbliza.... ale oczywiscie mimo iz wiem ze nic z tego to czlowiek glupi i potrafi sie nakrecic za byle co..... daje wam link do wykresow ktory dostalam od kingus, to sa wykresy ciązowe i jak widac i tempka byla spadająca i ciąża byla więc jak dla mnie to czarna magia:eek:

mamo.tato - Artykul - Pokaż&
 
zastanawiam sie nad betką bo będe dziś w tej przychodni co robią i nie wiem czy sobie nie zrobie bo chcę już mieć pewnosć ze to nie fasolka a tak to mi w głowie siedzi że może jednak a jak zrobę betę to pewnie zaraz @ przyjdzie i zacznie sie nowy cykl i nowe staranka bo te 40 dni to już bardzo dużo
 
uwaga !! uwaga!! dzisiaj nasz Hanka ma urodziny , i to chyba 30-ste także piekny okrągły wiek!!! a więc....

sto lat! sto lat! niech zyje zyje nam!!! sto lat sto lat!!! niech zyje zyje nam!!!!!!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry