reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

to ja sie szykuje i jadę na rozmowe i robie tą betkę będę pewna i pójdę do gina zeby mi tą @ wywołał albo coś bo jakieś rekordy długości cyklu bije
 
reklama
DLA HANKI PIOSENKA Z TAŃCEM POŁĄCZONA:
PIĘĆDZIESIĄT LAT PIĘĆDZIESIĄT LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM:-D:-D


Żartowałam;-)

Haniu, spełnienia wszystkich marzeń a przede wszystkim tego najważniejszego!!! jesteś świetną Babką i tak trzymaj!!!!
 
Witam babeczki kochane
Piękny dziś dzień, dobrze,że mam wolne. Jak M wróci to wyciągnę go na rower! Ciągle jeszcze mam ochotę się odchudzać. To już 3 dzień, jak na mnie to niezły wynik:-D


Karola Faktycznie oddawanie plemniczków w centrum warszawy może być swego rodzaju ekshibicjonizmem, ale chyba macie tam jakieś ustronne miejsca? Jak M się wstydzi to nie musisz przy tym być! A soją drogą to nie jest sprawiedliwe! Faceci wstydzą się oddać nasienie a my musimy leżeć w czasie porodu kilka godzin z nogami w górze. Przychodzi milion osób, każda tam sobie patrzy i wkłada łapska. :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Eve chyba uspokoiłaś się po tej wizycie u lekarza? Ja się na tym nie znam, ale chyba jest dobrze?



Witam sie z ranka!!
dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dzisiaj już mi trochę lepiej wypłakaław wszystkie żale.
Dziś jest mój 40 dc a@ jak nie było tak nie ma:confused2:
życze wam wszystkim miłego dnia
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!

Trzymamy kciuki, daj znać jak poszło. Oby nie pytała cię ile mąż i rodzice zarabiają;-)

zastanawiam sie nad betką bo będe dziś w tej przychodni co robią i nie wiem czy sobie nie zrobie bo chcę już mieć pewnosć ze to nie fasolka a tak to mi w głowie siedzi że może jednak a jak zrobę betę to pewnie zaraz @ przyjdzie i zacznie sie nowy cykl i nowe staranka bo te 40 dni to już bardzo dużo

Ja bym zrobiła. Będziesz w końcu wiedziała na czym stoisz. Bo @ może jeszcze kilka dni nie przyjść i ciągle będziesz się stresować. Oczywiście życzę fasolki:tak:

Hanka stara ruro STO LAT!
 
Witam babeczki kochane
Piękny dziś dzień, dobrze,że mam wolne. Jak M wróci to wyciągnę go na rower! Ciągle jeszcze mam ochotę się odchudzać. To już 3 dzień, jak na mnie to niezły wynik:-D
Eve chyba uspokoiłaś się po tej wizycie u lekarza? Ja się na tym nie znam, ale chyba jest dobrze?
wiesz juz wczoraj po poludniu zaczelo mi odpuszczac robilam sobie sama opieprz ze sie nad soba uzalam - pomoglo! :-D:-D:-D:-D:-D a tak na serio to widac te leki ktore bralam tez sa gitus glancus a teraz mam je brac 3 x dziennie wiec juz w ogole moja psycha nie ma sie do czego przyczepic! :-)
a pro po odchudzania przez ten stres to i ja juz 1kg zgubilam! :laugh2: takie mały + tego stresu!
 
WITAM KOCHANE:-)
Witam sie z ranka!!
dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dzisiaj już mi trochę lepiej wypłakaław wszystkie żale.
Dziś jest mój 40 dc a@ jak nie było tak nie ma:confused2:
życze wam wszystkim miłego dnia
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!




kcuki trzymam:tak:i idz na betke będziesz spokojniejsza:tak:a jak tam już z M się ułożyło;-)


uwaga !! uwaga!! dzisiaj nasz Hanka ma urodziny , i to chyba 30-ste także piekny okrągły wiek!!! a więc....




STO LAT!WSZYSTKIEGO NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJLEPSZEGO!:-):-):-)




No a do mnie dzisiaj siostrzyczki przyjeżdzają tak o 11.00 co do was zajże tak po południu:tak:
 
Witajcie:-):-)
Hallo kochane moje:-)
Dwa dni sie opoznia.@..robilam test negatywny:-(
Przytulam

no dokladnie , humorek poprawiony!!:-D a o to fotki :-)
Piękne a ja jeszcze szukam swoich ;-);-)

A ja chipsy wpie.przam.....Cala pake
Też bym zjadła :baffled:

Bylam u endokrynolog.Balam sie,ze wyniki sa zle,ale okazalo sie,ze moze byc i mam zostac przy tej samej dawce lekow,ale......
rozmawialam o planowaniu dziecka,powiedziala,ze mozemy wreszcie sie zaczac starac(to jest pozytyw),bo wyniki sie ustabilizowaly,ale z moja choroba bedzie trudno zaciazyc :-:)-(i zebym sie nie spodziewala,ze bedzie tak hop siup.
Dobrze, że wyniki się poprawiły. Główka do góry uda się :tak::tak:

trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!
Trzymam

ja wczoraj nasiedzialam sie u kardiolog 3 godziny!!!!!!! ale warto wiec czekalam ...
Trzymaj się skarbie ;-);-)

to ja sie szykuje i jadę na rozmowe i robie tą betkę będę pewna i pójdę do gina zeby mi tą @ wywołał albo coś bo jakieś rekordy długości cyklu bije
Koniecznie daj znać.
 
reklama
Haniu wszystkiego czego pragniesz, czego szukasz oraz o czym marzysz. Wielu pięknych chwil, dni, miesięcy i lat. Bukietu kwiatów co dzień, miłego słowa co chwilę oraz szczęścia przez cały czas.
tort.jpg

I torcik :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry