reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Marzenixxx
Ale na tym wykresie nie ma opadajacej tempki....jest powyzej coverline kochania


Hania
Buziaki w dniu urodzinek. 30cha piekny wiek
 
reklama
Cześć Jarzębinki:-)
Jak tam samopoczucie?? W ogóle - kocham was - tylko 5 stron:-D
Halo lesne dziobaki
Co slychowac ? U mnie sie @ zjawila w 26 dc...w zeszlym miesiacu bylo 37dc....rozjazd na maksa
Lolitko, zawsze masz rozjazdy takie duże???
ja jestem, spiewalam sobie :-D
a teraz sie czekolada obzeram:laugh2:

A ja chipsy wpie.przam.....Cala pake
No nieee..... ładnie, a tu człowiek sobie odmawia...:baffled::baffled:
A tak swoją drogą. Widziałam się wczoraj z przyjaciółka. Jak ja zobaczyłam - zdębiałam. Zawsze była pulchna a teraz wygląda jak ja (;-)). M=ówi że niby wagowo nie schudła duzo, ale po ubraniach rozmiar w dół. Nie ćwiczy tylko wykluczyła węglowodany... I już...Zapomniałam spytać jak długo tak robi, ale widziałam ją z jakoś 2/3 miesiące temu to nic na to nie wskazywało (jeszce wpierdzielałyśmy ciastka). Zastanawiam się czy nie zawziąć się i nie robic tak samo. Przynajmniej jak M. nie ma... ale jak tak lubię ziemniaki:-)... Fakt że teraz sezon na warzywka się zaczął i nie są takie drogie...
Witam się po przerwie:-)
mam 200 chyba stron do nadrobienia, wybaczcie, ale nie dam rady tego przeczytac...nie mam kiedy, choc bardzo chcialabym:-)
Kto sie pochwali jakas fasolka???? Na pewno cosik sie wyklulo jak mnie nie bylo, prawda???
Dziewczyny-wczoraj moj m zrobil badania, mam chyba nienalepsze parametry---jesli sie na tym znacie napiszcie co wy na to??? wiem, ze wiele z was spotkalo sie z wynikami bo meżowie sie badali...u nas jest za mala ruchliwosci czesc wiekszosc ma nieprawidlowa budowe, a dokladnie pisze tak:
pozdrawiam wszystkie malpeczki kochane!!! i tesknie bardzo za wami!!!!
Kropeczko!!!! Wracaj tu do mnie!!!! Wpadasz wtedy kiedy mnie nie ma na BB. Zamknę się w sobie i pójdę w cały świat...
Jak się czujesz, jak mama, gdzie jesteś kiedy wracasz????
Odnośnie męża.... przykro mi strasznie:-( Jak on to znósł?? Ja tez się boje o swojego. Ma już 35 lat... Jak zrobie badania i będzie wszystko dobrze (mam nadzieję) to bedzie musiała ię też przebadać....
My tez za tobą tęsknimy!!! Buziole:-)
karola.de a nie mozesz zbadac nasienia inaczej?? ja nie wiem gdie wy chodzicie ale u mnie np gin powiedzial ze jak bede chciala zrobic badanie nasienia to mam kupic kubeczek w aptece rano z malza wycisnąć ile sie da , pojemniczek wsadzic miedzy cycki, bo tam najlepiej utrzymaja temperature i biegusiem do niego z tym na badanko :):-D moj malz jest bardzo zadowolony i chetny do wspolpracy:-D
:-D:-D:-D No nie mogę... Zboczuchy do kwadratu...ale swoją droga mojemu taka zabawa mogłaby się spodobać:-D A wręcz jestem pewna;-) Tylko niekoniecznie w centrum miasta. My musimy jechać z T.M. do łodzi na jego badania:-(
O ja też muszę uciekać.Bo owulkę ma się raz w miesiącu i na teście są dwie krechy:-)
mam nadzieje że wykorzystałaś go na maxa:laugh2:

dobrej nocy Patusiu!!
ja też już uciekam wypłakać sie w poduszke!!
Zaniepokojona!!! Do raportu!! Mów tu szybko Kochanie, czy coś się zmieniło, bo mi już kciuki bieleją:-) Nie smutaj się...
ja po ostatnich staraniach na tydzień przed testowaniem byłam spięta, zdenerwowana i nieprzyjemna (ze stresu), M nie odczytał sygnałów a u mnie stres rósł:no:, ja w końcu nie wytrzymałam i wieczorem rozryczałam się bo test (beta) wykazał <1 no i tak ryczałam przez 90 minut.... jemu w rękaw, baaaaardzo to uzdrowiło relacje między nami, on nie do końca zdawał sobie sprawę jak to WAŻNE było dla mnie....
patrzył na mnie jakbym z księżyca spadła a rozmawialiśmy wcześniej o tym kilka razy:eek::eek::eek:
oni są jednak z Marsa, nie do końca rozumieją co się do nich mówi....
ja tez zawsze byłam dzielna przed M. do bólu, bo widziałam jak on cierpi, jak sie martwi i tak na prawdę nie rozumie dlaczego. Dla niego to było wszystko takie proste - rach ciach i dziecko jest. teraz już wie że nie zawsze jest tak szybko. Dlatego jak przychodziła@ to robiłam uśmiech do złej gry i udawałam że choc ja się nie martwię. Ale raz nie dałam rady... Mieli porzyjść goście a ja ryczałam nad sałatką. M. sprzątał (kochany facet;-)). Jak zadzwonił telefon odebrałam to dopiero zauważył ze coś nie tak. i wtedy powiedziałm o co chodzi i tez się uryczałam mu w rękaw aż mi ulżyło... tylko że teraz nie bede go miała przy sobie jak @ przyjdzie :-:)-(
no hej dziewczyny - ja znow po nocy zamiast spac to BB czytam... jutro sie ustosunkuje do waszych postow
Teraz chcialam tylko powiedziec ze @ dalej nie ma wiec udalo mi sie zrobic te badania z wymazu z szyjki i prolaktyne - no i prolaktyna wynosi 12,6 gdzie nrma jest 2-25 czyli mam wynik ksiazjowy...teraz ide spac bo ograniczam kawe i juz mi oczy same zasypiaja
Rzeczywiście zakaś zagwozdka u Ciebie... Mam nadzieję że wyniko bedą dobre jednak. ..
Witam sie jeszcze raz i miłego dnia życze:happy:
 
Marzenixx - przychylam sie do zdania loliki tempka nieznacznie moze opasc ale nie ponizej lini coverline, napewno zdarzaja sie wyjatki od reguly ale b. zadko :-) wiem bo sama 3 lata prowadzilam obserwacje na tym programie i wierz mi przejzalam miliony wykresow :-) u mnie bylo pare cyklow ze tempka nie spadla a przyszla @ badz spadla i nie przyszla jeszcze 2-3 dni potem wzrosla i @...wazne jest te 18 dni po owu wyzszych tempek mooooooze to dawac sygnal do fasolki a MAGICZNE 21 dni po owu to juz daje do myslenia o ile masz regularne cykle i potwierdzona owu u mnie jak w pysk strzelil temka spadala 15dpo czyli byl to dzien @ i zwykle 1 dzien cyklu potem ale zdarzylo sie ze spadla 17 dni :-)....nie zebym Cie zniechecala mowie z wlasnego doswiadczenia ze nasza temka potrafi zeswirowac...owszem widzialam przypdki wykresow ze byl spadek i nawet @ przyszla 2-3 dni a potem skok temki i zero @ test ciazowy pozytywny ale nie mozna tak myslec bo tak sie nakrecicie ze jak przyjdzie @ bedziecie sie doszukiwac jednak fasolki (hmmmm ja juz tak robilam ... z desperacji :zawstydzona/y:)

Hania - sto lat zycze :-) no i upragnionej fasolki mini hanki pod serduszkiem

Kropeczko - nie pomoge Ci ale dziewczyny co mialy badanych M napewno choc nie wyglada to ksiazkowo ale jak mowi lolitka wazne ze sa plemniczki :-)
 
Dybry! :-)
uwaga !! uwaga!! dzisiaj nasz Hanka ma urodziny , i to chyba 30-ste także piekny okrągły wiek!!! a więc....
No to Haniu wszystkiego najlepszego z okazji 18tych urodzin! :-D:-D:-D:-D:-D:-D i zebyś nareszcie sie ślicznie nam roztyła przez małego rużowego bobaska! :-)
no hej dziewczyny - ja znow po nocy zamiast spac to BB czytam... jutro sie ustosunkuje do waszych postow
Teraz chcialam tylko powiedziec ze @ dalej nie ma wiec udalo mi sie zrobic te badania z wymazu z szyjki i prolaktyne - no i prolaktyna wynosi 12,6 gdzie nrma jest 2-25 czyli mam wynik ksiazjowy...teraz ide spac bo ograniczam kawe i juz mi oczy same zasypiaja
a czemuś ty robiła prolaktyne przez @ prolaktyne robi sie przed owu!!!!! ;-)
Witam sie z ranka!!
dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dzisiaj już mi trochę lepiej wypłakaław wszystkie żale.
Dziś jest mój 40 dc a@ jak nie było tak nie ma:confused2:
życze wam wszystkim miłego dnia
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!
cześć smutasku! :sorry: kciuki za rozmowe oczywiscie zaciskam! a z ta betka może warto jednak!?:eek:

ja wczoraj nasiedzialam sie u kardiolog 3 godziny!!!!!!! ale warto wiec czekalam ... dostalam leki i wyslala mnie na badania ktore dzisiej juz zrobilam i mam krwiaczka pod skora!! :confused2: ale nie boli wiec good! :tak:
podejzenie padlo na:
1. alergie ze to astma mocno oddzialywuje na serce
2. spadki jonow typu potas magnec wapn sod! ktore dzisiej wlasnie sprawdzilam jutro wyniki wiec jakby cos to sie jutro okaze!!! :sorry:
leki biore juz od wczoraj w zwiekszonej dawce i jest dobrze staram sie na razie nie brac uspokających no i zaczynam sie cieszyc w koncu wyjazdem!!! :-)
 
lolitko masz racje oczywiscei juz rozumiem o co chodzi heheh ja poprostu pusta jestem na temat tej wiedzy eheheh , eve mi powiedziala ze ja tez nie mam spadku i tez mam powyzej coverline hehe :):-p
 
Marzenixx - przychylam sie do zdania loliki tempka nieznacznie moze opasc ale nie ponizej lini coverline, napewno zdarzaja sie wyjatki od reguly ale b. zadko :-) wiem bo sama 3 lata prowadzilam obserwacje na tym programie i wierz mi przejzalam miliony wykresow :-) u mnie bylo pare cyklow ze tempka nie spadla a przyszla @ badz spadla i nie przyszla jeszcze 2-3 dni potem wzrosla i @...wazne jest te 18 dni po owu wyzszych tempek mooooooze to dawac sygnal do fasolki a MAGICZNE 21 dni po owu to juz daje do myslenia o ile masz regularne cykle i potwierdzona owu u mnie jak w pysk strzelil temka spadala 15dpo czyli byl to dzien @ i zwykle 1 dzien cyklu potem ale zdarzylo sie ze spadla 17 dni :-)....nie zebym Cie zniechecala mowie z wlasnego doswiadczenia ze nasza temka potrafi zeswirowac...owszem widzialam przypdki wykresow ze byl spadek i nawet @ przyszla 2-3 dni a potem skok temki i zero @ test ciazowy pozytywny ale nie mozna tak myslec bo tak sie nakrecicie ze jak przyjdzie @ bedziecie sie doszukiwac jednak fasolki (hmmmm ja juz tak robilam ... z desperacji :zawstydzona/y:)
wiem wiem kochana, dzieki, juz zauwazylam ze sie mylilam :tak: ale wlasnie dlatego ze ta tempka tak potrafi zeswirowac mam dosyc jej mierzenia i nie zamierzam wiecej mierzyc! koncze na tym cyklu i daje sobie spokoj bo naprawde mam dosc nakrecania sie i szukania igly w stogu siana:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam sie z ranka!!
dziękuje wam dziewczyny za wsparcie dzisiaj już mi trochę lepiej wypłakaław wszystkie żale.
Dziś jest mój 40 dc a@ jak nie było tak nie ma:confused2:
życze wam wszystkim miłego dnia
trzymajcie za mnie kciuki bo mam dzis rozmowe o prace!!
Chyba Betka będzie jednak najlepszym wyjściem... Bo już osiwiałam i zaczynam łysiec przez ciebie:):-)
Marzenixx - przychylam sie do zdania loliki tempka nieznacznie moze opasc ale nie ponizej lini coverline, napewno zdarzaja sie wyjatki od reguly ale b. zadko :-) wiem bo sama 3 lata prowadzilam obserwacje na tym programie i wierz mi przejzalam miliony wykresow :-) u mnie bylo pare cyklow ze tempka nie spadla a przyszla @ badz spadla i nie przyszla jeszcze 2-3 dni potem wzrosla i @...wazne jest te 18 dni po owu wyzszych tempek mooooooze to dawac sygnal do fasolki a MAGICZNE 21 dni po owu to juz daje do myslenia o ile masz regularne cykle i potwierdzona owu u mnie jak w pysk strzelil temka spadala 15dpo czyli byl to dzien @ i zwykle 1 dzien cyklu potem ale zdarzylo sie ze spadla 17 dni :-)....nie zebym Cie zniechecala mowie z wlasnego doswiadczenia ze nasza temka potrafi zeswirowac...owszem widzialam przypdki wykresow ze byl spadek i nawet @ przyszla 2-3 dni a potem skok temki i zero @ test ciazowy pozytywny ale nie mozna tak myslec bo tak sie nakrecicie ze jak przyjdzie @ bedziecie sie doszukiwac jednak fasolki (hmmmm ja juz tak robilam ... z desperacji :zawstydzona/y:)
Kroptusiu, ty jak zwylke wszystko wyjasnisz dokładnie.U mnie tempka wzrosła dzisiaj nieznacznie 36,8. Musze gdzieś zacząć zapisywać... @ przyjdzie koło soboty więc jest jeszcze czas na spadki temperatur:-)
Dybry! :-)
ja wczoraj nasiedzialam sie u kardiolog 3 godziny!!!!!!! ale warto wiec czekalam ... dostalam leki i wyslala mnie na badania ktore dzisiej juz zrobilam i mam krwiaczka pod skora!! :confused2: ale nie boli wiec good! :tak:
To super, że czujesz się lepiej i przede wszystkim nastrój masz lepszy. Nie myśl o chorobie tylko o urlopie... :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry