reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

reklama
dziewczyny kochane ratujcie bo nie mam dziś pomysłu na obiad dajcie jakiś przepis na cos szybkiego a dobrego plissssssss
Makaroni, pierś z kurczaka, marchewka, czosnek (jak lubisz).aaa i curry
Makaron ugotować.
Pierś pokroić, dodac przypraw (jakie lubisz - ja obowiązkowo paprykę ostrą), marchewkę (tak ze 2) zetrzeć na tarce i dodać do podsmażonych piersi. Dusić pod przykryciem ok 20 min., podlewając wodą w międzyczasie wrzucić czosnek (ile kto lubi - ja lubie dużo)i doprawić curry. Jak marcheweczka bedzie miękka spróbować i sobie dosmakować. Przerzucić do ugotowanego i odcedzonego makaronu, dodać masełko (tak z łyżkę) i wymieszać...
Uwielbiam:-):-)
 
WITAM:-)
Z nam juz niektóre osoby z innych wątków:tak:jestem juz troche na tym forum i podczytuje i tu was;-)czy mogłabym się do was dołączyć;-)teraz mamy pierwsze staranka za sobą mam mieć @ 9 maja i zobaczymy czy przyjdzie czy nie,ale mam nutke nadziei że przyjdzie za 10 i więcej miesiecy(doliczam karmienie piersią:tak:)
POZDRAWIAM:-)
No jasne że możesz:-):-):-)
 
WITAM:-)
Z nam juz niektóre osoby z innych wątków:tak:jestem juz troche na tym forum i podczytuje i tu was;-)czy mogłabym się do was dołączyć;-)teraz mamy pierwsze staranka za sobą mam mieć @ 9 maja i zobaczymy czy przyjdzie czy nie,ale mam nutke nadziei że przyjdzie za 10 i więcej miesiecy(doliczam karmienie piersią:tak:)
POZDRAWIAM:-)
co za pytanie jasne że tak
 
I jaki był rezultat? Bo jak pozytywny to zaraz lecę do sklepu i kupię cały wózek podpasek :-D:rofl2::-D
Zapas podpasek i przytulanki w czasie owulacji 6 dni pod rząd i efekt rosnący maluch w brzusiu :-D:-D:-D

dziewczyny kochane ratujcie bo nie mam dziś pomysłu na obiad dajcie jakiś przepis na cos szybkiego a dobrego plissssssss
Mięsko mielone podsmażyć na patelni dodać jogurt, groszek zielony i ugotowany makaron- pycha ;-);-)

Witaj :-):-)
 
WITAM:-)
Z nam juz niektóre osoby z innych wątków:tak:jestem juz troche na tym forum i podczytuje i tu was;-)czy mogłabym się do was dołączyć;-)teraz mamy pierwsze staranka za sobą mam mieć @ 9 maja i zobaczymy czy przyjdzie czy nie,ale mam nutke nadziei że przyjdzie za 10 i więcej miesiecy(doliczam karmienie piersią:tak:)
POZDRAWIAM:-)


hej hej:)))
 
normalnie wscieklica mnie dzisiaj dopadla..

rano musialam isc do urzedu i tuz przed wejsciem patrze stoi kobietka tak moze w 25tc, slicznie wyglada - szczuplutka z brzusiem jak pileczka i.......................pali papierosa i popija go red bullem...no myslalam ze mnie szlag trafi..niewiele brakowalo o bym kobicie tego papierosa na nosie zgasila i polala tym red bullem
 
reklama
Zapas podpasek i przytulanki w czasie owulacji 6 dni pod rząd i efekt rosnący maluch w brzusiu :-D:-D:-D
No to lecimy do sklepu po tampony:-):-):-):-)
normalnie wscieklica mnie dzisiaj dopadla..

rano musialam isc do urzedu i tuz przed wejsciem patrze stoi kobietka tak moze w 25tc, slicznie wyglada - szczuplutka z brzusiem jak pileczka i.......................pali papierosa i popija go red bullem...no myslalam ze mnie szlag trafi..niewiele brakowalo o bym kobicie tego papierosa na nosie zgasila i polala tym red bullem
No nie mogę..... CO za krowa!!!! Powiedziałaś jej coś???????
 
Do góry