reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

witam niebyło mnie trzy dni a tu tyle napisałyście stron że ciężko to nadrobić, ale udało sie:-), a ja w końcu dostałam @:-D ma nadzieje że jak pojde do lekarza to torbiel będzie mniejsza albo niebędzie jej wcale.

trzymam kciuki za testujące dziewczyny:rofl2:
 
reklama
Witam Was dziewczynki i pozdrawiam gorąco!!!
JUZ jestem w drugim trymestrze i jak na razie problemy z bakterią w moczu się nie powtórzyły a ja czuje się coraz lepiej:-) najblizsza wizyta 13 maja i może dowiem się czy to chłopiec czy dziewczynka. Moja córcia bardzo chce iść ze mną zobaczyć na USG dzidziusia:-)
a jak tam wasze fasolki???
Pozdrawiam gorąco!
 
Czesc Czesc....
Wczoraj była u mnie imprezka srebrne gody t6esciow zjechgala sie rodzinka i nawet nie było kiedy tu wpasc :)
U mnie @ jednak.... ale za kilka dni zaczynamy staranka mopze sie uda .....jestem tego pewna!!!! takze moze w lutym 2010 bede drugi raz mamusia :) teraz przydałaby sie corunia :D


Camelia - gratuluje Ci :) ile Twoja coreczka ma latek???? cieszy sie z bracisza albo siostzryczki??? pewnie by wolałą siostre co nie ??:)
 
Majorka na 1.5 tygodnia jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tam jest pięknie, cudownie i w ogóle ohy i ahy.. powiedz kochana gdzie dokładnie sie wybieracie my z M (wtedy jeszcze narzeczonym) byliśmy w Palma de Mallorca.. ale jezdzilismy po całej wyspie wypozyczonym autkiem..

PS nie warto na lotnisku wypozyczac do drogo.. za polowe ceny mozna poza lotniskiem a salonow w Palmie jest mase..


Witajcie dziewczyny! Ja starania mam już za sobą i mocno trzymam za Was kciuki, pamiętam te same emocje... szukając stron o dzieciaczkach natknęłam się na fajną stronkę, która może Wam się przydać. Jest tam zakładka Jak zajść w ciążę. Polecają tam m.in dietę, pozytywnie wpływającą na płodność. Osobiście się do niej stosowałam, a zadziałało chyba wszystko po trochu. Jak byście miały jakieś pytania - będę zaglądać.

Trzymam mocno kciuki i życzę Wam powodzenia!
Kochana gratuluje zaciążenia.. spokojnej ciąży życze..

Mnie tez własnie pobolewa i chyba dupa zbita w tym miesiącu.. A myślałam,że bedzie wspanialy prezent dla męża na druga rocznicę ślubu..:-(
Piersi mnie jedynie z boku bolą i brak u mnie śluzu..buuu, a zawsze przed @ miałam.. Tzn mam znikome ilości ale tam w środku taki biały:eek:
tak jak juz kroptusia powiedziała, ja powtórze.. brak śluzu lub też jego nadmiar to sprawa indywidualna, przykład kroptusia jak juz zaciazyla miała mnóstwo białego śluzu, ja np w ostatnim długim cyklu także miałam mnóstwo białego śluzu a fasolki nie było..
Krzyż to i mnie pobolewał w któryś dzień, ale to na pewno na @:-D
Ja się nie nakręcam. Objawy mam jak na @, tyle,że piersi bolące co przed @ chyba nie było u mnie zaobserwowanym zjawiskiem..:eek: No ale jak już pisałam wcześniej, może coś się mój organiz zmienił:-p
oj nie wiem czy sie nie nakręcasz.. wiem ze trudno sie nie nakręcać, ale sama przeczysz temu o czym piszesz.. poczekaj spokojnie do terminu @ zatestuj jak nie przyjdzie i sie pochwal:)
Czesc Czesc....
Wczoraj była u mnie imprezka srebrne gody t6esciow zjechgala sie rodzinka i nawet nie było kiedy tu wpasc :)
U mnie @ jednak.... ale za kilka dni zaczynamy staranka mopze sie uda .....jestem tego pewna!!!! takze moze w lutym 2010 bede drugi raz mamusia :) teraz przydałaby sie corunia :D
zycze zafasolkowania..


Witajcie kobitki.. cos mnie ostatno forum wkurza daje na pierwszy nieprzeczytany i wywala mnie na przedostatniej stronie.. a zawsze pokazywal ten faktycznie nieprzeczytany post.. a teraz musze wracac co strone szukac gdzie byłam poprzednio wrrrr

poza tym łazieneczka juz przetestowana.. teraz z M miescimy sie oboje w wannie tylko jeszcze wydaje mi sie malo stabilna bo nie zabudowana wiec pobrykac sie bałam.. i poza tym mamy swiatło zdemontowane wiec ciemnosc.. kąpiemy sie albo przy halogenie albo przy lampce nocnej.. tak romantycznie jest:-)
w kazdym razie jeszcze takie niedociagniecia sa (umywalka jeszcze nie zamontowana i to swiatlo) wiec sie jeszcze nie pochwale..

Milego dnia zycze kochane..
 
Naprawdę się nie nakręcam. A że piersi bolą to bolą, byc może przed @ zawsze tak miałam:-p
Wróciłam ze sklepu. Kupiłam już sobie nawet paczkę podpasek i wkladek.:-p
Także Nektarynko.. nie nakręcam się:-D
 
reklama
nie będę się sprzeczać.. w każdym razie ja odnoszę inne odczucie czytając Twe posty.. może to tylko odczucie subiektywne..
i tak Ciżycze zafasolkowania.. aby Ci sie szybko udało..

U nas juz leci 11 cykl bez zabezpieczeń.. a taki co sie faktycznie staralismy to chyba 5
 
Do góry