reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Hej dziewczynki nareszcie przebrnelam przez wsio co napisalyscie co prawda tak po lepkach ale nie dalabym rady inaczej! :confused2: ja moge teraz ciutek mniej bywać na BB mam problemy ze zdrowkiem i dopoki jakos tego nie ogarne to bedzie ciezko a o starankach pewnie bede mogla na jakis czas zapomniec bo bym sie bala nawet tak siebie jak i fasolke narazać .... zobaczymy jeszcze jakie leki mi dobierze lekarz wiec jutro sie okaze... :nerd: czy bede mogla sie starac czy nie no nic nie smece wam dalej :confused2: papapa bede was podczytywac i w razie lepszego samopoczucia sie odezwe! :sorry:
oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!! :sorry:


o jejku a co się stało:-(nie trać nadziei a zdrówka ci życze jak najwięcej:tak:
 
reklama
z ziemniakami znam podobny przepis..

kroimy na plastry, posypujemy przyprawami, smazymy z cebulka i czosnkiem..
do miski wbijamy 4-5 jajek ( porcja na 3 osoby ), rozbełtujemy. wkladamy do tego te podsmazane ziemniaki,mieszamy i spowrotem na patelnie. Smazymy jakies 5 minut jak spos zrobi sie juz stabilny i przewracamy w calosci na druga strone, tak jak omlet jakis ( ja sobie pomagam duza przykrywka ). znowu smazymy az sie zarumieni i wyjmujemy na talerz tak powstaly placek. kroimi na czesci jak okragle ciasto i wcinamy z sosem jakims..
jak sie komus chce pobawic o mozna dodac do smazacych sie ziemniakow jakies warzywka:pieczarki, papryka..
 
przepiesy macie tu pyszne:tak:robie podobne;-)ale ja wam dam tani przepis:tak:WYSTARCZY MIEĆ ZIEMNIAKI,PRZYPRAWY I KECHUP:-Dziemniaki kroimy na plastry i wsypujemy do patelni obsypujemy róz nymi przyprawami(sól pieprz,przyprawa do ziemniaków,pietruszka najlepiej ta w kostce itd.)smażymy od czasu do czasu mieszająć żeby się niepoprzypalały ziemniaczki no i jak miękkie będą to na talerz i kechup na to i mamy tzw.parażonki jest to super np. na piątek syte i tanie a jakie doooooooobre:tak::-);-)

Też znam i często robimy z M bo on uwielbia takie różności:tak:

Hej dziewczynki nareszcie przebrnelam przez wsio co napisalyscie co prawda tak po lepkach ale nie dalabym rady inaczej! :confused2: ja moge teraz ciutek mniej bywać na BB mam problemy ze zdrowkiem i dopoki jakos tego nie ogarne to bedzie ciezko a o starankach pewnie bede mogla na jakis czas zapomniec bo bym sie bala nawet tak siebie jak i fasolke narazać .... zobaczymy jeszcze jakie leki mi dobierze lekarz wiec jutro sie okaze... :nerd: czy bede mogla sie starac czy nie no nic nie smece wam dalej :confused2: papapa bede was podczytywac i w razie lepszego samopoczucia sie odezwe! :sorry:
oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!! :sorry:
Szybkiego powrotu do zdrówka Kochana!:tak: Daj znac jutro co i jak.

z ziemniakami znam podobny przepis..

kroimy na plastry, posypujemy przyprawami, smazymy z cebulka i czosnkiem..
do miski wbijamy 4-5 jajek ( porcja na 3 osoby ), rozbełtujemy. wkladamy do tego te podsmazane ziemniaki,mieszamy i spowrotem na patelnie. Smazymy jakies 5 minut jak spos zrobi sie juz stabilny i przewracamy w calosci na druga strone, tak jak omlet jakis ( ja sobie pomagam duza przykrywka ). znowu smazymy az sie zarumieni i wyjmujemy na talerz tak powstaly placek. kroimi na czesci jak okragle ciasto i wcinamy z sosem jakims..
jak sie komus chce pobawic o mozna dodac do smazacych sie ziemniakow jakies warzywka:pieczarki, papryka..
Uuuoo:happy: Znakomicie brzmi:tak:
Jutro wypróbuje:tak::-D
 
Hej dziewczynki nareszcie przebrnelam przez wsio co napisalyscie co prawda tak po lepkach ale nie dalabym rady inaczej! :confused2: ja moge teraz ciutek mniej bywać na BB mam problemy ze zdrowkiem i dopoki jakos tego nie ogarne to bedzie ciezko a o starankach pewnie bede mogla na jakis czas zapomniec bo bym sie bala nawet tak siebie jak i fasolke narazać .... zobaczymy jeszcze jakie leki mi dobierze lekarz wiec jutro sie okaze... :nerd: czy bede mogla sie starac czy nie no nic nie smece wam dalej :confused2: papapa bede was podczytywac i w razie lepszego samopoczucia sie odezwe! :sorry:
oczywiscie trzymam kciuki za wszystkie testujące!!!! :sorry:
Eve co sie dzieje slońce?? mam nadzieję że to nic poważnego!! szybko wracaj do zcrówka i do staranek!!
 
reklama
Do góry