reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Dziewczyny wlasnie dzwonil do mnie maz.dzwonil juz do swojego lekarza i WYNIKI SA KSIAZKOWE:-D ,ale sie ciesze.no to chyba jednak problem stanowi moj progesteron(wszystko wskazuje na to,ze jest za niski),ale na pewno dowiem sie 26 maja u pani gin.zaniepokojona,ale nas trzymasz w napieciu.my tutaj wszystkie czekamy na dobre wiadomosci,zycze dwoch II.zajaczku dziekuje,ze ty zawsze o mnie pamietasz,musisz byc bardzo kochana osobka.pozdrowka;-);-);-):tak::tak::tak:
super wiadomosci Emma bardzo sie cieszę teraz tylko popracujesz nad progesteronem i fasolka do was zawita szybciutko:tak:
nie dziękuję i jutro dam znać co i jak no chyba ze mnie @ wyprzedzi

zaniepokojona my tu mamy przyklad - Kingus jak zrobila pierwszy test wyszedl negatywny dopiero pozniej wyszedl pozytywny takze nie ma co sie zalamywac!!bedzie dobrze!!
ja to wszystko niby wiem ale i tak nie wierze że to mnie też spotka
 
reklama
Kroptusiu, ty silna kobitka jesteś:-) to i Junior też:-) bardzo się cieszę że badania są takie dobre:tak:
P.S. Widzę nowy piękny brzuszek;-)
 
Cześc Kochane!
Ja dopiero wstałam, jakas taka przymulona jestem. Wczoraj byliśmy na obiedzie u rodziców M a potem pojechaliśmy na plac by sobie M pojeździł taty samochodem bo jutro ma egzamin.
Zaniepokojona, matko ja tu już z ciekawości umieram a Ty testu jeszcze nie strzeliłaś:-p:-D No ale jutro to czekam na dobre wieści:-D


Mega fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Łapię i ja, może jeszcze trochę zostało bo widzę, że dziewczyny juz nałapały:-p
 
Cześc Kochane!
Ja dopiero wstałam, jakas taka przymulona jestem. Wczoraj byliśmy na obiedzie u rodziców M a potem pojechaliśmy na plac by sobie M pojeździł taty samochodem bo jutro ma egzamin.
Zaniepokojona, matko ja tu już z ciekawości umieram a Ty testu jeszcze nie strzeliłaś:-p:-D No ale jutro to czekam na dobre wieści:-D




Łapię i ja, może jeszcze trochę zostało bo widzę, że dziewczyny juz nałapały:-p
witaj Aga to sobie pospałaś ja też lubię długo spać ale do 11 to mi sie bardzo rzadko zdarza:tak:
kurde nie wiem czy bedze testować jutro bo mnie brzuch zaczyna pobolewać jak na @:-:)-:)-:)-(
 
witaj Aga to sobie pospałaś ja też lubię długo spać ale do 11 to mi sie bardzo rzadko zdarza:tak:
kurde nie wiem czy bedze testować jutro bo mnie brzuch zaczyna pobolewać jak na @:-:)-:)-:)-(
Mnie tez własnie pobolewa i chyba dupa zbita w tym miesiącu.. A myślałam,że bedzie wspanialy prezent dla męża na druga rocznicę ślubu..:-(
Piersi mnie jedynie z boku bolą i brak u mnie śluzu..buuu, a zawsze przed @ miałam.. Tzn mam znikome ilości ale tam w środku taki biały:eek:
 
Ja mam wrażenie, że te wszystkie objawy to nas trochę oszukują... Mnie od 3 dni brzuch a tak naprawdę to krzyż boli jak na @... a @ się spodziewam w okolicy końca przyszłego tygodnia.
Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś miał owu i zaraz po tym @ - no chyba, że ja wybryk natury jestem:-p
 
Ja mam wrażenie, że te wszystkie objawy to nas trochę oszukują... Mnie od 3 dni brzuch a tak naprawdę to krzyż boli jak na @... a @ się spodziewam w okolicy końca przyszłego tygodnia.
Jeszcze nie słyszałam, żeby ktoś miał owu i zaraz po tym @ - no chyba, że ja wybryk natury jestem:-p
podzielam twoje zdanie co do tych objawów bo naprawde nie idzie za tym nadązyć za każdym razem na @ czuje sie inaczej a teraz to już całkiem nie wiem co jest grane i co sie wydaży:confused2:
 
Krzyż to i mnie pobolewał w któryś dzień, ale to na pewno na @:-D
Ja się nie nakręcam. Objawy mam jak na @, tyle,że piersi bolące co przed @ chyba nie było u mnie zaobserwowanym zjawiskiem..:eek: No ale jak już pisałam wcześniej, może coś się mój organiz zmienił:-p
 
Dopóki nie zaczęłam starać się o 2gą dzidzię to NIGDY nie bolały mnie piersi przed @ a teraz na kilka dni przed @ mam wrażenie że mi wybuchną:laugh2::rofl2::laugh2:
Wariactwo...
 
reklama
my niestety musimy tak ciagle sie zastanawiać co to sie dzieje z tymi naszymi organizmami i skąd sie biorą te różne objawy a faceci maja to szczęście ze żadnych objawów nie odczówaja

Zajączku czy mi sie wydaję czy ty miałaś nam dać jakiś przepis o ile dobrze pamiętam to o chińszczyźnie mowa
 
Do góry