reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

dziekuje zaniepokojona za zyczonka, ja rowniez czekam na twoj wynik!! zreszta chyba wszystkie wiemy jaki bedzie to tylko kwestia czasu!! jutro zobaczysz napewno dwie tlusciutkie kreseczki!:-D
 
reklama
Witaj Zajączku!!
nie zrobiłam dzisiaj tego testa bo sie boję po prostu kolejnego rozczarowania :-:)tak: jak do jutra @ nie przyjdzie to jutro rano napewno zrobie :tak:
dziekuję ci kochana że pamiętasz o mnie:tak::-)

3mam kciuki żeby dobre wiadomości były:tak::tak:
No ja przez Ciebie nie dość że jestem siwa to jeszcze ołysieję:eek::eek::eek::eek: No Ona pisze" nie zrobiłam"....
Ej nie tylko ona....ja tez od rana czekam na wiadomosci i gapie sie jak sroka w gnat odswiezajac stronke a tu nic :-) i ze NIE ZROBILAM WRRRR
No dokładnie ja tak samo!!!!!
A u mnie tempka dzisiaj 36,7... o Matulo
Kroptusiu kochanie, jak sie czujesz??
 
Dziewczyny wlasnie dzwonil do mnie maz.dzwonil juz do swojego lekarza i WYNIKI SA KSIAZKOWE:-D ,ale sie ciesze.no to chyba jednak problem stanowi moj progesteron(wszystko wskazuje na to,ze jest za niski),ale na pewno dowiem sie 26 maja u pani gin.zaniepokojona,ale nas trzymasz w napieciu.my tutaj wszystkie czekamy na dobre wiadomosci,zycze dwoch II.zajaczku dziekuje,ze ty zawsze o mnie pamietasz,musisz byc bardzo kochana osobka.pozdrowka;-);-);-):tak::tak::tak:
 
dziekuje zaniepokojona za zyczonka, ja rowniez czekam na twoj wynik!! zreszta chyba wszystkie wiemy jaki bedzie to tylko kwestia czasu!! jutro zobaczysz napewno dwie tlusciutkie kreseczki!:-D
naprawde jesteście wspaniałe że tak 3macie za mnie kciukasy, wszystkie w to wierzycie a ja nie za dużo rozczarowań było.
już raz miałam 40 dniowy cykl i już na betce byłam i nie ma fasolki do tej pory dlatego teraz też tak myśle :-:)-:)-:)-:)-(
 
Witajcie:-):-)
A ja mam dziś spotkanie z ludźmi z liceum - kończyłam szkołe 12 lat temu - ciekawe jak wyglądają niektórzy;-)
Udane spotkanie??

Załatwiliśmy termin w kościele i restauracji i tak 22.sierpnia zmienię stan cywilny.:-)
Super:-)

dziewczyny myśle kupić mojemu mężulkowi witaminki chyba o takich mówiłyście ze sa dobre??
APTEKA SALFAZIN x 100 tabl. NAJTANIEJ!! (616582202) - Aukcje internetowe Allegro
Mój jeszcze brał selen i l-karnitynę.

że normalnie robie miesko i ryż jak na goląbki normalne tylko że kapuche kroje w kawałki
Też tak robię :-D

to znaczy po IUI będę brać duphason czy on może pomóc...?
Lekarze dają na wszelki wypadek. Ja jak już zaszłam w ciąże to ginka powiedziała że nie ma jednoznacznych badań na to że dupphaston pomaga ja dostałam dla spokojności ;-)

ja dzisiaj mam "boski" dzien..
:-D:-D:-D:-D

Andzia - raz juz mi ktos doradzil ze branie duphastonu nie przeszkadza natomiast moze zaszkodzic jak sie nagle przestanie brac bo spadek progesteronu moze spowodowac przerwanie zagniezdzania...
Mi zawsze kazali odstawiać po negatywnym teście ciążowym.



dziekuje wam dziewczyny serdecznie za zyczenia naprawde:-D:sorry:
wrocilam wlasnie z kolacji i kina, bylo fajnie:sorry::happy: film nawet nawet ale myslalam ze bedzie bardziej smieszny:confused2: ( Za Jakie Grzechy - z Rene Zellweger)
Też bym chciała ten film obejrzeć ;-)

:MOJ M MA DZISIAJ WYNIKI BADAN;CIEKAWE ;CZY BEDA DOBRE?J
Trzymam kciuki, daj znać.

nie zrobiłam dzisiaj tego testa bo sie boję po prostu kolejnego rozczarowania :-:)tak: jak do jutra @ nie przyjdzie to jutro rano napewno zrobie :tak:
Ale nas w niepewności trzymasz.

Gdzie Lilu, Eve, Kropeczka??
Bo widzę, że moja Marzenka jest :-D:-D
 
Witajcie dziewczyny! Ja starania mam już za sobą i mocno trzymam za Was kciuki, pamiętam te same emocje... szukając stron o dzieciaczkach natknęłam się na fajną stronkę, która może Wam się przydać. Jest tam zakładka Jak zajść w ciążę. Polecają tam m.in dietę, pozytywnie wpływającą na płodność. Osobiście się do niej stosowałam, a zadziałało chyba wszystko po trochu. Jak byście miały jakieś pytania - będę zaglądać.

Trzymam mocno kciuki i życzę Wam powodzenia!
 
a ty jak sie czujesz?? juz wybrane imię dla waszej dziewuszki???

mnie jakos dzis zoładek boli albo podbrzusze sama juz nie wiem:eek::baffled:
Dziękuje czuje się dobrze. Gdyby nie brzuszek to nie czuje się jak w ciąży, mdłości właściwie nie ma tylko czasem senna jestem ale ogólnie ok.
Imię już mamy Kinga ;-);-);-)
Na działce było super. Wypoczęłam, cały sobotę na dworze przesiedziałam a w niedzielę tylko godzinkę na słoneczku ale i tak było cudownie. Trochę moja blada twarz się zarumieniła :-D:-D
Jutro testujesz? Wiesz jak mocno Ci kibicuje.
Coś z pracą się ruszyło??
 
reklama
Do góry