reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

ja też bym chciała być grubaskiem z powodu ciąży a nie obżarstwa i lenistwa a teraz to wygladam jakbym w 5 miesiacu była a nie jestem :tak::tak::-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
To tak jak ja... Jak ja nienawidze swojego brzuch!!!!:crazy::crazy::crazy::crazy:
szczerze mówiac to mam mieszane uczucia bo dalej mam to uczucie mokra w srodku a boli mnie od wczoraj podbrzusze tak kłuje czy cos po prawej stronie a nigdy tak przed @ nie miałam zresztą już dzisiaj pisałam że mnie nic nie boli oprócz głowy przed @ bo brzuch to mnie zaczyna wtedy boleć jak juz sie @ zacznie tak że nie wiem mam tylko taki jeden objaw co mi w tamtym miesiacu przepowiedział @ przepraszam z góry za temat ale ja zawsze mam problem z wypróżnieniem się a jak sie @ zbliza to ten problem mija i mogę nawet kilka razy ku*ke zrobić i dzisiaj juz 2 razy byłam w toalecie i tak mysle ze @ jednak przyjdzie
Zaniepokojona, wytrzymasz jeszcze do zrobienia tesciku, to tylko jeden dzień.... Pomyśl w ten sposób - dawno nikt tu nie zafasolkował, więc dlaczego ty nie miałabyś przezwać złej passy???:-) To tak jak w grze na automatach... kumulacja:-) Trzymam kciukasy
 
reklama
Strona gdzie można pobrać darmowy program
megapliki | Karta 3.3
ja go uzywam jest dobry.. tylko czasem jak sie drukuje do pliku to caly wykres o 0,05 do gory podnosi..

dziewczynki odebralam wyniki.. nie sa rewelacyjne..
FSH 4,88 (norma: 3-20)
Prolaktyna 29,44 (1,58-25,9)
Testosteron 1,79 (0,36-3,33)
LH 11,23 (1,2-12,5)

(normy podalam dla fazy folikularnej bo mam jeszcze owulacyjna i lutealna)

robione w 4 dc


PS poczytam pozniej bo jestem na s1713.. musze isc fugowac..
 
Ostatnia edycja:
Poniewaz pogoda pochmurna, u nas fatalna malaria leje wieje itp postanowilam zalaczyc pare zdjatek wczorajszej wiosny ktore pstrykala moja corcia hihi jak ja sie lenilam w ogordku :-)
Wiosna już u Was zamieszkała:tak::tak:

kingus dziekuje, siostra czuje sie bardzo dobrze , po usg gdzie wyszlo ze chyba druga dziewuszka bedzie ale jeszcze nie na 100 procent to dostala pare malutkich kopniaczkow:-D nawet ja poczulam kopniecie jak reke polozylam na brzuszku!!
Super. To ciuszków nie będzie musiała dużo kupować ;-)

Powiedziałam wczoraj koleżance, że jak już mam miec brzuch i nie wcisnąć się w moje ulubione białe spodenki to chociaż niech to będzie jakiś konkretny powód a nie lenistwo;-)
Dokładnie :tak::tak:

ja sie w tym cyklu zastosowałam do zaleceń Kingusi i w dniach płodnych przez 7 dni co dzień sie przytulaliśmy i zobaczymy co z tego wyjdzie już niedługo się okaże
Trzymam kciuki żeby się udało.;-);-)
Jak się uda to będziemy mieć nowy sposób :-D:-D


Ja się już pogubiłam w tych dniach płodnych, owulacjach i całej reszcie.
Jak nie myślałam o dziecku to wg mojego okresu można było regulować kalendarz;-)
Zawsze co do 27 dni. A teraz! Niech to wszystko .....:wściekła/y:
Tak to zawsze jest. Ja nigdy nie miałam regularnych naturalnie to się przyzwyczaiłam
 
To tak jak ja... Jak ja nienawidze swojego brzuch!!!!:crazy::crazy::crazy::crazy:

Zaniepokojona, wytrzymasz jeszcze do zrobienia tesciku, to tylko jeden dzień.... Pomyśl w ten sposób - dawno nikt tu nie zafasolkował, więc dlaczego ty nie miałabyś przezwać złej passy???:-) To tak jak w grze na automatach... kumulacja:-) Trzymam kciukasy
to tak jak ja też nie lubię swojego brzucha a do tego jeszcze mam grube nogi :-:)tak:
Trzymam kciuki żeby się udało.;-);-)
Jak się uda to będziemy mieć nowy sposób :-D:-D
ja coś nie mam przekonania i dlaczego mnie to podbrzusze dzis tak kłuje i mi się siku cały czas chce!! co jest grane??
myślicie że mi nospa pomoże na to kłucie??
 
WITAJCIE KOBIETKI ;-):-);-)

Dawno mnie tu nie bylo, ale staralam sie was czytac codziennie:tak:. W koncu tez moge pochwalic sie, ze jestem w ciazy, na ktora tak dlugo czekalam - od wrzesnia staralismy sie z mezem o dzidzie z miesieczna przerwa. Tak bardzo sie ciesze i zarazem boje, zeby wszystko bylo oki. O ciazy wiem od tygodnia, ale balam sie od razu pochwalic. Dzis zrobilam 3 test:tak:. Najgorsze jest to, ze jest to 5 tydz i juz przyplatala sie angina i biore antybiotyki od dzisiaj, ktore przepisal mi lekarz. Powiedzial, ze sa bezpieczne w czasie ciazy, ale na necie roznie mowia:-(. Moj maz ciagle powtarza, zebym sie nie martwila i z dnia na dzien cieszy sie coraz bardziej, mowi ciagle, ze bedziemy mieli malego smyka z nami :-D.


POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
WITAJCIE KOBIETKI ;-):-);-)


Dawno mnie tu nie bylo, ale staralam sie was czytac codziennie:tak:. W koncu tez moge pochwalic sie, ze jestem w ciazy, na ktora tak dlugo czekalam - od wrzesnia staralismy sie z mezem o dzidzie z miesieczna przerwa. Tak bardzo sie ciesze i zarazem boje, zeby wszystko bylo oki. O ciazy wiem od tygodnia, ale balam sie od razu pochwalic. Dzis zrobilam 3 test:tak:. Najgorsze jest to, ze jest to 5 tydz i juz przyplatala sie angina i biore antybiotyki od dzisiaj, ktore przepisal mi lekaz. Powiedzial, ze sa bezpieczne w czasie ciazy, ale na necie roznie mowia:-(. Moj maz ciagle powtarza, zebym sie nie martwila i z dnia na dzien cieszy sie coraz bardziej, mowi ciagle, ze bedziemy mieli malego smyka z nami :-D.



POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!!!!

no kochana gratulacje i dopiero teraz sie chwalisz :))) anginka sie nie przejmuj wiele kobitek na poczatku choruje ja tez dlugo bylam chora na antybiotyku najwazniejsze by nie miec goraczki
 
WITAJCIE KOBIETKI ;-):-);-)


Dawno mnie tu nie bylo, ale staralam sie was czytac codziennie:tak:. W koncu tez moge pochwalic sie, ze jestem w ciazy, na ktora tak dlugo czekalam - od wrzesnia staralismy sie z mezem o dzidzie z miesieczna przerwa. Tak bardzo sie ciesze i zarazem boje, zeby wszystko bylo oki. O ciazy wiem od tygodnia, ale balam sie od razu pochwalic. Dzis zrobilam 3 test:tak:. Najgorsze jest to, ze jest to 5 tydz i juz przyplatala sie angina i biore antybiotyki od dzisiaj, ktore przepisal mi lekaz. Powiedzial, ze sa bezpieczne w czasie ciazy, ale na necie roznie mowia:-(. Moj maz ciagle powtarza, zebym sie nie martwila i z dnia na dzien cieszy sie coraz bardziej, mowi ciagle, ze bedziemy mieli malego smyka z nami :-D.



POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!!!!

Gratuluje kochana, niech no ja cie usciskam, udalo sie, jupiiii :laugh2::laugh2::laugh2: dawaj mi tu fluidki :tak:;-)
 
WITAJCIE KOBIETKI ;-):-);-)

Dawno mnie tu nie bylo, ale staralam sie was czytac codziennie:tak:. W koncu tez moge pochwalic sie, ze jestem w ciazy, na ktora tak dlugo czekalam - od wrzesnia staralismy sie z mezem o dzidzie z miesieczna przerwa. Tak bardzo sie ciesze i zarazem boje, zeby wszystko bylo oki. O ciazy wiem od tygodnia, ale balam sie od razu pochwalic. Dzis zrobilam 3 test:tak:. Najgorsze jest to, ze jest to 5 tydz i juz przyplatala sie angina i biore antybiotyki od dzisiaj, ktore przepisal mi lekaz. Powiedzial, ze sa bezpieczne w czasie ciazy, ale na necie roznie mowia:-(. Moj maz ciagle powtarza, zebym sie nie martwila i z dnia na dzien cieszy sie coraz bardziej, mowi ciagle, ze bedziemy mieli malego smyka z nami :-D.


POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE!!!!!!!
jest nareszcie fasolka super serdeczne gratulacje dawaj nam tu fluidki:tak::tak::-):-)
Jeśli nie musisz to nie bierz leków.
Zależy co kłuje, możesz spróbować z nospą.
właśnie nie wiem co mnie kluje bo nigdy tak nie miałam ale moze faktycznie nie będę brała leków może wytrzymam
mamy już fasolkę to nie muszę przerywać złej passy i mam takie przeczucie że @ przyjdzie:tak::tak::tak::-:)-:)-:)-(
 
reklama
Do góry