reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

hej laseczki ja tylko na chwilke bo lece na wazne cos:sorry:

kingus dziekuje, siostra czuje sie bardzo dobrze , po usg gdzie wyszlo ze chyba druga dziewuszka bedzie ale jeszcze nie na 100 procent to dostala pare malutkich kopniaczkow:-D nawet ja poczulam kopniecie jak reke polozylam na brzuszku!!

loree to twoj wujek mial farta rzeczywiscie , moze i mi sie kiedys uda!!:laugh2:

hanka wlasnie wez sie podziel sknero ty! anie sie pochwalila i poszla:confused2::laugh2:

spadam dziewuszki bede pozniej!
 
reklama
Poniewaz pogoda pochmurna, u nas fatalna malaria leje wieje itp postanowilam zalaczyc pare zdjatek wczorajszej wiosny ktore pstrykala moja corcia hihi jak ja sie lenilam w ogordku :-)
Dziękuję Kroptusiu... Od razu nirwana poszła w niepamięć. Śliczna wiosna wokół Ciebie i Ty pięknie wyglądasz:-):-)
To się do maratonu przygotowujesz ;-);-)
Mnie już przezywają grubasek :crazy:

Ja zawsze polecam dziewczyną monitoring w jednym cyklu żeby sprawdzić czy rzeczywiście nasze odczucia pokrywają się z rzeczywistą owulacją.
Ja polecam przytulanki codzienne w czasie owulacji. Mi się udało gdy były 6 dni z rzędu ;-)
Kinguś... Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała być grubaskiem, ale tylko z tego powodu co ty:-) Powiedziałam wczoraj koleżance, że jak już mam miec brzuch i nie wcisnąć się w moje ulubione białe spodenki to chociaż niech to będzie jakiś konkretny powód a nie lenistwo;-)
 
Ja zawsze polecam dziewczyną monitoring w jednym cyklu żeby sprawdzić czy rzeczywiście nasze odczucia pokrywają się z rzeczywistą owulacją.

Ja polecam przytulanki codzienne w czasie owulacji. Mi się udało gdy były 6 dni z rzędu ;-)
ja sie w tym cyklu zastosowałam do zaleceń Kingusi i w dniach płodnych przez 7 dni co dzień sie przytulaliśmy i zobaczymy co z tego wyjdzie już niedługo się okaże

Poniewaz pogoda pochmurna, u nas fatalna malaria leje wieje itp postanowilam zalaczyc pare zdjatek wczorajszej wiosny ktore pstrykala moja corcia hihi jak ja sie lenilam w ogordku :-)
Kroptusiu śliczną masz córeczkę chyba podobna do ciebie co?? a jaki ty masz śliczny brzusio już pięknie wyglądasz mnie też wczoraj wzięło na fotografowanie przyrody wiosennej nawet zamieściłam jedno zdjatko ale nikt nie zauważyl :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Ja się już pogubiłam w tych dniach płodnych, owulacjach i całej reszcie.
Jak nie myślałam o dziecku to wg mojego okresu można było regulować kalendarz;-)
Zawsze co do 27 dni. A teraz! Niech to wszystko .....:wściekła/y:
Przy pierwszej próbie okres pojawił się po 35 dniach, myślałam, że to ciąża, jak się domyślacie rozpacz była ogromna:-( (lekarka mi powiedziała, że to biochemiczne poronienie prawdopodobnie było - cokolwiek to znaczy),
potem to już tylko zabawniej było - ostatnio był już szczyt idiotyzmu - plamienie w 14 dc, 23, 24, 26 a w 28 @
i oblicz sobie tu owulkę:angry:

jak bym zaczęła mierzyć, obserwować i testować to bym w wariatkowie wylądowała:baffled:
 
Kinguś... Nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała być grubaskiem, ale tylko z tego powodu co ty:-) Powiedziałam wczoraj koleżance, że jak już mam miec brzuch i nie wcisnąć się w moje ulubione białe spodenki to chociaż niech to będzie jakiś konkretny powód a nie lenistwo;-)
ja też bym chciała być grubaskiem z powodu ciąży a nie obżarstwa i lenistwa a teraz to wygladam jakbym w 5 miesiacu była a nie jestem :tak::tak::-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
ja też bym chciała być grubaskiem z powodu ciąży a nie obżarstwa i lenistwa a teraz to wygladam jakbym w 5 miesiacu była a nie jestem :tak::tak::-:)-:)zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ja też tak bym chciała przytyc..:tak: ale oczywiście ze wzgledu na ciążę a nie na lenia:-p
Kochana Ty przeciez jutro testujesz..?:-) I jak samopoczucie? Tak jak przed @ czy jakos inaczej?
 
Ja też tak bym chciała przytyc..:tak: ale oczywiście ze wzgledu na ciążę a nie na lenia:-p
Kochana Ty przeciez jutro testujesz..?:-) I jak samopoczucie? Tak jak przed @ czy jakos inaczej?
szczerze mówiac to mam mieszane uczucia bo dalej mam to uczucie mokra w srodku a boli mnie od wczoraj podbrzusze tak kłuje czy cos po prawej stronie a nigdy tak przed @ nie miałam zresztą już dzisiaj pisałam że mnie nic nie boli oprócz głowy przed @ bo brzuch to mnie zaczyna wtedy boleć jak juz sie @ zacznie tak że nie wiem mam tylko taki jeden objaw co mi w tamtym miesiacu przepowiedział @ przepraszam z góry za temat ale ja zawsze mam problem z wypróżnieniem się a jak sie @ zbliza to ten problem mija i mogę nawet kilka razy ku*ke zrobić i dzisiaj juz 2 razy byłam w toalecie i tak mysle ze @ jednak przyjdzie
 
reklama
Ja się już pogubiłam w tych dniach płodnych, owulacjach i całej reszcie.
Jak nie myślałam o dziecku to wg mojego okresu można było regulować kalendarz;-)
Zawsze co do 27 dni. A teraz! Niech to wszystko .....:wściekła/y:
Przy pierwszej próbie okres pojawił się po 35 dniach, myślałam, że to ciąża, jak się domyślacie rozpacz była ogromna:-( (lekarka mi powiedziała, że to biochemiczne poronienie prawdopodobnie było - cokolwiek to znaczy),
potem to już tylko zabawniej było - ostatnio był już szczyt idiotyzmu - plamienie w 14 dc, 23, 24, 26 a w 28 @
i oblicz sobie tu owulkę:angry:

jak bym zaczęła mierzyć, obserwować i testować to bym w wariatkowie wylądowała:baffled:

Kochana ciaza biochemiczna tzn ze moglas byc w ciazy i odeszla wraz z @ badz pare dni po terminie ale dziwie sie ze tak stwierdzila na jakiej podstawie?? ciaze biochemiczna mozna ew stwierdzic jak wyszla beta dodatnia czy test a przyszla mimo to @...organizm b. czesto odrzuca ciaze z uwagi na wady plody czy ciaza za slaba czy cos natura robi swoje...dlatego NIE POWINNO SIE robic testow przed dniem @ bo 50/50 ciaz obumiera w tym okresie nawet jak sie bylo w ciazy i to jest wlasnie ciaza biochemiczna o ktorej wiekszosc kobiet nie wie i ja traci wraz z @...

Co do plamien to czesto zdarzaja sie przed @...wiec ten 23,24 to moze normalne za to 14 dnia cyklu mysle ze byla owu i stad to plamienie tzw PLAMIENIE OWULACYJNE czesto kobiety plamia badz brudza w dniu owu CO JEST NORMALNE i napewno lepsze niz jak plamien nie ma bo czesto pozwala okreslic dzien owu !! mysle ze jak mialas cykl 28 dniowy to tego 14 byla owu...

Cykle czesto sie rozregulowuja...ja mialam jak w pysk strzelil 31 dniowe a potem roznie 24-32 dni i trudno poprostu ustalilam kiedy najwczesniej moze byc owu 12 dnia mialam najwczesniej a 18 dc najpozniej i wtedy byly przytulanki....z czasem poznalam swoj cykl i wiedzialam ze jak mi spada tempka z 36,6 na 36,3 to jest dzien owu i byly przytulanki...spokojnie bedzie dobrze :-)
 
Do góry