reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Czesc babeczki!jak zwykle 1000 stron do przeczytania,nie marnujecie czasu,ale to dobrze.zerknelam tylko po lebkach i trafilam na posta naszej "najlepszej"kolezanki na k...:wściekła/y:.jesli naprawde jest w ciazy,to wspolczuje dzidziusiowi,bo nie jest winny przeciez,ze ma taka powalona mamusie.tym samym koncze temat kolezanki,bo szkoda mojego cennego czasu,wole z wami moje kochane pogadac i juz nigdy w moim poscie nie bedzie mowy na ten temat.ja juz jutro do pracki,ale mi sie nie chce:wściekła/y:.Kingus masz piekny brzuszek,ja tez chce taki,nawet nie wiesz jak bardzo.chcialabym odpowiedziec na kazdego posta,ale juz chyba nie dam rady,bo czas juz isc spac,zreszta wy tez juz chyba odpoczywacie,albo ogladacie "you can dance".pozdrawiam wszystkich cieplutko!moze do juterka!PA!PA!;-);-);-)
 
reklama
ochota jest, dni płodne są..trzeba działać - nawet z poświęceniem o 6 rano ( tak jak dzisiaj) ihihih :-D



na pytanie o kwote zarobkow meza odpowiedzialam - ZE ZARABIA WYSTARCZAJĄCO, a o zawody rodziców powiedziałam ZE SA SPECJALISTAMI ZGODNIE ZE SWOIM WYKSZTALCENIEM i nie dyskutowalam z babskiem..

zauwazylam ze pani nie zna sie na przeprowadzaniu rozmow kwalifikacyjnych, mysle tez ze nie dokladnie przeczytala moje CV - swojego czasu pracowalam w doradztwie personalnym własnie jako specjalista od rekrutacji pracowników ( a wiec rozmowy kw. byly jednym z moich glownych zadan )

glupie babsko, czekam tylko na telefon na rozmowe z szefem bo az mnie ciekawosc zzera o co on zapyta..rozmiar buta?stanika?a moze czy mam celulitis i gdzie?

po rozmowie z mezem stwierdzilam, ze nie bede nawet du** zawracala sobie ta firma, tylko z ciekawosci pojde jak cos na druga rozmowe zeby zobaczyc co ciekawego wymysla..
CO ZA GLUPIE BABSKO!NAWIEDZONA JAKAS;CZY CUS?NIE PRZEJMUJ SIE;MOZE SZEF JEST NORMALNY::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:

co tam porabiacie wieczorową porą mój kochany sie kompie i dzisiaj mi obiecał ze nie zaśnie zaraz jak się położy do łóżka bo nie jest aż tak zmeczony chyba jak w poprzednie dni to muszę to wykorzystać :tak:;-):-D:rofl2:
jakia piekna ta wiosna

A ja oglądałam na tvnStyle teraz program o seksie u nastolatków a raczej o tym jak rodzice sobie radza z rozmowami na ten temat z dorastającymi dziecmi.
Kochana korzystaj, korzystaj jak mąż ma siły:-D
A mój M smaży rybki:laugh2:

ide do wanny...glowa zaczela mnie bolec..nie moge tego ogladac:-(
Buzka kochane!!!
Przyjemnej kąpieli Kochana, zawitaj tutaj jeszcze do nas:-)

rzeczywiscie cos tu dzisiaj pusto....
ja sie wybyczylam.... ogladalam przez pol dnia stare a wlasciwie pierwsze odcinki mody na sukces na yutube :-) mozecie sie smiac ale ja uwielbiam ten serial od lat!:-D i tak sie wylezalam ze dzis przybylo mi kolejne dziesiec kilo celulitu na dupie!!:no:
Moda na Sukces, hihi jeszcze nie tak dawno oglądałam z nudów gdy mąż do pracy chodził ale teraz mam naukę i przygotowywania do egzaminów, ehh.. także nie wiem co się tam dzieje:-D
Ale znając ten serial to wystarczy jeden odcinek i juz wiadomo:-p
Pamiętam jak byłam mała i żyła moja babcia to zawsze oglądałyśmy razem, ona siadała w fotelu a ja na dywanie obok niej i oglądałyśmy. Nawet telefon czy dzwonek do drzwi nie mógł babci oderwac od serialu:laugh2::rofl2:
 
Kochane jak was tak czytam to az sie lepiej na sercu robi ja dzis poprostu od rana jak jakas chmura gradowa jak co to nic odemnie nie chciec itp ale juz przechodzi humorek sie poprawia mama zrobila mi masaz twarzy teraz wlasnie piecze w piekarniku pieczen na jutro na obiadek:tak:i jakos tak sie lepiej mi robi i jak czytam kochane ze mnie pamietacie i nie zapomnialyscie to az sie serduszko smieje :-D

Lore kochana ten psiak w awaterze to kiedys byl taki maly slodki a teraz to taki wielkolud sie z niej zrobil ze jak na mnie czasem wskoczy to lerze tyle ma sily bestyja jedna:-Dma na imie sara i kocham ja nad zycie ja tez uwielbiam pieski:-D

Piękna mordka, uwielbiam takie psiaki. Najbardziej te największe. Owczarki przede wszystkim. Białe, górskie są piękne:tak:


ochota jest, dni płodne są..trzeba działać - nawet z poświęceniem o 6 rano ( tak jak dzisiaj) ihihih :-D



na pytanie o kwote zarobkow meza odpowiedzialam - ZE ZARABIA WYSTARCZAJĄCO, a o zawody rodziców powiedziałam ZE SA SPECJALISTAMI ZGODNIE ZE SWOIM WYKSZTALCENIEM i nie dyskutowalam z babskiem..

zauwazylam ze pani nie zna sie na przeprowadzaniu rozmow kwalifikacyjnych, mysle tez ze nie dokladnie przeczytala moje CV - swojego czasu pracowalam w doradztwie personalnym własnie jako specjalista od rekrutacji pracowników ( a wiec rozmowy kw. byly jednym z moich glownych zadan )

glupie babsko, czekam tylko na telefon na rozmowe z szefem bo az mnie ciekawosc zzera o co on zapyta..rozmiar buta?stanika?a moze czy mam celulitis i gdzie?

po rozmowie z mezem stwierdzilam, ze nie bede nawet du** zawracala sobie ta firma, tylko z ciekawosci pojde jak cos na druga rozmowe zeby zobaczyc co ciekawego wymysla..

Bardzo dobrze jej powiedziałaś! Kochana miałaś fajną pracę kiedyś i doświadczenie chyba też spore. Jesteś pewna ,że teraz chesz być przedstawicielem handlowym? W tym zawodzie podoba mi się tylko to,że nie siedzi się za biurkiem i nie czuje na sobie wzroku szefa. Ale ja nie umiem wpychać ludziom niczego. Źle się z tym czuję po prostu. Nie umiałabym tak pracować nawet za duże pieniądze. A już na pewno nie wtedy, kiedy moja wypłata zależałaby od sprzedaży. Mam nadzieję,że nikogo nie obrażę, ale dla mnie to taka akwizycja jest, tyle że na lepszych warunkach.


rzeczywiscie cos tu dzisiaj pusto....
ja sie wybyczylam.... ogladalam przez pol dnia stare a wlasciwie pierwsze odcinki mody na sukces na yutube :-) mozecie sie smiac ale ja uwielbiam ten serial od lat!:-D i tak sie wylezalam ze dzis przybylo mi kolejne dziesiec kilo celulitu na dupie!!:no:

Rozłożyłaś mnie na łopatki! :-D:-D:-D Różne seriale oglądałam, zwłaszcza w ciąży jak leżałam pół dnia na kanapie, ale moda na sukces jest nie do przejścia :-D:-D:-D Nie dam rady, nie wytrzymam nawet 10 minut! Ale masz u mnie wielki plus,że się do tego przyznałaś!:-D:-D:-D:tak::tak::tak:
 
Tak wspominaliśmy miło z M dawne czasy.

W związku z tym mam do was kobietki takie pytanko, nie obraźcie się ale po prostu jestem ciekawa i fajny to temat. Ciekawe która którą przebije.

A więc, najciekawsze, najdziwniejsze miejsce w którym się kochaliście oraz takie jakie byście chciały.........:-D
 
ja kochane moje rzegnam sie z wami na dzis nie powiem zasiedzialam sie troszke i czas przelecial i moj m zaraz wroci:-D

Dobrej nocki kochane i kolorowych snow:tak::-D

Dboranoc:-):rofl2:
 
Hm ja kochalam sie w windzie miedzy pietrami:szok::zawstydzona/y:taki spontan to byl do dzis mi wstyd:zawstydzona/y:

A marze o romantycznym wieczorze na plazy wsrod palm i zachodu slonca i moze niedlugo sie spelni marzenie me bo lece do turcji kto wie:rofl2:
 
My w lesie przy przepięknej dużej skale.
Po pewnej ważnej dla nas uroczystości nie było miejsca i skrycie parzyliśmy się pod kołderka a obok na innym łóżku spała inna osoba:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry