reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Bardzo dobrze jej powiedziałaś! Kochana miałaś fajną pracę kiedyś i doświadczenie chyba też spore. Jesteś pewna ,że teraz chesz być przedstawicielem handlowym? W tym zawodzie podoba mi się tylko to,że nie siedzi się za biurkiem i nie czuje na sobie wzroku szefa. Ale ja nie umiem wpychać ludziom niczego. Źle się z tym czuję po prostu. Nie umiałabym tak pracować nawet za duże pieniądze. A już na pewno nie wtedy, kiedy moja wypłata zależałaby od sprzedaży. Mam nadzieję,że nikogo nie obrażę, ale dla mnie to taka akwizycja jest, tyle że na lepszych warunkach.

w tej chwili pracuje jako trener szkoleniowy ale to tez nie to co bym chciala robic, szukam sobie drogi zawodowej, nie to ze sie specjalnie upieram na przedstawicielstwo :p:-D:-D

a co do pracy w doradztwie - bylo super, i to bylo na 3 roku studiow - mialam zaproponowana prace na normalny etat, pod warunkiem ze bede miala indywidualna organizacje studiow, niestety moja pani dziekan nie wyrazila mi na to zgody, mimo telefonów szefa do niej i oficjalnych pism..usylszylam ze student dzienny ma studiowac a nie pracowac..:wściekła/y::angry::crazy::wściekła/y:


Tak wspominaliśmy miło z M dawne czasy.

W związku z tym mam do was kobietki takie pytanko, nie obraźcie się ale po prostu jestem ciekawa i fajny to temat. Ciekawe która którą przebije.

A więc, najciekawsze, najdziwniejsze miejsce w którym się kochaliście oraz takie jakie byście chciały.........:-D

kurcze tak nie moge sobie teraz jakos nic szczegolnego przypomniec.. :p:eek:
 
reklama
Rozłożyłaś mnie na łopatki! :-D:-D:-D Różne seriale oglądałam, zwłaszcza w ciąży jak leżałam pół dnia na kanapie, ale moda na sukces jest nie do przejścia :-D:-D:-D Nie dam rady, nie wytrzymam nawet 10 minut! Ale masz u mnie wielki plus,że się do tego przyznałaś!:-D:-D:-D:tak::tak::tak:

ja oglądam ja od wieków i uwielbiam, wiem ze tak są historie z kosmosu ale jakos pozostalam jej wierna...:tak::-)
Tak wspominaliśmy miło z M dawne czasy.

W związku z tym mam do was kobietki takie pytanko, nie obraźcie się ale po prostu jestem ciekawa i fajny to temat. Ciekawe która którą przebije.

A więc, najciekawsze, najdziwniejsze miejsce w którym się kochaliście oraz takie jakie byście chciały.........:-D
u mnie to chyba bylo na łące gdzies w polu:sorry: stare czasy:-p
a gdzie bym chciala? chyba w windzie albo w biurze:sorry::laugh2:
 
Tak wspominaliśmy miło z M dawne czasy.

W związku z tym mam do was kobietki takie pytanko, nie obraźcie się ale po prostu jestem ciekawa i fajny to temat. Ciekawe która którą przebije.

A więc, najciekawsze, najdziwniejsze miejsce w którym się kochaliście oraz takie jakie byście chciały.........:-D

Na Majorce w nocy: Gra wstepna w morzu a dokonczylismy na wydmach. CUDOWNIE tylko maly minusik pisek sie wszedzie wkreci :baffled:


DOBRY WIECZOREK
 
Mam malego rebusa, robilam tesciora owul. i znowu bardzo slaba kreseczka (dzis 14dc) i tak sobie mysle, ze jesli owul. bedzie 16dc to czy faza luteinowa nie bedzie za krotka???? Nigdy tak pozno nie mialam owulki :-(

Przytrzymalam M z przytulaniem by zolnierze byly jak dzwon ale nie wiem kiedy teraz zadzialac dzis? czy jutro i w patek?
 
Ostatnia edycja:
mam malego rebusa, robilam tesciora owul. I znowu bardzo slaba kreseczka (dzis 14dc) i tak sobie mysle, ze jesli owul. Bedzie 16dc to czy faza luteinowa nie bedzie za krotka???? Nigdy tak pozno nie mialam owulki :-(
u mnie jednego dnia prawie nie byla widoczna;a na drugi dzien ciemniejsza od testowej:sprobuj jutro jeszcze raz::-)
 
reklama
Cześć,
Dawno się nie odzywałam, ale mam sporo na głowie. Ostatnio byłam u endokrynologa i okazało się że mam niski estrogen. Miałyście może podobny problem? Lekarka poradziła mi bym znalazła sobie mądrego ginekologa który właściwie mną pokieruje. No i teraz muszę szukać. Przeglądam stronę " znany lekarz" i trochę sugeruje się opiniami innych dziewczyn na temat opisywanych lekarzy. Znalazłam dwóch ginów w mojej okolicy, do jednego jestem zapisana na 12/05. Zobaczymy co będzie dalej. Boże mam nadzieję że w tym roku zafasolkuje. Pozdrawiam Was gorąco. Mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście przez te chyba trzy tygodnie mojej nieobecności na forum. Powodzenia. Buźka
 
Do góry