reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Ale w czerwcu juz masz IVF czy rozmowe ? No i kiedy beda Ci robic testy przed IVF ?

Kochana pierwsza wizyta 7 maja..juz odliczam dni..2 g samochodem wiec nie jest tak blisko ..dwie godziny trwa,,badania i dopiero nam powiedza wiecej..ale babaka przez telefon mowila ze jest duzo ludzi wiec watpie zebym miala zabieg w czerwcu:-(

A co u was?jakies dobre wiesci;-)
 
reklama
Witam!!!
Jakoś o tej porze jak wchodzę to pusto?:baffled:
Zaniepokojona trzymam kciuki za pozytywny test!:tak:

Jutro mam wizytę w klinice...:tak:zacznie się jeżdżenie na podglądanko ... oby pęcherzyki rosły!?!:happy:

nie dziekuje kochana
3mam kciuki za podglądanie i oby pęcherzyki rosły tak jak trzeba
Ja już jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. I tak naprawdę dopiero po niej doszłam do siebie..
Ale tak od początku..

OK, firma fajna, warunki super ale baba która prowadziła rozmowę jakaś pierd******a,
nie pytalam mnie o nic zwiazanego z praca praktycznie , nie pytala o moje oczekiwania
Pytała mnie gdzie mój mąż pracuje, ile zarabia, co robią moi rodzice zawodowo i tym podobne pytania
efekt taki ze w przyszlym tygodniu zadzwoni zeby mi powiedziec na kiedy mi umowila spotkanie z glownym szefem i on podejmie decyzje o ewentualnym zatrudnieniu

ale ja chyba mnie chce u nich pracowac

ta baba jakas dziwna byla, i to wszystko bylo dziwne
matko co to za rozmowa kwalifikacyjną jej chyba nie należy nazywać ja bym nie odpowiedziała na takie pytania albo zapytała jaki maja zwiazek z pracą którą miałabym ewentualnie podjać
Tak, ja te z wypróbuję! A dziś dowiedziałam się że od chromu są lepsze tabletki z morwy białej- cokolwiek to jest:szok:
o kurczaczek a co to takiego ale jak by pomogło to nie ważne co to jest :tak::-):rofl2:


co tam porabiacie wieczorową porą mój kochany sie kompie i dzisiaj mi obiecał ze nie zaśnie zaraz jak się położy do łóżka bo nie jest aż tak zmeczony chyba jak w poprzednie dni to muszę to wykorzystać :tak:;-):-D:rofl2:
jakia piekna ta wiosna



 

Załączniki

  • aparat 353.jpg
    aparat 353.jpg
    38,8 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
O rany chcialam zobaczyc co jest w TV i jest program niemiecki o matce ktora ma synka Martin,uposledzony i ona nie moze spac bo on moze umrzec jak nie bedzie przy nim czuwala.smutno mi..biedny i ona tez..boze dlaczego sie tak dzieje ze sie takie dzieci rodza:-(((
Nie wiem jak to choroba:-(A na dodatek to facet ja zostawil:-(K...wa co za kutas!!!
 
rzeczywiscie cos tu dzisiaj pusto....
ja sie wybyczylam.... ogladalam przez pol dnia stare a wlasciwie pierwsze odcinki mody na sukces na yutube :-) mozecie sie smiac ale ja uwielbiam ten serial od lat!:-D i tak sie wylezalam ze dzis przybylo mi kolejne dziesiec kilo celulitu na dupie!!:no:
 
reklama
pewnie dawaj szefuncia w obroty:-):-D:tak:
A jak u ciebie?przyszla ochota na seksik z mezuskiem??:tak:

ochota jest, dni płodne są..trzeba działać - nawet z poświęceniem o 6 rano ( tak jak dzisiaj) ihihih :-D

Przyszla_mamusia

Ja bym wogole nie udzielila odpowiedzi, tylko grzecznie zapytala w jakim celu te pytania sa zadawane, bo w swoim osobistym odczuciu nie widzisz zwiazku i chcialabys zrozumiec korelacje miedzy nimi

Baba jest nietaktowna i na rozmowach kwalifikacyjnych sie nie zna.

na pytanie o kwote zarobkow meza odpowiedzialam - ZE ZARABIA WYSTARCZAJĄCO, a o zawody rodziców powiedziałam ZE SA SPECJALISTAMI ZGODNIE ZE SWOIM WYKSZTALCENIEM i nie dyskutowalam z babskiem..

zauwazylam ze pani nie zna sie na przeprowadzaniu rozmow kwalifikacyjnych, mysle tez ze nie dokladnie przeczytala moje CV - swojego czasu pracowalam w doradztwie personalnym własnie jako specjalista od rekrutacji pracowników ( a wiec rozmowy kw. byly jednym z moich glownych zadan )

glupie babsko, czekam tylko na telefon na rozmowe z szefem bo az mnie ciekawosc zzera o co on zapyta..rozmiar buta?stanika?a moze czy mam celulitis i gdzie?

po rozmowie z mezem stwierdzilam, ze nie bede nawet du** zawracala sobie ta firma, tylko z ciekawosci pojde jak cos na druga rozmowe zeby zobaczyc co ciekawego wymysla..
 
Do góry