reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Witam!!!
Jakoś o tej porze jak wchodzę to pusto?:baffled:
Zaniepokojona trzymam kciuki za pozytywny test!:tak:
Sisi fajnie że znowu do nas zajrzałaś- pozdrawiam!:-D
Kinguś śliczny brzuszek! :-)Też taki chcę!!!;-)

Jutro mam wizytę w klinice...:tak:zacznie się jeżdżenie na podglądanko ... oby pęcherzyki rosły!?!:happy:


Daj znac jutro jak po wizycie i czy pęcherzyki rosną:tak:
Będziemy tu wszystkie trzymac kciuki:tak:

Ja już jestem po rozmowie kwalifikacyjnej. I tak naprawdę dopiero po niej doszłam do siebie..
Ale tak od początku..

OK, firma fajna, warunki super ale baba która prowadziła rozmowę jakaś pierd******a,
nie pytalam mnie o nic zwiazanego z praca praktycznie , nie pytala o moje oczekiwania
Pytała mnie gdzie mój mąż pracuje, ile zarabia, co robią moi rodzice zawodowo i tym podobne pytania
efekt taki ze w przyszlym tygodniu zadzwoni zeby mi powiedziec na kiedy mi umowila spotkanie z glownym szefem i on podejmie decyzje o ewentualnym zatrudnieniu

ale ja chyba mnie chce u nich pracowac

ta baba jakas dziwna byla, i to wszystko bylo dziwne
Bosh.. pierwszy raz słysze o takim przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, :szok:
Ale jestem ciekawa co ten szefunio powie, więc sprawdź:tak:
A babą się nie przejmuj, jakas stuknięta jest:laugh2:
 
reklama
Kochane jak was tak czytam to az sie lepiej na sercu robi ja dzis poprostu od rana jak jakas chmura gradowa jak co to nic odemnie nie chciec itp ale juz przechodzi humorek sie poprawia mama zrobila mi masaz twarzy teraz wlasnie piecze w piekarniku pieczen na jutro na obiadek:tak:i jakos tak sie lepiej mi robi i jak czytam kochane ze mnie pamietacie i nie zapomnialyscie to az sie serduszko smieje :-D

Lore kochana ten psiak w awaterze to kiedys byl taki maly slodki a teraz to taki wielkolud sie z niej zrobil ze jak na mnie czasem wskoczy to lerze tyle ma sily bestyja jedna:-Dma na imie sara i kocham ja nad zycie ja tez uwielbiam pieski:-D
 
Babo

Pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki.
A tak wogole to czemu u ciebie pisze ze IVF czerwiec lub sierpien....a lipiec odpada ?
 
Babo

Pytanie ni z gruszki, ni z pietruszki.
A tak wogole to czemu u ciebie pisze ze IVF czerwiec lub sierpien....a lipiec odpada ?

Kochana w lipcu klinika ma zamkniete:-)LATO...no coz troszke sie tym zmartwilam ale nic z tym nie zrobie,ale moze i dobrze ze caly odzial bierze wolne tak to wtedy wiem ze ludzie z wyksztalceniem i doswiadczeniem to robia i nie mazastepstw:-)
 
Przyszla_mamusia


Ja bym wogole nie udzielila odpowiedzi, tylko grzecznie zapytala w jakim celu te pytania sa zadawane, bo w swoim osobistym odczuciu nie widzisz zwiazku i chcialabys zrozumiec korelacje miedzy nimi


Baba jest nietaktowna i na rozmowach kwalifikacyjnych sie nie zna.
 
reklama
A z tym lipcem to rozumiem. Tak samo mielismy rok temu...tak w sierpniu klinika byla zamknieta i z odwroceniem wazektomii musielismy czekac do wrzesnia
 
Do góry