reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

A może zadziałajcie jak będziecie mieli na to największą ochotę? Za 2 dni macie okrągłą rocznicę - wtedy to koniecznie, fajnie byłoby wtedy zafasolkować:tak:
 
reklama
A może zadziałajcie jak będziecie mieli na to największą ochotę? Za 2 dni macie okrągłą rocznicę - wtedy to koniecznie, fajnie byłoby wtedy zafasolkować:tak:

Kochana tak sie wlasnie wszystko uklada ze bedzie na 10-ta :-D
@ spoznila sie o dzien, owul. na to wyglada ze 1-2 dn, ktos mi tu przestawia, mam nadzieje ze to moj aniolek prostuje sobie droge ;)
 
Ostatnia edycja:
dziekuje ci Szafirku kochana kobietka jesteś. możliwe ze to to że to od hormonów ta głowa mnie boli:tak::tak: skąd ty masz wiedzę na ten temat mam nadzieje ze ciebie głowa nie pobolewa??
nie pobolewa??!! to stanowczo zle okreslone,mnie napier... pare razy z tego powodu znalazlam sie na pogotowiu!
mam migreny od ponad 5 lat i to nie nalezace do lekkich,pomagaja mi jedynie leki na recepte,2 ketonale nie przynosza nawet minimalnej ulgi.Ja to dopiero pekam,co bedzie ze mna w ciazy,jak nie bede mogla brac przeciwbolowych!!
a wiedze dodatkowo zdobylam piszac prace magisterska na temat migren.

Szafirku fajnie wygląda ta łazienka! Czekam na zdjęcie po skończeniu. Ja też lubię takie kolory, więc jest w moim klimacie. Na początku chciałam pomarańczową łazienkę z żółtym, taka bardzo ciepła. Widziałam w katalogu coś takiego. Ale w sklepie jak już były kafelki w takich kolorach to takie brzydkie,że wyszłaby z tego typowo PRLowska łazienka:tak:, więc sobie odpuściłam te kolory. I mam waniliową. Zresztą cały dom zrobiłam w jasnych kolorach i ciemnym drewnie. :tak::tak::tak:
Prostuje-te zdjecia to lazieneczki Nektarynki,ktora robi ja w prezencie slubnym dla brata!!Ja zabieram sie za remont i przebudowe domu w lipcu.Zdam relacje,jak tylko bedzie widac jakies efekty :tak:

Witajcie :-)
Do tej pory usg było nie przez brzuszek. Na ostatnim ginka nie była pewna jak zrobi a teraz będzie na pewno przez brzuszek dla tego M wchodzi ze mną do gabinetu.
Nie którzy lekarze nie wpuszczają facetów do gabinetu jeśli usg robione jest dopochwowo
No to M ma pewnie tym razem wiekszego stresa od Ciebie,jutro dla niego wielki dzien!!! Super,ze mozecie byc w takiej chwili razem.Trzymam kciuki,zeby bylo wszystko ok :tak:


ja tez jutro wizyta i usg polowkowe oraz wiadomosci lozyskowe :-) wiec znosze jajo kwadratowe do szescianu ;-);-)

A propo dentysty ja tez mam uraz po leczeniu kanalowym w wieku 6 lat a potem coraz gorzej wyrywane korzenie, koronki, sztuczny zab (zeby sie psuja genetycznie i potrafi od razu wyleciec polowa :-()...Robilam rok temu zeba dzis zostal po nim korzen i takich zebow mam juz RACZEJ NIE MAM 3 i jestem przerazona :-(i teraz nie wiem czy moge isc i robic znieczulenie jedno za drugim i robic rwac koronki czy nie..po ciazy wogole poleca
staraj sie ratowac zabki,jak sie da.mowie to w sensie,zebys nie zgadzala sie od razu na wyrwanie.najpierw plomba,dopoki sie da,pozniej walcz,zeby w razie czego szlifowac pod korone,jak jest po leczeniu kanalowym,to tez mozna zrobic korone na wkladzie koronowo-korzeniowym.wyrywanie to ostatecznosc!!nie pozwol sobie wyrywac,bo tak jest latwiej dentyscie.jestem protetykiem i zalamuje sie podwojnie,jak mi sie zeby sypia,bo tez mam slabe.
no i oczywiscie trzymam kciuki za jutro!!Zeby z lozyskiem bylo ok.Niech dzidzia spokojnie poczeka na swoj czas :tak:

Będę trzymać kciuki za wizytę.
Co do dentysty to słyszałam, że są jakieś znieczulenia dla kobiet w ciąży.
Mam problemik jak siedzę to piecze mnie pępek jak nacisnę na skórkę nad nim i nie wiem czy to normalne?Kiedyś miałam kolczyk w pępku i może to przez to.
ja nie slyszalam o znieczuleniach,ktore bylyby odpowiednie dla kobiet w ciazy.
ja tez mam kolczyk w pepku i nurtuje mnie taka kwestia: czy bede musiala go wyjac w czasie ciazy???bo raczej bym nie chciala.

Kroptusiu kochanie a mam takie pytanie bo masz już doświadczenie bo to twoja druga ciąża, bo ja sie tak zastananawiam bo mnie głowa pobolowe często a czasem mniej ale pytanie czy jak sie jest w ciąży to jakie leki przeciwbólowemożna zarzyć na ten ból i czy jak często bo mnie boli nieraz 2, 3 razy w tygodniu to jakbym była w ciąży kiedyś to jak mam sie ratować bo nie wolno żadnych leków a mi nie przechodzi inaczej tylko po lekach a teraz to tylko APAP przy starankach biorę bo wcześniej to mocniejsze ibupromy czy nurofeny brałam.
mocniejsze leki to dla mnie typowo przeciwmigrenowe albo tramal.ja to dopiero cykam co bedzie ze mna w ciazy...bo jak mam migrene,to nie jestem w stanie sama dojsc do toalety...wymioty,biegunka,drgawki,sztywnienie karku,zwolnienie tetna,nadwrazliwosc na swiatlo,smaki,zapachy i dzwiek,rozmazywanie sie obrazu,bol oka i pewnie bedzie jeszcze kilka o ktorych zapomnialam...

Hejooo Hejo :):):)
Jestem Sandra.....staramy sie z mezem o drugiego dzidziusia.....mój pierwszy synus ma pol roku od 2 miesiecy nie karmie a okresu nie widac....kusi mnie zeby zrobic test....ale i tak za tydzien ide do gina....co wy o tym sadzicie???czy po zakonczeniu karmienia mozna tak dlugo nie miec okresu....??
witam :-) nie znam sie,bo dzidzi jeszcze nie mam,ale wiem,ze przed pierwszym okresem musi byc najpierw owulacja,wiec mozliwe jest zafasolkowanie bezposrednio po skonczeniu karmienia a przed pojawieniem sie @.

właśnie czytałam o tym APAPie że to mozna w ciąży, pytałam gin i też mi o tym powiedział i tyle i że jak zajde to wtedy bedziemy sie zastanawiać nad lekami, a ja sie boję żeby nie zaszkodzić jak co maleństwu:tak:
ale skoro leczy sie migreny w ciaży takie jak ty miałaś to moze i dla mnie w razie czego będzie ratunek:tak:
dziękuję ci kochana za odpowiedz bo mnie ta sprawa nurtowała cały czas:tak::-)
jesli to byla migrena,to nie leczy sie jej w ciazy!! te leki,ktorymi zapobiega sie atakom to m.in.leki przeciwdepresyjne,leki przeciwpadaczkowe lub wplywajace na sprzezenie zwrotne serotoniny,a leki przerywajace w danym momencie atak,to glownie leki z grupy tryptanow,dzialajace silnie na uklad nerwowy i wszystkie te leki sa absolutnie zabronione w ciazy!!!

Skąd wy o tej porze truskawki i jagody bierzecie:baffled:?
Ale mi się zachciało tego makaronu - chyba kupię mrożone i takie zjem z tym makaronem. Głodna się zrobiłam od czytania:laugh2:
ja dzis kupilam swieze truskaweczki,bo mi dziewczynki z forum narobily ochoty!!
5 zl za pol kg-wrazenia smakowe-bezcenne :-)

Dokładnie to już kiedyś słyszałam i dokładnie wypowiadały się kobiety, które dość późno dowiedziały się o ciąży, bzdura :angry:

Mój brzusio w 15 tc
sliczniusi brzuniuek :-)


Ciao kochane

A propos bolu glowy. Dzis jestem nie do zycia. Booooooli. Nie mam APAPu mam tylko nurofen foret (bo tylko to dziala zwykle na moje migreny), mialam andziieje ze przejdzie ale sie zaostrza i zaczyna mnie znowu mdlic. Strzelilam sobie kawe rozpuszczalna (1szy raz od 2 lat, zwykle pije espresso ) bo troche lzejsza i mam andzieje ze mi troche podniesie cisnienie.
Spadam na kanape, musze sie uczyc ale idzie ciezko z tym zakutym lbem
jesli to migrena,to mozesz pic kawe rownie mocna albo nawet mocniejsza niz zwykle,bo przy migrenach zalecane jest nawet popijanie lekow przeciwmigrenowych kawa.powoduje ona rozszerzenie naczyn krwionosnych,przez co wspomaga leki.

J

OK, firma fajna, warunki super ale baba która prowadziła rozmowę jakaś pierd******a,
nie pytalam mnie o nic zwiazanego z praca praktycznie , nie pytala o moje oczekiwania
Pytała mnie gdzie mój mąż pracuje, ile zarabia, co robią moi rodzice zawodowo i tym podobne pytania
efekt taki ze w przyszlym tygodniu zadzwoni zeby mi powiedziec na kiedy mi umowila spotkanie z glownym szefem i on podejmie decyzje o ewentualnym zatrudnieniu

ale ja chyba mnie chce u nich pracowac

ta baba jakas dziwna byla, i to wszystko bylo dziwne
bezczelna!!!moze chciala sprawdzic czy jestes twarda i bedziesz walczyc o swoja prywatnosc czy wszystko powiesz.trzeba bylo mowic,ze zarabia wystarczajaco,a nie mozesz udzielac takich infiormacji,bo nie wiesz czy maz sobie tego zyczy
 
Olesia - to byłby chyba najfajniejszy prezent na świecie:-)
Tylko się nie nakręcaj za mocno (ja bym się nakręciła do kwadratu)
 
nie pobolewa??!! to stanowczo zle okreslone,mnie napier... pare razy z tego powodu znalazlam sie na pogotowiu!
mam migreny od ponad 5 lat i to nie nalezace do lekkich,pomagaja mi jedynie leki na recepte,2 ketonale nie przynosza nawet minimalnej ulgi.Ja to dopiero pekam,co bedzie ze mna w ciazy,jak nie bede mogla brac przeciwbolowych!!
a wiedze dodatkowo zdobylam piszac prace magisterska na temat migren.

A nie myslalas o ziolach lub acupunkturze??? Nie wiem jak to dziala ale moze nie bedziesz sie tak podtruwala przeciwbolowymi, moje szwagierki siostra tez niestety cierpi na migrene i jak byla wciaze to prawie 9 miesiecy non stop. Moze warto zanalesc cos naturalnego.
 
tak w ogole to witam sie :-)


tak tak ala drewno..
zamieszczam na dole fotke ale jeszcze bez fugi no o po prawej na dole same ciemne kafle bo tam wanna bedzie i nie chcialam jasnych.. w kazdym razie troszke aparat mam kiepski w komorce a nie mam M komorki wiec musicie sie narazie taka fotka zadowolic:)
no coraz lepiej,nabiera ksztaltow! sporo was to pracy kosztowalo.
ja przesylam fotke plytek,ktore wybralismy (zdjecie z salonu z plytkami),no i umywalke tez ta kupujemy.
 
Umywalka jest piękna, przy dziecku trochę niepraktyczna, ale absolutnie piękna!
Ja mam dość często silne bóle głowy natomiast podczas ciąży i karmienia może raz czy dwa razy mnie bolała, jest więc pewna nadzieja:tak:
 
Olesia - to byłby chyba najfajniejszy prezent na świecie:-)
Tylko się nie nakręcaj za mocno (ja bym się nakręciła do kwadratu)

Jakis ten miesiac jest inny, kochamy sie jak chcemy, normalnie to juz teraz wariowala bym by sie przytulac na calego bo blisko dni "0" a ja spokojnie kalkuluje kiedy czy dzis, czy jutro, czy moze w piatek :szok: A moze jestem za spokojna?????
 
reklama
Do góry