reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

Kingus sliczny brzusio niech rosnie musisz duzo jesc i dbac o siebie bo dzidzia najwazniejszy a tak zapytam wiesz juz jakiej plci jest malenstwo na usg bylo juz cos widac?

Co do tego becikowego tez to slyszalam paranoja jakas kazda kobieta przeciez ma inny organizm a niektore maja nawet okres w ciazy i nic nie podejzewaja wienc co z nimi becikowe imsie nie nalezy bo dosc pozno dowiedzialy sie o malenstwie ??
 
reklama
naprawde czemu to nie moze byc takie proste :confused2: zreszta co ja gadam wy moje kochane wszystkie macie taki sam problem brak fasolki :-(zycze wam kochane wszystkiego dobrego musimy byc dobrej mysli:tak:
Coś tam ginka mówiła, że wygląda na chłopca ale to było jeszcze wcześnie zobaczymy co jutro powie.

Wszystkie zafasolkujemy Kochana, nie martw się:tak:
Będziecie miały takie brzuszki.
Fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 
hejka ja troche z innej beczki....dzis w radio slyszalam odnosnie becikowego w polsce,ze chca wprowadzic cos takiego,ze jezeli kobieta do 2 miesiaca nie zglosi,ze jest w ciazy nie dostanie becikowego....czujecie to! co za bzdura! babki sie wypowiadaly,ze co z kobietami ktore dowiaduja sie,ze sa w ciazy np w 5 misiacu?! wiadomo,ze poczatki ciazy sa rozne u kazdej z nas a niektore nie maja zadnych objawow...dziwne to wszystko mam nadzieje,ze ta ustawa nie przejdzie..to byloby na tyle odnosnie niusow hehe,pozdrawiam wszystkie!
mój mężus też kiedyś o tym usłyszał w radiu ale mu nie wierzyłam myslałam że sie przesłyszał a tu się okazuje ze to jednak chodzą po głowach naszym urzędnikom takie głupoty bo jak to nazwać czysta głupota i tyle!!!!!!!
Dokładnie to już kiedyś słyszałam i dokładnie wypowiadały się kobiety, które dość późno dowiedziały się o ciąży, bzdura :angry:

Mój brzusio w 15 tc
piękny masz tem brzusio kochana tylko pozazdroscić i jeszcze raz pogratulować
ja też tak chcę!!:tak::-:)-:)-(

a i fluidki sa już łapię i chowam do brzuszka mojego moze coś tam pomogą
 
mój mężus też kiedyś o tym usłyszał w radiu ale mu nie wierzyłam myslałam że sie przesłyszał a tu się okazuje ze to jednak chodzą po głowach naszym urzędnikom takie głupoty bo jak to nazwać czysta głupota i tyle!!!!!!!

piękny masz tem brzusio kochana tylko pozazdroscić i jeszcze raz pogratulować
ja też tak chcę!!:tak::-:)-:)-(

a i fluidki sa już łapię i chowam do brzuszka mojego moze coś tam pomogą

Kochana z tego co widze po suwaczku to Ty juz za dwa dni testujesz?:-)
 
ewe kochana co do rodzin patologicznych to moze i racja ale 1000 zl becikowego to niewiele starczy ledwo na poczatek a co potem dzieci na smietnikach leza takie te nasze spoleczenstwo wstretne jakby nie popatrzec to samo 1000 zl kosztuje juz lepszy wozek nie wspomne o reszcie a panstwo nawet to kobieta chce zabrac ja tak to interpretuje masakra jakas?:(

Fluidki zlapane moze wstreciucha @ pozegna sie ze mna na 9 miesiecy albo i dluzej:-D:tak:
 
No mam nadzieję, że tylko dlatego, że chciałabyś sobie coś kupić.
Mam nadzieję Jadźka, że nie jesteś Biseptolem?????????:-D

Nie, nie jestem "biseptolem" :-)
Ale też jak faceci lubię popatrzeć na atrakcyjne kobiety :-)
Z tym, że oni odrazu sobie wyobrażają jakieś pozycje, cuda na kiju, a ja poprostu podziwiam ładny obiekt HEHE

A filmiki różne ? -owszem też lubię byle nie jakieś przesadne :-)
 
Olcia widze ze masz termin porodu przypadajacy na termin moich urodzinek siuper skorpiony z trzeciej dekady sa raczej do zgody i sa spokojniejsze od reszty tak mysle
 
ewe kochana co do rodzin patologicznych to moze i racja ale 1000 zl becikowego to niewiele starczy ledwo na poczatek a co potem dzieci na smietnikach leza takie te nasze spoleczenstwo wstretne jakby nie popatrzec to samo 1000 zl kosztuje juz lepszy wozek nie wspomne o reszcie a panstwo nawet to kobieta chce zabrac ja tak to interpretuje masakra jakas?:(
Fluidki zlapane moze wstreciucha @ pozegna sie ze mna na 9 miesiecy albo i dluzej:-D:tak:
wiesz ja prawie na to becikowe nie patrze bo to i tak ośmieszanie się z taka kwotą na oczach "unii europejskiej" :confused2: a to całe nasze macierzyńskie! ehhh... szkoda slow!
poza tym becikowe to sie robi przed porodem! tzn wyprawke kupuje! a becikowe odbierasz dopiero po zarejestrowaniu dziecka w USC wiec szkoda gadać! :eek: wiadomo kazdy pieniądz sie liczy chociaż na pampersy będzie! ale wracając do teog przepisu najbardziej rozwaliło mnie stwierdzenie pani w urzędzie ze jeszcze nie wiadomo jak takie zaświadczenia powinny wyglądać!!!! a prawo wprowadzili!!!! :no:
 
reklama
Do góry