reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

To znaczy, że mi się nie chciało iść do sklepu i coś sobie kupić. W domu miałam jedną grzankę, masło a na ogrodzie szczypior. Więc miałam grzankę ze szczypiorkiem. Zapiję teraz kawą i wytrzymam do kolacji.

Kryzys jest nie ma co szaleć. Ja jestem głową Państwa BB więc ja w pierwszej kolejności jem. Co zostanie to wam się przydzieli moi poddani.
To trza było rzucic hasło to bym coś ci podesłała. Ja na razie wyjadam pozostałości z lodówki. Wczoraj robiłam makaron na winie i coś jeszcze do pracy zabrałam:-)
 
reklama
Ktosiowa- nie wiem,ale chyba podnieca cie ta cala sytuacja :wściekła/y: mozesz dac juz sobie siana :crazy: i najlepiej zglos sie do psychiatry, bo on (ona) juz napewno na Ciebie czeka !!!

Qurwa z kad sie biora takie wariatki....
 
Ostatnia edycja:
To trza było rzucic hasło to bym coś ci podesłała. Ja na razie wyjadam pozostałości z lodówki. Wczoraj robiłam makaron na winie i coś jeszcze do pracy zabrałam:-)

Spokojna twoja rozczochrana, nie padne z głodu. Mam takie zapasy na tyłku, że bez jedzenia dobry miesiąc przeżyje.

Muszę oszczędzać teraz strasznie a dietka nie zaszkodzi.
Ja też dzisiaj na kolacje zrobie makaron z truskawkami. To ulubione danie mojego. Wczoraj zrobilam bułeczki na parze z jagodami i wiśniami więc też sobie dobrze pojadł.
Też czyszcze lodówkę bo nie lubie wyrzucać.
 
Ktosiowa- nie wiem,ale chyba podnieca cie ta cala sytuacja :wściekła/y: mozesz dac juz sobie siana :crazy: i najlepiej zglos sie do psychiatry, bo on (ona) juz napewno na Ciebie czeka !!!

Qurwa z kad sie biora takie wariatki....

Jadźka spokojnie bo żyłka na tyłku pęknie.
Doczytałam, że z twoim tatulą jest elegancko. Mówiłam, że nie wiadomo co tam siedzi!!!!!!!
 
Skąd wy o tej porze truskawki i jagody bierzecie:baffled:?
Ale mi się zachciało tego makaronu - chyba kupię mrożone i takie zjem z tym makaronem. Głodna się zrobiłam od czytania:laugh2:
 
Kurna ja tez się głodna zrobiłam na ten makaron z truskawkami:-D
A teraz wziełam się za robienie ściągi i jestem obłożona notatkami, eh.. tak mi sie nie chce uczyc... buuu:baffled:
Oczywiście siedze przed monitorem i cały czas chce byc z Wami na bieżąco:-p
 
Wróciłam!!!!! :-):-):-):-):-):-):-)
cieszycie sie prawda! :-D i nawet objada juz wciągnełam!!! szybko poszło :-) i mam wsio co chciałyśmy!!! jupi więc teraz do roboty!!!! :-)
Będę czekać z niecierpliwością ;-);-);-)
Kochana jesteś! :-) ale ten suwaczek ci zasuwa!!! wow! :-) i jutro usg!!! czekam na fotki z niecierpliwościa! :-)
Idę się szykować. Przed chwilą dzwoniła ta pani co mam z nią dzisiaj rozmowe o 14.30 i przelozylysmy spotkanie na 13.45..Musze sie wyszykowac :) Trzymajcie kciuki laseczki plizzzz...Az się cała trzese z nerwów :))
kciuki zaciskam ze az kostki bieleją! :laugh2:
 
Jadźka spokojnie bo żyłka na tyłku pęknie.
Doczytałam, że z twoim tatulą jest elegancko. Mówiłam, że nie wiadomo co tam siedzi!!!!!!!

Hehe, oby nie pekla :laugh2:

No z tatula narazie ok :tak: badan ciag dalszy trwa :sorry: dzisiaj tatulko pojechal polozyc sie do szpitala i pobiora mu wycinek guza :zawstydzona/y: bo jak narazie okazala sie ze w zoladku nie ma raka, a zostalo jeszcze pluco, nadnercze i watroba do diagnozy, bo tam tez sa jakies guzy :-( ale jestem dobrej mysli :tak:
 
reklama
Hehe, oby nie pekla :laugh2:

No z tatula narazie ok :tak: badan ciag dalszy trwa :sorry: dzisiaj tatulko pojechal polozyc sie do szpitala i pobiora mu wycinek guza :zawstydzona/y: bo jak narazie okazala sie ze w zoladku nie ma raka, a zostalo jeszcze pluco, nadnercze i watroba do diagnozy, bo tam tez sa jakies guzy :-( ale jestem dobrej mysli :tak:

Równiez jestem dobrej myśli, buziaki dla taty od nas:tak:
 
Do góry