reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

starania się - watpliwości..

No tak kochana ewe masz racje kompletna porazka z tym macierzynskim kto to widzial 4 miesiace i do pracy a taki maluszek co nie ma ciepla ani mamy na zawolanie tylko nianke albo babcie bo jak pojdziesz na wychowawcze to mozesz sie z praca pozegnac takie niestety jest zycie w naszym kraju a z jednej lichej wyplaty to raczej nie utrzyma sie dziecka :(

Agniesik wkleje suwaczek jak tylko bede umiala ostatnio probowalam wkleic i nie chcial zaskoczyc niewiem czemu??
 
Ostatnia edycja:
reklama
:szok:jesuuuuuuuuuuuuuuuu babochy wstrętne !!:szok: chwile mnie nie było i tyle naskrobalyscie ze godzine juz to czytam!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: nie dam rady odpisac na te posty wszystkie bo nie jestem jakims magiem ani zdolną Andzią ani Kropeczką:laugh2:
w każdym razie.... ja dzis odpoczywam, troszke mi smutno taki melancholijny nastroj mnie zlapal.... wczoraj moja siostra wyjechala juz do Anglii spowrotem.....:-( moja kochana myniulka tez..... juz tesknie za nimi jak nie wiem....:-:)zawstydzona/y:

kroptusiu dziekuje za instrukcje do ferlity ale mi sie przestawil tam cykl , data mi sie jakas inna zrobila nie wiemjak i co wszytsko sie pomieszalo i nie wiem jak to zmienic.....

kingus sliczny masz brzunio, pieknie rosnie twoja kruszynka....

buziaczki dziewczynki, dla wszystkich bez wyjątku...... ;************

nie gniewajta sie ze tak mało naskrobalam...
 
tak kochana za dwa dni test albo mnie @ wyprzedzi wszystko sie okaze

ale dzisiaj mnie kusiło żeby testa zrobić ledwo co się wstrzymałam :tak::-):rofl2:
Oberwałabyś w dupsko jakbys dzis zrobiła:-p:-D
Poczekaj cierpliwie już tylko 2 dni!!:-)
Sama przeżywam te Twoje testowanie jak nie wiem:tak::-D
Jakies fasolki mogłyby się pojawic wreszcie..:tak::laugh2:

:szok:jesuuuuuuuuuuuuuuuu babochy wstrętne !!:szok: chwile mnie nie było i tyle naskrobalyscie ze godzine juz to czytam!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: nie dam rady odpisac na te posty wszystkie bo nie jestem jakims magiem ani zdolną Andzią ani Kropeczką:laugh2:
w każdym razie.... ja dzis odpoczywam, troszke mi smutno taki melancholijny nastroj mnie zlapal.... wczoraj moja siostra wyjechala juz do Anglii spowrotem.....:-( moja kochana myniulka tez..... juz tesknie za nimi jak nie wiem....:-:)zawstydzona/y:

kroptusiu dziekuje za instrukcje do ferlity ale mi sie przestawil tam cykl , data mi sie jakas inna zrobila nie wiemjak i co wszytsko sie pomieszalo i nie wiem jak to zmienic.....

kingus sliczny masz brzunio, pieknie rosnie twoja kruszynka....

buziaczki dziewczynki, dla wszystkich bez wyjątku...... ;************

nie gniewajta sie ze tak mało naskrobalam...
Nie gniewamy się Kochana, pisz jak możesz;-)
Ah... wyjechali... ale nie smutaj.. u nas wesoło :tak:
A kiedy teraz przyjadą?
 
Oberwałabyś w dupsko jakbys dzis zrobiła:-p:-D
Poczekaj cierpliwie już tylko 2 dni!!:-)
Sama przeżywam te Twoje testowanie jak nie wiem:tak::-D
Jakies fasolki mogłyby się pojawic wreszcie..:tak::laugh2:
kochana nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała już wiedzieć bo nie mogę o tym przestać mysleć narobiłam sobie nadziei przez to wyregulowanie prolaktyny bo jak narazie to tylko to mogło być ewentualna przyczyną braku fasolki a jak teraz sie nie udalo to musze szukać innych powodów,
nie mam dobrych myśli wydaje mi sie ze @ sie zjawi:tak:
 
kochana nawet nie wiesz jak bardzo bym chciała już wiedzieć bo nie mogę o tym przestać mysleć narobiłam sobie nadziei przez to wyregulowanie prolaktyny bo jak narazie to tylko to mogło być ewentualna przyczyną braku fasolki a jak teraz sie nie udalo to musze szukać innych powodów,
nie mam dobrych myśli wydaje mi sie ze @ sie zjawi:tak:
Mam nadzieję, że nie będziesz musiała szukac innych powodów:tak:
Trzymam kciuki by jednak @ się nie zjawiła:tak::-D
 
Nie gniewamy się Kochana, pisz jak możesz;-)
Ah... wyjechali... ale nie smutaj.. u nas wesoło :tak:
A kiedy teraz przyjadą?
teraz to prawdopodobnie przyjadą w styczniu dopiero...... siostra jest w ciąży, rodzi we wrzesniu pod koniec, wiec na swieta nie dadzą rady bo maluch jeszcze 3 miesiecy nie bedzie mial, pozatym nie wie wiadomo jak z urlopem, ale ja pewnoie do nich jakos pojade nie wiem, moze na wakacje,...... ale tak mi smutno.. moja mala mynia (chrzesniaczka) jest taka cudowna , caly dzien wczoraj przytulala sie do mnie i mowila " kocham cioci" i " kocham cie ciociu" ....:sorry::zawstydzona/y:eh..... do tego moj malż znowu na wyjezdzie bedzie w piatek dopiero i tak siedze sama jak palec..
 
te brazowe,to ala drewno??wygladaja bardzo ladnie,lubie takie kolory natury.
czekamy na aktualne fotki :tak:
tak tak ala drewno..
zamieszczam na dole fotke ale jeszcze bez fugi no o po prawej na dole same ciemne kafle bo tam wanna bedzie i nie chcialam jasnych.. w kazdym razie troszke aparat mam kiepski w komorce a nie mam M komorki wiec musicie sie narazie taka fotka zadowolic:)


Z fajnymi prezentami zawsze jest problem. Dlatego ja zawsze wybieram praktyczne prezenty ale są nudne jak flaki z olejem.
Przypomnij sobie o czym twój cały czas gada do znudzenie. Może jakaś gra, albo kajdanki do sypialni.
Mój (na początku naszego romansu) wiecznie gadał o tajkach, o jedzeniu z babki, wiecznie mnie męczył żeby zjeść jogurt ze mnie, czasami pozwalałam jak jogurt nie był prosto z lodówki. Więc na urodziny jego nakupowałam owocków, kilka rodzaji sosów słodkich,bitą śmietanę, rozebrałam się i czekałam aż męda przyjdzie.
Boże cieszył sie jak dziecko. Do tej pory wspomina ten prezent. Nie wiem może chce jeszcze raz.
W sensie chciałam powiedzieć daj mu to co on chce a będzie szczęśliwy.
oj u mnie takze taki prezencik by wypalil.. co on by dal zeby ze mnie bita smietane zlizywac.. w kazdym razie raz probowalismy to przesadzil z bita smietana ze az mu nie dobrze sie zrobilo, a potem musial po wilgotny recznik leciec by mnie z tego slodkiego powycierac
To trza było rzucic hasło to bym coś ci podesłała. Ja na razie wyjadam pozostałości z lodówki. Wczoraj robiłam makaron na winie i coś jeszcze do pracy zabrałam:-)
makaron na winie? co sie nawinie to do makaronu?
Coś tam ginka mówiła, że wygląda na chłopca ale to było jeszcze wcześnie zobaczymy co jutro powie.


Będziecie miały takie brzuszki.
Fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

łapie choc troszke dla siebie..
 

Załączniki

  • DSC00129.jpg
    DSC00129.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 36
reklama
teraz to prawdopodobnie przyjadą w styczniu dopiero...... siostra jest w ciąży, rodzi we wrzesniu pod koniec, wiec na swieta nie dadzą rady bo maluch jeszcze 3 miesiecy nie bedzie mial, pozatym nie wie wiadomo jak z urlopem, ale ja pewnoie do nich jakos pojade nie wiem, moze na wakacje,...... ale tak mi smutno.. moja mala mynia (chrzesniaczka) jest taka cudowna , caly dzien wczoraj przytulala sie do mnie i mowila " kocham cioci" i " kocham cie ciociu" ....:sorry::zawstydzona/y:eh..... do tego moj malż znowu na wyjezdzie bedzie w piatek dopiero i tak siedze sama jak palec..

Oj to rzeczywiście... Na wakacje pojedziesz i się zobaczysz z chrześniaczką;-)

Agniesiak85 widze ze się na awatarka nie morzesz zdecydować!!!! :-):-):-):-) mi sie bardzo podobała ta małpka!!!:-)

No jakoś nie moge sie zdecydowac:-p:-D
Ale zostanę chyba przy tym, Brawurka jest w sam raz:laugh2:
 
Do góry